Насоси свердловини купити у Києві, безкоштовна доставка по Україні, оплата частинами | БТ-сервіс
Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Насоси свердловини

Показано з 1 по 15 з 404 (всього 27 сторінок)

Насоси свердловини - відгуки покупців

Водолій БЦПЕ 0,32-25У
28.05.2019
Андрей

Отличный насос за свою стоимость. Работает уже год без нареканий.
Водолій БЦПЕ 0,5-16У
11.02.2020
Александр

Покупал месяц назад насос для дачи. Установил все работает. По комплектации кабель есть. Завязал насос с мембранным баком. Приятно удивил сервис все доставили в срок.
Водолій БЦПЕУ 0,5-40У
30.01.2020
Степан

Хороший, недорогой насос. В комплекте кабель 40 м. Понравилось что доставили по адресу
Водолій БЦПЕ 0,3-63У
28.05.2019
Василий

Заказывал насос в марте для дачи. Установил с гидроаккумулятором на 50 литров. Вопросов по работе насоса нет. До этого были китайские намаялся с ними. Доставили бесплатно на отделение Новой почты.
Водолій БЦПЕ 0,5-63У
28.09.2019
Константин

Покупал насос три месяца назад . Лето отработал без нареканий. Доставили вовремя .
Sprut 3SKm 100
6 796 грн
30.01.2020
Мирослав

Пришел быстро , качает отлично

Насоси для свердловин - глибинні занурювальні свердловинні насоси

Глибинні насоси поринають безпосередньо в свердловину і транспортують воду в трубопроводи, повністю забезпечуючи систему водопостачання.

Принцип установки скважинного насоса

Занурювальні свердловинні насоси поділяються на види за принципом дії:

- відцентрові – кілька дифузорів, обертаючись, створюють напір у свердловині:

Центробежный скважинный насос

З переваг – низька ціна обладнання та легкість у встановленні та підключенні. Недоліки – чутливі до якості води, потребують встановлення донного фільтра.

- вихрові – вода перекачується крильчаткою, що рухається:

Вихревой скважинный насос

Мають низькі показники потужності, призначені для неглибоких свердловин.

- гвинтові – у перекачуванні води задіяний роторний механізм:

Винтовой скважинный насос

Підключаються до електродвигуна ізольованим кабелем, надійні та потужні, але не занурюються на глибину понад 15 метрів.

- вібраційні – еластична діафрагма виштовхує воду на поверхню свердловини:

Вибрационный скважинный насос

Надійні та не чутливі до якості води. З недоліків – не занурюються на глибину понад 5 метрів, вібрації можуть ушкоджувати стінки свердловини.

Глибинні насоси для свердловин наводяться в роботу або ручним способом – від блоку керування на поверхні, або автоматично – датчики тиску або наповнення резервуару (поплавці) подають сигнал включення системи.

Купуючи насос для свердловини, слід звернути увагу на характеристики. Головні - це потужність, тиск і вимоги до води, що перекачується.

Потужність насоса вказує кількість води, яку він може перекачати за годину. Вимірюється у м3/годину. Вибираючи необхідний напір свердловинного насоса, необхідно знати глибину свердловини і довжину наземних шляхів, що ведуть до резервуара з водою. Напір вибраного обладнання для свердловин повинен покривати цю довжину. Деякі домішки в рідині, що перекачується, можуть згубно впливати на роботу і зношування свердловинного обладнання. Дізнайтеся склад води перед покупкою насоса.

В асортименті інтернет-магазину БТ-Сервіс понад 200 свердловинних насосів. Спеціалісти з продажу проконсультують вас і допоможуть вибрати та купити насос для свердловини від перевірених часом виробників свердловинних насосів зі світовим ім'ям: насоси для свердловин DAB, насоси для свердловин Wilo, насоси для свердловин Grundfos, насоси для свердловин Sprut, насоси для скважин плюс". Скористайтеся фільтрами за параметрами насосів, щоб підібрати необхідний насос.

Для більш точного підбору свердловинного насоса або для того, щоб дізнатися подробиці як купити свердловину в кредит і безкоштовною доставки в Дніпро, Харків, Львів, Одесу та інші міста України зв'яжіться зі спеціалістами інтернет-магазину "БТ-Сервіс" за телефоном: 0 (44) 225-63-32