Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Витяжні вентилятори

Подарунок на вибір:
Visa -3% Visa -3%
з ПДВ -5% с НДС -5%

5 295 грн

Подарунок на вибір:
Visa -3% Visa -3%
з ПДВ -5% с НДС -5%

1 961 грн

Подарунок на вибір:
Visa -3% Visa -3%
з ПДВ -5% с НДС -5%
Подарунок на вибір:
Visa -3% Visa -3%
з ПДВ -5% с НДС -5%

2 166 грн

Подарунок на вибір:
Visa -3% Visa -3%
з ПДВ -5% с НДС -5%
Подарунок на вибір:
Visa -3% Visa -3%
з ПДВ -5% с НДС -5%

3 325 грн

Показано з 1 по 15 з 1416 (всього 95 сторінок)

Витяжні вентилятори - відгуки покупців

Soler&Palau Silent-200 CZ Design - 3C
26.04.2019
Виктор

Прекрасный тихий вентилятор, выглядит симпатично
Vents 100 Квайт
2 112 грн
26.04.2019
Виктория

Симпатичный тихий вентилятор, понравился, рекомендую.
Soler&Palau Silent-100 CRZ Design
28.03.2019
Владимир

Обратился в магазин, так как была потребность в вентиляторе. Порекомендовали прибрести эту модель. Сравнивал с другими производителями. Понравился дизайн и стоимость, неплохим бонусом стала доставка домой. Доставили в течении дня, оплатив при доставке. После установки вентилятор вписался в дизайн. Порадовал минимальным шумом работы. Магазину спасибо. В будущем планирую приобрести кондиционер.
Soler&Palau Silent-100 CZ
27.08.2019
Тетяна

Гарна витяжка для ванної, працює тихо, після душу пар витягує. В живу, навіть, краще, ніж на фото.
Soler&Palau Silent-100 CZ Design
28.01.2020
Олег

Стильный , не дорогой. В работе показал себя отлично . Рекомендую .
Electrolux EAFM-100
1 406 грн
30.11.2019
Ольга

Стильный , тихий , не дорогой .

Витяжні вентилятори – прості рішення для свіжості повітря

У нас можна вибрати та купити побутовий вентилятор від відомих світових виробників за найбільш вигідною ціною. Як працюють, де встановлювати та як їх обирати – читайте нижче у нашій статті.

Вентилювання повітря – невід'ємний процес у будь-якому житловому чи промисловому приміщенні. Циркуляція повітряних мас дозволяє зберегти оптимальні температурні та кліматичні умови, позбавляє приміщення від зайвої теплоти, вологості, неприємних запахів, диму та хімічних речовин.

Вентилятор в ванной комнате

Система природної вентиляції проведена у кожному житловому будинку. Але часто вона не працює так, як належить. Підвищена вологість у ванній кімнаті або неприємні запахи на кухні та туалеті не витягуються у вентиляційний канал, а залишаються витати у повітрі. І якщо від неприємних запахів серйозних наслідків не буде, якщо не брати до уваги зіпсований настрій. То зайва волога у ванній може спровокувати руйнування обробки та розвиток грибка чи цвілі.

Для підвищення ефективності роботи вентиляційної системи необхідно купити вентилятори для ванної кімнати. Примусово втягуючи сторонні запахи та вологу, вони сприяють циркуляції свіжого повітря. За принципом установки витяжні вентилятори діляться на витяжні вентилятори для ванної кімнати і кухонні вентилятори і стельові вентилятори.

Принцип роботи віконних, настінних вентиляторів практично однаковий. Мотор невеликої потужності розкручує лопаті навколо осі, за рахунок чого повітря всмоктується та нагнітається у вентиляційну систему або на вулицю (віконні та настінні). Стельові вентилятори у вигляді лампи розганяють повітря лопатями, змушуючи циркулювати по приміщенню, створюючи умови для швидкого випаровування поту зі шкіри та ефект «вітерця».

Устройство бытового вентилятора

Рівень шуму в сучасних витяжних побутових вентиляторах знижений і становить від 20 до 40 дБ.

У нас можна купити витяжні вентилятори Blauberg, витяжні вентилятори Electrolux, витяжні вентилятори Soler&Palau та вентилятори Vents. В асортименті цих виробників є моделі з різними опціями:

- вентилятори із зворотним клапаном;

- вентилятори із таймером;

- вентилятори із датчиком вологості.

Датчики вологості та руху є дуже корисними функціями для побутових витяжних вентиляторів. Вони активують роботу приладу при підвищенні допустимого рівня вологості або знаходженні в приміщенні людей.

Компанія «БТ-Сервіс» з радістю пропонує купити побутові вентилятори за найкращими цінами в Києві або з безкоштовною доставкою в Харків, Одесу, Львів, Дніпро, Запоріжжя та інші міста України.

Якщо вам важко визначитися з вибором необхідного вентилятора для ванної кімнати, витяжного вентилятора для туалету або витяжного вентилятора для кухні, зверніться за номером 0 (44) 225-63-32 або замовте зворотній дзвінок. Наші консультанти нададуть повну інформацію про товар, допоможуть вибрати відповідний за всіма параметрами прилад та розкажуть, як купити побутовий вентилятор в кредит.