Вентиляція купити у Києві, безкоштовна доставка по Україні, оплата частинами | БТ-сервіс
Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Вентиляція

Вентиляційне обладнання для приватних додому, офісів, складів, магазинів, квартир

Компанія "БТ-Сервіс" пропонує купити вентиляційне обладнання за найнижчою ціною в інтернеті. У нашій статті ми розповідаємо про принцип роботи, призначення та сферу використання різних видів вентиляційного обладнання.

Вентиляція – це система обміну повітря у приміщенні видалення зайвої теплоти, вологи, неприємних запахів, диму, хімічних та інших речовин. Наявність системи вентилювання повітря дозволяє приміщенню точно відповідати санітарно-гігієнічним та технологічним нормам. Завдяки вентиляційному обладнанню створюються сприятливі умови для здоров'я та самопочуття працівників на промислових підприємствах, а різноманітні технологічні процеси відповідають заданим умовам. Ефективна робота вентиляційного обладнання сприяє тривалому зберіганню продуктів, книг, картин та інших матеріалів.

Вентиляційне обладнання складається з набору пристроїв для забору, обробки (очищення, зволоження) транспортування, подачі та видалення повітря.

Устаткування для вентиляції поділяється на кілька типів:

- побутові витяжні вентилятори;

- Промислові вентилятори;

- припливно-витяжні установки із рекуперацією тепла;

- Комплектуючі для систем вентиляції;

- припливні вентиляційні установки;

- Витяжні установки.

Побутові витяжні вентилятори використовуються для видалення повітря з невеликих приміщень. Вони можуть встановлюватися в систему вентиляції, у стіну або вікно та під стелю. Їхні головні відмінності – тиха безшумна робота, низьке споживання електроенергії, колірна різноманітність, невеликі компактні розміри та простота монтажу. Також побутові вентилятори доповнюються корисними функціями – датчиками вологості та руху, підсвічуванням, таймером. У нас можна купити побутові витяжні вентилятори найбільш популярних компаній: витяжні вентилятори Soler&Palau, вентилятори витяжні Electrolux, витяжні вентилятори Blauberg і витяжні вентилятори Vents.

Промислові вентилятори діляться на кілька типів за принципом конструкції – осьові, відцентрові та канальні. Осьові є найпоширенішими. Їх конструкція складається з корпусу, робочого колеса прикріпленого до осі обертання, яка рухається двигуном.

Відцентрові вентилятори є найпотужнішими промисловими вентиляторами. Принцип їх роботи полягає всмоктуванням та нагнітанням повітря відцентровою силою, що виникає при обертанні робочого колеса. Переміщує не лише повітря, а й гази з домішками, тому їх часто використовують у підприємствах важкої промисловості.

Канальні вентилятори встановлюються у вентиляційні канали димовидалення та загальної вентиляції. Вони ефективно витягують задимлене, вологе повітря та неприємні запахи. Можуть працювати за високих температур, на високій потужності втягуючи гарячу пару.

Компанії Vortice, Salda, Shuft, Soler&Palau випускають надійні промислові вентилятори. При виробництві обладнання використовуються якісні, стійкі до корозії та механічних пошкоджень матеріали.

Вони поєднують у собі величезну кількість функцій, але головними є – витягування відпрацьованого та примусова подача свіжого повітря. Додатково таке обладнання може очищати, фільтрувати, а в деяких моделях нагрівати, охолоджувати, зволожувати та іонізувати повітря, що надходить. Монтаж установки проводять в окремому шумоізольованому приміщенні. До неї приєднують канали розподілу, якими свіже повітря надходить окремі кімнати.

Припливно-витяжні установки добре справляються зі своїми завданнями, але їх недоліком є значне збільшення споживання електроенергії. Для зниження витратної частини вентиляції використовують рекуператори. У корпусі цього пристрою відбувається теплообмін між холодним та відпрацьованим теплим повітрям. Цей процес усуває необхідність витрачати енергію на підігрів вхідних потоків повітря.

Робота промислових вентиляторів, припливно-витяжних установок досить шумна. Для придушення небажаних шумів використовуються спеціальні шумоглушники. Ці прилади усувають шум, що поширюється від вентиляційних установок каналами розподілу.

Для регулювання температури подачі повітря з вентиляційних установок використовуються нагрівачі та охолоджувачі. Ці пристрої володіють гарною швидкістю обігріву та охолодження повітря. Нагрівальні елементи можуть бути водяними чи електричними.

Компанія «БТ-Сервіс» пропонує широкий асортимент вентиляційного обладнання та професійне встановлення всіх видів вентиляції в межах Києва та Київської області. Крім того, ми безкоштовно доставляємо обладнання для вентиляції в Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів та інші міста України.

Щоб поспілкуватися зі спеціалістами у сфері вентиляції, звертайтесь за номером 0 (44) 225-63-32. Наші консультанти розкажуть про всі особливості обладнання, умови монтажу та експлуатації вентиляційного обладнання.

Ми здійснюємо продаж вентиляційного обладнання за найнижчими цінами з можливістю купити вентиляційне обладнання в кредит.