Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Кондиціонери

Показано з 1 по 15 з 1883 (всього 126 сторінок)

Кондиціонери - відгуки покупців

Leberg Thor LBS-TOR12UA/LBU-TOR12UA
26.06.2020
Жора

Брал неоклиму, так как этой же фирмы на прошлой квартире отработал уже лет семь и продолжает так же хорошо работать. Такая цена за инветртор - очень хорошая цена. В прошлом году были похожие дороже.
Leberg Tiara LBS-TBA10/LBU-TBA10
30.05.2017
Оксана

Очень стабильный и надежный кондей, со своей главной задачей справляется легко и непринужденно, греет тоже хорошо, одно из главных для меня - очень тихий, потому что сплю чутко и очень переживала когда покупала кондей. В управлении особо не разбиралась, тпотому что использую автоматический режим - очень удобно. Кондей очень нравится, рекомендую!
Leberg Freya LBS-FRA19UA/LBU-FRA19UA
12.08.2020
Степан

Инвертор за доступные деньги - находка! Очень довольны его работой, современная техника и это чувствуется: холодит, греет, инвертор, имеет дополнительные приятные функции. Очень быстро охлаждает площать. Монтажник похвалил выбор, сказал хороший вариант.
Leberg Freya LBS-FRA10UA/LBU-FRA10UA
20.07.2020
Нина

За такие деньги отличный кондиционер. Порадовало, неожиданно большое количество режимов и настроек. Ночью почти не слышно. У моего индикатор отключается. Кто-то жаловался, что пришлось заклеивать, чтоб не светило. - Никаких посторонних запахов и вполне достойное исполнение. - Если прослужит, как и все современные вещи, до морального устаревания. То к качеству не будет вообще никаких претензий.
Leberg Freya LBS-FRA13UA/LBU-FRA13UA
21.08.2017
Леня

Кондей несмотря на цену довольно качественно собран, у двух друзей такой же, поэтому при покупке я был в нем уверен. Холодит отлично, греет очень хорошо, при всем этом уровень шума адекватный, главное нормально установить.
Leberg Freya LBS-FRA08UA/LBU-FRA08UA
28.06.2022
Лена

С появлением такого кондиционера в нашем доме, проживание стало намного комфортнее. Он многофункциональный, на данный момент помогает подогреть помещение, а летом - остудить его. Управление легкое и понятное, с пульта все настраивается быстро и не требует постоянно вмешательства в работу. В случае отключения электроэнергии он потом снова восстановит исходные рабочие параметры.

На що звернути увагу при виборі кондиціонера

Існують три основні причини покупки кондиціонера. Перша - бажання охолодити клімат у приміщенні у спеку року. Друга - бажання обігріти приміщення холодної пори. Третє – перша та друга одночасно.

Визначившись із причиною покупки, легко зрозуміти, на що звертати увагу в процесі вибору. Ми склали ТОП-5 критеріїв, за якими варто оцінювати майбутнє придбання.

Топ-5 порад на що дивитися при виборі кондиціонера

 • №1 Тип компресора: інвертор або on/off

Слід почати з того, що ціна інверторного кондиціонера мінімум на 30% вища за звичайний. За що користувачі переплачують?

Розберемо роботу звичайного On/Off кондиціонера. Користувач включає кондиціонер, задає температуру та режим, і пристрій запускає компресор на повну потужність. По досягненню заданих умов робота різко припиняється, а включається назад тільки тоді, коли в кімнаті змінилася температура відносно заданої.

У такому режимі складно досягти постійного клімату - температура змінюється, і якщо кондиціонер дме, то помітно холодним повітрям. Такі різкі стрибки напруги та перепади негативно впливають на термін служби пристрою – зношуються всі комплектуючі. Але, звичайно, кондиціонери on/off безумовно виконують свою роботу – обігрівають та охолоджують.

Інверторні ж кондиціонери позбавлені таких мінусів. По досягненню заданої температури вони не вимикаються, а зменшують потужність і продовжують працювати на підтримку температури. Наступні плюси – зниження споживання електрики, комфортний клімат без температурних стрибків, тривалий термін служби всіх комплектуючих, можливість регулювати температуру з точністю до +0,5℃. У середньому, кондиціонери інверторного типу працюють на 2-3 роки довше за звичайні.

Тому, якщо серед причин вашої покупки - пережити спекотні дні влітку, або прогріти повітря в холодну пору на додаток до центрального опалення - сміливо зупиняйтеся на кондиціонерах on/off типу. Вони справляються зі своїм завданням, коштують недорого і не потягнуть великих фінансових втрат під час покупки.

І, звичайно, якщо ви вибираєте пристрій для повноцінного обігріву взимку або для постійного охолодження в теплу пору року - нічого думати - купуйте інвертор. І нехай зараз він вам за ціною може вилитися в копієчку, зате за рахунками за електрику він вам окупиться в строк від 2 до 4 років (при купівлі середнього або флагманського кондиціонера).

 • №2 Рівень шуму внутрішнього блоку

Нікому не подобається галаслива побутова техніка – це відволікає, заважає зосередитись, не дає заснути вночі тощо. Не важливо, вибираєте ви кондиціонер на офіс, у спальню або в кафе – рівень шуму – важливий критерій комфортної експлуатації. В середньому на ринку можна знайти кондиціонери з гучністю роботи внутрішнього блоку від 19 дБ до 50 дБ. Розберемося, які рівні шуму бувають і як зрозуміти, який допустимий у вашій ситуації:

Рівень шуму дБ Характеристика Порівняння із джерелом
10 Складно почути Шелесті листя
15 Щойно почуєш Шурхіт листя
20 Щойно почуєш Людський шепіт (далі 1 м)
25 Тихий Людський шепіт (1 м і ближчий)
30 Тихий Шепіт поблизу, звук від стрілок годинника. Рівень норми для житлових приміщень уночі.
35 Досить чутний Тиха розмова
40 Досить чутно Звичайна мова. Рівень норми для житлових приміщень вдень.
45 Виразний Звичайна розмова. Рівень норми для спортзалів.
50 Виразний Розмова, принтери, сканери. Рівень норми офісних приміщень.

Тому, якщо вам потрібен кондиціонер для роботи в нічний час - зверніть увагу на кондиціонери з рівнем шуму для внутрішнього блоку від 25 дБ і нижче. В офіси, спортзали та кафе можна спокійно купити варіанти голосніше.

 • №3 Маркування енергоефективності

Навіть звичайні кондиціонери типу on/off відрізняються споживанням електроенергії від бренду до бренду, моделі до моделі. Зверніть увагу на клас енергоефективності. Цю інформацію можна розглянути на етикетці, де вказано модель, клас використання енергії від А+++ до G (де G - найнижчий), сумарне споживання електроенергії на рік, відношення ефективності використання енергії щодо здатності, що охолоджує. Якщо коротко, то чим більше плюсів біля літери А – тим краще.

 • №4 Хладагент

Зараз уже ніхто не буде сперечатися, що питання екології та змін клімату стосуються кожного з нас. У кондиціонерах використається фреон. Він зручний та дешевий при виробництві. Але, фреон застарілої марки R-22 має один великий і жирний мінус - просочуючись він руйнує озоновий шар, чим робить свій внесок у зміни клімату.

Тому так важливо вибирати кондиціонери, що працюють на сучасних марках – R-410А, R-32 та R-410А. Вони, крім того, що не руйнують озоновий шар, мають ще й покращені властивості, збільшуючи енергоефективність пристроїв.

 • №5 Фільтрування повітря

Якщо ви не знали, ми розповімо, що кондиціонери беруть повітря з кімнати, гріють або охолоджують його, а потім назад в кімнату і видають. Тобто, ні про яку вентиляцію не йдеться. Але, ваше повітря може покращитися, якщо прогнати його крізь фільтри очищення. Сучасні системи у кондиціонерах усувають не тільки пил, а й запахи, пилок і навіть бактерії та віруси – а це незаперечний плюс і для житлових, і для приміщень громадського користування.

Кондиціонер якого бренду вибрати?

Визначившись з тим, на що звертати увагу, настає час справжніх “мук вибору”. Звичайно, ми радимо одразу звертатися до фахівців. Вони розкажуть, чи варто переплачувати за бренд і якщо так, то який.

Але, давайте коротко розглянемо, які бренди і що можуть запропонувати споживачам. У топі, як завжди, флагманські:

 • Mitsubishi Electric
 • Cooper&Hunter
 • Gree
 • Daikin
 • Midea

Ці компанії не стоять на місці, щорічно радуючи ринок новими вдосконаленими моделями.

У кондиціонерах нас цікавить їх надійність та ефективність. Японська компанія Mitsubishi Electric обладнала кондиціонери електронікою, у довговічності якої не засумнієшся. Стабілізатори напруги, гідравлічні контури, мікропроцесори працюють безвідмовно за будь-яких навантажень. Але, крім цього, виробник потурбувався і про практичність та простоту використання, додавши широкий набір автоматичних режимів, можливість віддаленого керування, багаторівневе очищення повітря.

Якщо кондиціонери Mitsubishi Electric – це надійність на віки, то Cooper&Hunter – це надійність + безпека мікроклімату. Пристрої цього бренду відрізняються високим рівнем очищення повітря завдяки власним розробкам:

 • катехінові фільтри. На 100% очищають повітря від бактерій та канцерогенів;
 • електретні фільтри. Забирають з повітря найдрібніші частинки пилу, молекули диму, кліщів і т.д.;
 • система Антизапах на основі вугілля – для нейтралізації випарів та запахів;
 • Cool Plazma. Заснована на плазмохімічних реакціях, система окислює та руйнує оболонки шкідливих мікроорганізмів та вірусів;
 • нано-титанові фільтри для нейтралізації аміаку, сірководню, формальдегіду.

Тому, якщо вам такий важливий здоровий клімат у вашому приміщенні – сміливо зупиняйтесь на Cooper&Hunter.

GREE впевнено тримає лідерство як у побутових кліматичних системах, так і у промислових. Флагманські інверторні кондиціонери Gree - це робота на обігрів за рекордно низьких температур (до -30℃) і найтихіша робота на ринку. Рівень шуму від внутрішнього блоку не перевищує 19 дБ для деяких моделей, роблячи їх ідеальними для спальних та дитячих кімнат.

Але користувачі також відзначають, що незалежно від ціни, якість однаково відмінна і для бюджетних, і для флагманських кондиціонерів. І купуючи навіть найдешевшу з моделей, користувач отримує відмінну якість складання, електроніки та оптимальний набір функцій для комфортного використання: багатоступінчасту систему очищення повітря, функції самоочищення теплообмінника від плісняви та грибка, автоматичні функції для тихої роботи вночі або точності підтримання температури вдень та інші .

Основним напрямком у виробництві продукції Daikin стала енергоефективність та стильний дизайн. Кондиціонери бренду не тільки обігрівають або охолоджують, але також беруть на себе повноцінне керування кліматом - осушуючи, зволожуючи та очищаючи повітря у приміщеннях. Також, в кондиціонерах додано опцію вентиляції - подачі свіжого повітря.

Клас енергозбереження для інверторних моделей компанії – А+++, який є зразковим на ринку і означає, що користувач отримає максимум продуктивності за мінімальних витрат електроенергії. Інверторні кондиціонери компанії окупаються за 2-4 роки за активного цілорічного використання і на обігрів, і на охолодження.

Якщо хочете купити кондиціонер якісний, надійний, економний та з оптимальним набором функцій для використання, але за доступною ціною – дивіться на Midea. Компанія керується не лише власними розробками, а й переймає досвід конкурентів.

Серед переваг кондиціонерів компанії:

 • широкий діапазон температур - від -5 до -30℃ на обігрів, та до фантастичних для Києва +50℃ на охолодження;
 • низький рівень шуму – від 20 дБ;
 • дизайн на будь-який смак;
 • автоматичні режими та можливість віддаленого керування.

Але, головне, все ж таки перевага, що за рахунок оптимізації виробництва, при рівних плюсах, кондиціонери Midea коштують на 10%-15% дешевше за пристрої інших виробників.

Який вид кондиціонера вибрати: підлоговий, настінний чи стельовий?

Підлогові, настінні або стельові – це все кондиціонери типу спліт-систем. Вони складаються з двох блоків – внутрішнього та зовнішнього. Типом монтажу внутрішнього блоку вони відрізняються.

Підлогові вибирають для установок у приміщеннях із низькою стелею, похилими стелями або для встановлення під вікном. Головні його переваги – напрямок повітряного потоку вгору – а це означає, відсутність протягів. Повітря піднімається під стелю, а потім вільно розподіляється по всій кімнаті - ніякого холодного душа. Сучасний ринок пропонує моделі і для побутового, і комерційного застосування.

Стельові кондиціонери полюбляться всім, для кого важливим є зовнішній вигляд інтер'єру і кожна деталь має значення. У них є можливість прихованого монтажу під гіпсокартонну стелю, де назовні видно лише повітропроводи. Але, також є моделі і для зовнішнього монтажу – компактні та з простим дизайном, вони плавно змінюють клімат у приміщенні, без протягів та прямого попадання холодних потоків повітря на людей.

І, звичайно, найпоширеніші – настінні моделі. Напевно, ви зупиніть свій вибір саме на них. Адже тут і широка різноманітність розмірів та кольорів корпусу, додаткові функції, моделі для побутового, комерційного та промислового використання, компактні форми, простота установки. Вони не псують інтер'єр – адже можна вибрати модель, яка повністю зіллється з інтер'єром та стане його частиною. У цьому, крім великого вибору функцій, притаманного всіх спліт-систем, переваги настінних моделей.

Оптимальний набір функцій кондиціонера

Кількість корисних функцій у кліматичних приладах неймовірно велика. І для кожного покупця потрібний мінімум свій. Але, давайте розберемося, зі стандартним набором, який є незамінним для комфортного використання кондиціонера.

Охолодження та обігрів

Ну, звичайно, це головні функції пристрою і без них кондиціонер – не кондиціонер. Але зверніть увагу на діапазон роботи в режимах. Завдяки цьому зможете вберегти пристрій від граничних навантажень, а себе – від спеки або від холоду за екстремально високих або низьких температур.

Режим автоматичної підтримки температури

Надзвичайно важливо, якщо кондиціонер самостійно підтримує встановлену температуру. Ви можете насолоджуватися створеним мікрокліматом лише одного разу, встановивши необхідну вам температуру. Решта зробить пристрій.

Очищення повітря

Так як при роботі кондиціонера важливо закрити вікна, а ганяти він буде повітря з вашої кімнати (якщо ви не збираєтеся купувати кондиціонер з функцією припливу повітря), подивіться, щоб пристрій як мінімум прибирало пил з повітря. У просунутих моделях з повітря також можна забрати і алергени, і пилок, і мікроорганізми, і шкідливі хімічні речовини.

Зміна напряму та швидкості повітряного потоку

Краще, якщо цю функцію можна здійснити за допомогою пульта дистанційного керування або віддаленого управління зі смартфона. Завдяки цьому ви позбавитеся протягів і прямого "холодного душу" в обличчя або в шию. Крім того, що жалюзі на кондиціонерах можуть змінювати напрям вгору-вниз, у деяких моделях вони можуть повертатися і зліва направо.

Таймер увімкнення та вимикання

Завдяки цій простій функції ви зможете “підготувати” клімат у приміщенні до свого приходу – підігріти чи охолодити.

Нічний режим

Протягом 7 годин плавно регулює температуру, змінюючи на кілька (2-3) градусів, створюючи комфортні для сну умови.

Системи захисту

Це і функція самоочищення теплообмінника (щоб на ньому не розросталися хвороботворні бактерії, пліснява або грибок), контроль витоку фреону, контроль стану фільтрів очищення повітря, захист від струму, рестарт та інші функції.

Ціни на кондиціонери

І, звичайно, за кожну з функцій необхідно платити. Тому чим більше функцій у вашому пристрої - тим вищий комфорт його використання - тим вища його ціна.

Давайте розглянемо популярні моделі на ринку - залежно від параметрів та ціни.

Модель Площа
приміщення
Потужність
обігріву
Потужність
охолодження
Рівень
шуму дБ
Ціна
Daikin FTXG25LW/RXG25L 24 кв. 1300/3400/4500 Вт. 1300/2400/3000 Вт. внутрішній - 19/32/38 дБ.
зовнішній – 61 дБ.
47 974 грн.
Panasonic CS/CU-XZ25TKEW 25 кв. 3400 (800-5000) Вт. 2500 (850-3200) Вт. внутрішній - 19/25/39 дБ.
зовнішній – 45/46 дБ.
39 199 грн.
Mitsubishi Electric MSZ-LN25VGB/MUZ-LN25VG 25 кв. 3200 (800-5400) Вт. 2500 (1000-3500) Вт. внутрішній - 19/42 дБ.
зовнішній – 46 дБ.
32 504 грн.
Panasonic Deluxe CS-E9RKD/CU-E9RKD 25 кв. 3400 (850 – 5000) Вт. 2500 (850 – 3000) Вт. внутрішній - 21/25/39 дБ.
зовнішній – 46/47 дБ.
23 999 грн.
Toshiba RAS-07EKV-EE/RAS-07EAV-EE 20 кв. 2500 (1000-2800) Вт. 2000 (1100-2300) Вт. внутрішній - 38/35/32/29/26 дБ.
зовнішній – 47/49 дБ.
17 499 грн.
Daikin FTX20K/RX20K 20 кв. 1300-2500-3500 Вт. 1300-2000-2600 Вт. внутрішній - 39/20 дБ.
зовнішній – 47/46 дБ.
17 264 грн.
Cooper&Hunter Veritas Inverter R32 CH-S09FTXQ-NG Wi-Fi 26 кв. 2800 (600-3200) Вт. 2600 (440-3000) Вт. внутрішній - 23/26/30/36 дБ.
зовнішній – 49 дБ.
14 170 грн.
Midea Mission MSMB-09HRFN1-Q ION 26 кв. 3000 Вт. 2600 Вт. внутрішній - 22/37 дБ.
зовнішній – 54 дБ.
13 700 грн.
Gree Change PRO GWH09KF-K3DNA5G 26 кв. 2800 Вт. 2600 Вт. внутрішній - 24/41 дБ.
зовнішній – 51 дБ.
13 452 грн.
Cooper&Hunter Prima Plus СH-S09XN7 25 кв. 2650 Вт. 2550 Вт. внутрішній - 26/31/33 дБ.
зовнішній – 48 дБ.
8 740 грн.
Neoclima Therminator NS/NU-07AHE Wi-Fi 20 кв. 2210 Вт. 2060 Вт. внутрішній - 26/33/36 дБ.
зовнішній – 54 дБ.
7 999 грн.
Midea Blanc MSMA-07HRN1-Q ION 20 кв. 2050 Вт. 2040 Вт. внутрішній - 36/34/30 дБ.
зовнішній – 54 дБ.
7 809 грн.
Idea Samurai ISR-07HR-SA7-N1 ION 21 кв.м. 2250 Вт. 2100 Вт. внутрішній – 34 дБ.,
зовнішній – 45 дБ.
6 302 грн.
Leberg Freya LBS-FRA08UA/LBU-FRA08UA 20 кв. 2160 Вт. 2090 Вт. внутрішній - 32/36 дБ.
зовнішній – 52 дБ.
6 499 грн.

Де можна купити кондиціонер із встановленням?

Дотримання гарантійних умов виробників передбачає монтаж кондиціонерів тільки тими компаніями, які продали пристрій. Тому так важливо знайти магазин, який не лише продасть вам пристрій, а й проведе якісний монтаж. Адже від нього залежить ефективність та термін служби пристрою.

Компанія БТ-Сервіс займається продажем та встановленням кондиціонерів з 2011 року. За цей час було встановлено понад 5000 кондиціонерів побутового, комерційного та промислового використання на території всієї України.

У нас працюють фахівці, які проводять роботи згідно з технічними нормами, та з гарантією на роботи та використані в монтажі матеріали на строк до 12 місяців (який може бути продовжений за умови сервісного обслуговування у БТ-Сервіс).

Вартість установки включає повний спектр робіт, а також збирання після них. Покупці навіть не помічають, що проводилися якісь технічні роботи – меблі та текстиль залишаються чистими без пилу від перфорування стін. Фіксовані ціни на роботу дозволяють прорахувати точну вартість робіт як по встановленню, так і по сервісному обслуговуванню кондиціонера.

До нас можна звертатися не тільки під час покупки, а й під час підбору відповідного пристрою. Працюючи з кондиціонерами такий довгий час ми вивчили мінуси та плюси кожної моделі, і можемо підібрати ідеальний варіант для кожного випадку та на будь-який бюджет.