Система кондиціонування повітря в Києві: ціна | БТ-Сервіс
Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Системи кондиціонування

image-1image-1

Кондиціювання квартири, котеджу

Безкоштовний виїзд на об'єкт та підготовка комерційної пропозиції у Києві та Київській області

Розробка індивідуального інженерного рішення під дизайнерський проект клієнта

Професійний підбір оптимального енергоефективного обладнання

Проектування та впровадження інженерних рішень

Технічна підтримка – виділений фахівець, закріплений за клієнтом

Замовити
image-1image-1

Кондиціювання офісу

Безкоштовний виїзд на об'єкт та підготовка комерційної пропозиції у Києві та Київській області

Розробка індивідуального інженерного рішення під дизайнерський проект клієнта

Професійний підбір оптимального енергоефективного обладнання

Проектування та впровадження інженерних рішень

Технічна підтримка – виділений фахівець, закріплений за клієнтом

Замовити

Кроки взаємодії

Системи кондиціювання

Системи кондиціювання використовуються для підтримки комфортних умов усередині приміщень, регулювання температури та вологості повітря, забезпечуючи оптимальні умови для роботи, відпочинку та сну. Вони можуть використовуватися як для охолодження, так і для обігріву приміщень, залежно від потреб. Системи кондиціонування включають компоненти, такі як конденсатор, компресор, випарник і регулятори температури і вологості повітря. Вони можуть бути встановлені в житлових та комерційних будинках та в інших місцях, де потрібно підтримувати комфортні умови.

Системи кондиціювання бувають різних типів і потужностей, і вибір відповідної моделі залежить від багатьох факторів, включаючи розмір приміщення, кількість людей, що працюють у ньому, їх активність, наявність вікон та дверей, а також кліматичні умови в регіоні.

Якщо вам необхідно зробити підбір кондиціонерів у квартиру, будинок чи офіс, то перед тим як звернутися до інженерної компанії, необхідно підготувати відповіді на такі запитання:

help-outlineЯка площа приміщень та їх кількість у будівлі, яку потрібно кондиціонувати?

help-outlineЯкі висота стель у приміщенні?

help-outlineЯкі характеристики стін, вікон та дверей, через які відбувається теплообмін із навколишнім середовищем – чи є система вентиляції та яка?

help-outlineЯкі кліматичні умови у місці розташування приміщення?

help-outlineЯкі вимоги щодо якості повітря в приміщенні встановлені (наприклад, для офісних приміщень, медичних закладів, ресторанів, спортзалів тощо)?

help-outlineЯкі потреби у кондиціонуванні в різний час доби та в різну пору року (чи потрібен обігрів приміщень взимку, регулювання вологості)?

help-outlineЯкий бюджет на придбання та встановлення системи кондиціювання?

help-outlineЯкі функції та особливості потрібні для зручності використання та енергоефективності системи кондиціювання?

help-outlineЯка продуктивність системи кондиціювання потрібна підтримки оптимальних умов у приміщенні?

help-outlineЯкі опції управління та моніторингу системи кондиціювання бажані?

На основі розрахунку потреби будівлі в охолоджувальній потужності, здійснюється підбір системи кондиціонування. Якщо потрібно узгодити розташування внутрішніх та зовнішніх блоків кондиціонерів, міжблочних комунікацій, а також повітроводів (якщо передбачається встановлення кондиціонерів канального типу) з архітектурними кресленнями та дизайн-проектом, то обов'язково потрібно розробити інженерний проект системи кондиціювання.

На ринку України сьогодні представлено безліч світових виробників систем кондиціювання та компанія "БТ-Сервіс" обрала найкращі бренди у всіх цінових діапазонах. Серед найпопулярніших марок, представлених на ринку України, можна назвати такі як: Midea, Idea, Neoclima, Osaka, Cooper&Hunter, Gree, Bosch, Mitsubishi Electric, Daikin та інші. Кожен з цих виробників має свої переваги та особливості, унікальні технології та функції, щоб забезпечити максимально комфортні умови для користувачів та вибір конкретної моделі залежить від потреб та переваг клієнта.

Система кондиціювання у квартирі, приватному будинку.

service-image

Існує кілька типів систем кондиціювання, які можна встановити як у квартирі, так і у приватному будинку. Вибір типу кондиціонування залежить від розмірів приміщення, кількості кімнат, необхідної потужності та інших факторів. Важливо враховувати всі ці фактори, перш ніж приймати рішення про покупку та встановлення системи кондиціювання. Найбільш поширені інженерні рішення в системах кондиціювання квартир та котеджів – настінні та канальні системи кондиціювання.

Настінні кондиціонери – це найпоширеніший тип системи кондиціювання. Вони можуть бути встановлені на стіну всередині приміщення та підключені до зовнішнього блоку, який забезпечує охолодження або нагрівання повітря. Настінні кондиціонери доступні в різних потужностях, їх також можна вибрати у різних стилях та кольорах, щоб відповідати дизайну інтер'єру.

Переваги настінних кондиціонерів:

icon-sentiment-satisfied Простота встановлення. Монтаж настінного кондиціонера відрізняється простотою, швидкістю та відносно невисокою вартістю порівняно з касетними або канальними кондиціонерами.

icon-sentiment-satisfied Економія місця. Настінні кондиціонери займають невеликий простір на стіні, що дозволяє заощадити місце у приміщенні.

icon-sentiment-satisfied Чи не знижують висоту стель. Висота стель - важлива складова комфорту перебування в приміщенні, встановлення настінного кондиціонера не впливає на цей параметр, оскільки його можна встановити в будь-якому приміщенні.

icon-sentiment-satisfied Зручність використання. Настінні кондиціонери зазвичай оснащені зручними функціями, такими як таймер, іонізатор/плазма повітря, віддалене Wi-Fi керування з мобільного додатка, турбо режим, нічний режим роботи, автоочищення та інші опції, які роблять їх зручними та сучасними у використанні.

Недоліки настінних кондиціонерів:

icon-sentiment-dissatisfied Зовнішній вигляд. Деякі люди вважають, що настінні кондиціонери не дуже гарні і можуть псувати дизайн інтер'єру.

icon-sentiment-dissatisfied Зайвий обдув холодним повітрям. Настінні кондиціонери можуть створювати певний дискомфорт, пов'язаний з холодним обдуванням, спрямованим на людину при неправильній установці або налаштуванні.

icon-sentiment-dissatisfied Шум. Деякі моделі настінних кондиціонерів можуть бути досить шумними під час роботи, що може бути дратівливим, особливо у спальній кімнаті або під час перегляду телевізора.

icon-sentiment-dissatisfied Потужність. Настінні кондиціонери можуть бути неефективними для охолодження великих приміщень або кількох кімнат, оскільки потужність таких систем зазвичай обмежена.

Незважаючи на деякі недоліки, настінні кондиціонери залишаються популярним вибором завдяки своїй ефективності, зручності використання та відносної доступності.

Системи кондиціювання різняться за співвідношенням кількості внутрішніх блоків до зовнішніх. Спліт-система складається з одного зовнішнього блоку та одного внутрішнього блоку. Це означає, що лише одне приміщення може бути охолодженим або підігрітим за допомогою однієї спліт-системи.

Мультиспліт-системи

Мультиспліт-система - це складніший тип кондиціонера, який дозволяє охолоджувати або нагрівати повітря в декількох приміщеннях одночасно. Він складається з кількох внутрішніх блоків, які підключені до одного зовнішнього блоку. Такі системи можуть бути дорожчими, але вони надають більш гнучке та ефективне рішення для кондиціювання повітря.

Переваги мультисплітсистеми:

icon-sentiment-satisfied Економія місця та естетика. Так як у мультисплітсистемах є тільки один зовнішній блок, це позитивно впливає як на зовнішній вигляд будівлі, так і вимагає істотно менше місця для встановлення.

icon-sentiment-satisfied Енергоефективність. Мультисплітсистеми можуть бути ефективнішими у використанні енергії, ніж окремі спліт-системи.

Недоліки мультисплітсистеми.

icon-sentiment-dissatisfied Вартість. Мультисплітсистеми зазвичай коштують дорожче, ніж окремі спліт-системи.

icon-sentiment-dissatisfied Встановлення. Встановлення мультисплітсистеми зазвичай потребує більше часу, зусиль та грошей, ніж встановлення окремих спліт-систем.

icon-sentiment-dissatisfied Ризик поломок. Якщо один із внутрішніх блоків виходить з ладу, це може вплинути на роботу всієї системи.

Канальні кондиціонери

Канальні кондиціонери - це системи кондиціонування повітря, внутрішній блок яких встановлюються в просторі стель і розподіляють кондиціоноване повітря через канали в певний зони по приміщеннях, а зовнішній блок встановлюється на вулиці.

Переваги канальних кондиціонерів:

icon-sentiment-satisfied Рівномірне розподілення повітря. Канальні кондиціонери можуть забезпечити рівномірне розподілення повітря у великих приміщеннях.

icon-sentiment-satisfied Естетичний зовнішній вигляд. Канальні кондиціонери повністю приховані в стельових порожнинах, що робить їх непомітними та не порушує зовнішній вигляд інтер'єру, а лінійні дифузори (приховані ґрати) – єдина видима присутність системи кондиціювання канального типу всередині приміщення.

icon-sentiment-satisfied Повна відсутність обдування. Важливий параметр комфорту перебування в приміщенні, що охолоджується канальною системою кондиціювання - відсутність протягу та обдування людини холодним потоком повітря за рахунок плавного розподілу холодного потоку по приміщенню через систему повітроводів та решіток.

icon-sentiment-satisfied Тиха робота. Канальні кондиціонери працюють тихіше, ніж будь-які інші кондиціонери.

icon-sentiment-satisfied Економічність. Канальні кондиціонери можуть бути ефективнішими у використанні енергії, ніж інші типи кондиціонерів.

Недоліки канальних кондиціонерів:

icon-sentiment-dissatisfied Складність встановлення. Встановлення канальних кондиціонерів може бути складним і потребує певної експертизи.

icon-sentiment-dissatisfied Необхідність проектування. Перед встановленням кондиціонера канального типу необхідно узгодити розташування внутрішніх блоків, повітроводів та решіток з дизайн-проектом та архітектурними кресленнями.

icon-sentiment-dissatisfied Необхідність професійного обслуговування. Канальні кондиціонери потребують професійного періодичного технічного обслуговування, що впливає на експлуатаційні витрати. Якщо канальні кондиціонери не очищаються регулярно, можуть стати джерелом забруднення повітря.

icon-sentiment-dissatisfied Не підходять для приміщень із низькими стелями. Опуск стелі в місці встановлення внутрішнього блоку канального кондиціонера становить не менше 30 см, а в місцях, де проходять повітроводи опуск стелі становить не менше 15 см, що є суттєвим для приміщень зі стелями нижче трьох метрів.

Система кондиціювання в офісі.

cond-image-light

Система кондиціювання в офісі – це важливий елемент комфорту та продуктивності для будь-якого робочого місця. Правильно спроектована та встановлена система кондиціювання може значно покращити умови роботи в офісі, що у свою чергу підвищить ефективність працівників та покращить їхнє здоров'я.

Однією із ключових проблем, з якою стикаються співробітники в офісі, є перегрів приміщення. Перегрівання може значно знизити ефективність співробітників, що призведе до погіршення продуктивності, підвищеної втоми.

Система кондиціювання в офісі вирішує цю проблему, забезпечуючи свіже повітря та оптимальну температуру в приміщенні. Сучасні системи кондиціювання можуть бути спроектовані з урахуванням потреб офісу та забезпечувати оптимальну роботу в будь-яких умовах. Вони також можуть бути інтегровані із системами автоматичного керування, які можуть регулювати температуру та вентиляцію залежно від часу доби та зовнішніх умов.

Однією з головних причин, через яку компанії інвестують у системи кондиціювання в офісі, є підвищення продуктивності співробітників. Дослідження показують, що оптимальна температура в приміщенні варіюється від 20 до 24 градусів за Цельсієм, що може підвищити продуктивність на 10-15%.

Найбільш поширеними інженерними рішеннями систем кондиціювання в офісі є кондиціонери настінного, канального, касетного та стельового типу. Трохи вище ви знайдете інформацію про переваги та недоліки настінних та канальних кондиціонерів. У сучасному офісі можна не ховати інженерні комунікації, а залишити їх відкритими та стилізувати їх під дизайн – такий підхід уможливлює встановлення будь-якої системи кондиціювання.

Касетні та підлогово-стельові кондиціонери

Касетні та підлогово-стельові кондиціонери – це системи, які встановлюються в стелю або на підлогу. Вони забезпечують більш рівномірний розподіл повітря у приміщенні та можуть бути використані у великих кімнатах чи офісах. Підлогово-стельові кондиціонери менш поширені. Касетні кондиціонери можуть бути приховані у стелі, що робить їх естетичнішими. Вони виглядають як прямокутна касета, яка розташована в центрі приміщення

Переваги касетних кондиціонерів у офісі.

icon-sentiment-satisfied Естетика приміщень. Касетні кондиціонери встановлюються в підвісну стелю та не займають багато місця в офісі, що дозволяє зберегти естетичний вигляд приміщення.

icon-sentiment-satisfied Рівномірне розподілення повітря. Касетні кондиціонери мають потужні вентилятори і шторки на 4 сторони, це забезпечують рівномірний розподіл повітря по всьому приміщенню, зберігаючи комфортну температуру в будь-якому куточку приміщення.

icon-sentiment-satisfied Висока продуктивність. Касетні кондиціонери мають високу продуктивність рівну 2-3 настінним кондиціонерам, що дозволяє швидко охолоджувати або нагрівати офісне приміщення.

icon-sentiment-satisfied Низький рівень шуму. Касетні кондиціонери зазвичай мають низький рівень шуму, що дозволяє співробітникам працювати у тихій та комфортній обстановці.

Недоліки канальних кондиціонерів:

icon-sentiment-dissatisfied Не підходять для приміщень із низькими стелями. Як і канальні кондиціонери, касетні встановлюються в стелю і тому не підходять для приміщень зі стелями нижче 3х метрів.

icon-sentiment-dissatisfied Потрібне регулярне обслуговування. Касетні кондиціонери потребують регулярного обслуговування, що може бути проблемою для зайнятих офісних співробітників.

icon-sentiment-dissatisfied Обмеження на площі. Незважаючи на великий діапазон потужності (до 17кВт) касетний кондиціонер, на відміну від канального, охоплює лише одне приміщення, одну кліматичну зону, що може бути проблемою для вирішення завдань кліматизації великих будівель з безліччю офісних приміщень.

Крім вибору відповідної моделі кондиціонера, також важливо звертати увагу на професійний монтаж та регулярне обслуговування системи. Неправильно встановлена або необслуговувана система кондиціонування може призвести до неправильного функціонування, пошкодження обладнання, а також призвести до проблем зі здоров'ям.

conde-call-center

Недоліки касетних кондиціонерів у офісі.

Сервісне обслуговування системи кондиціювання згідно з регламентом - запорука продуктивної роботи системи та свіжого повітря в приміщенні.

Обслуговування системи кондиціонування, що рекомендується в квартирі або приватному будинку - раз на 6 місяців.

Обслуговування системи кондиціювання в офісі, що рекомендується - раз на 3-6 місяців.

Системи кондиціювання - це необхідний елемент комфортного проживання та роботи в спекотні літні місяці, і правильний вибір та встановлення системи дозволить вам насолоджуватися приємною прохолодою та свіжим повітрям у будь-який час дня та ночі.

Для проектування або підбору системи кондиціювання приватного будинку, котеджу, квартири або офісу звертайтесь до компанії "БТ-Сервіс" за телефонами

icon-sentiment-dissatisfied +380 (44) 225-63-32
+380 (67) 551-57-87