Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла

Показано з 1 по 15 з 190 (всього 13 сторінок)

Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла - відгуки покупців

Mitsubishi Electric Lossnay LGH-15RVX-E
12.06.2018
БТ-Сервис

Стандартный проводной пульт (PZ-61DR-E) к канальной приточно-вытяжной установке PZ-60DR-E не идёт в комплекте и продаётся отдельно, как опция. Так же есть упрощённый проводной пульт - PZ-43SMF-E

Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла: якісний повітрообмін для приміщень будь-якого призначення

Мікроклімат приміщень суттєво впливає на рівень життєдіяльності людей. Свіже повітря без запаху та пилу – головна складова гарної атмосфери у будь-якому приміщенні. Постійні припливи насиченого повітря необхідні у місцях великого скупчення людей. В офісних будівлях, у школах, дитячих садках, лікарнях, торгових центрах, ресторанах та готелях. Правильна мікросередовище істотно покращує загальну обстановку в приміщеннях, продуктивність та самопочуття персоналу та відвідувачів.

У великому курному місті складно отримати чисте повітря, лише розчинивши вікно. Адже до приміщення разом із ним попадуть вихлопи від автомобілів, пил та дим. Вирішенням цієї проблеми стають припливно-витяжні установки, які проводять високоякісний повітрообмін.

Високою популярністю припливно-витяжні системи з рекуператором здобули у приватних будинках та квартирах. Важливість використання припливно-витяжних установок у приватному секторі полягає в необхідності постійної підтримки свіжого повітря. При використанні припливно-витяжної установки з рекуператором приміщення наповнюються свіжим повітрям не лише вдень, а й уночі, коли вона потрібна людині для повноцінного відпочинку, при цьому жодних шумів з вулиці, відчуттів руху повітря (протягів) не буде.

Приточно-вытяжные установки с рекуперацией тепла

Установка такої системи забезпечить приміщення свіжим, насиченим киснем та очищеним повітрям та миттєво усуне відпрацьоване повітря, зайву вологу, неприємні запахи з санвузлів чи кухні, не давши їм поширюватись по всій будівлі. Своє застосування припливно-витяжні установки знайшли у приміщеннях побутового, комерційного та промислового застосування.

Компанія БТ-Сервіс пропонує купити припливно-витяжну установку з рекуператором за найвигіднішою ціною в інтернеті.

Комплект обладнання в припливно-витяжних установках із рекуператором

Припливно-витяжна установка з рекуператором – система нагнітання, фільтрації, очищення та нагрівання повітря, укладена в шумо- та теплоізольований корпус. Забір та приплив повітря здійснюються за допомогою повітроводів, які встановлюються під час капітального ремонту або на етапі будівництва будівлі. У приміщенні видно лише решітки отворів, що повністю зливаються з інтер'єром приміщень. Для ефективного повітрозабору пристрій необхідно розташовувати на висоті 2 метрів і більше поверхні землі.

Припливно-витяжна установка складається з таких можливих елементів, залежно від моделі:

 • - корпус з оцинкованої сталі з тепло- та звукоізоляцією;
 • - Фільтри повітря;
 • - двигуни вентиляторів;
 • - Пластичастий рекуператор;
 • - нагрівач повітря, що входить;
 • - Автоматика управління.

Додатково установка може комплектуватися іонізатором, зволожувачем повітря та ультрафіолетовим дезінфектором.

Рекуперація: теплообмін між припливним та витяжним повітрям

Головна особливість припливно-витяжних установок з рекуперацією – відсутність різниці між температурою повітря, що надходить, і температурою приміщення.

Рекуператор є конструкцією з паперових або металевих теплопровідних пластинок, які проводять ефективний теплообмін між припливним і витяжним повітрям. Процес рекуперації дозволяє значно заощадити теплову енергію від 30 до 90%, водночас наповнюючи приміщення свіжим повітрям. Це значний плюс у порівнянні з монтажем звичайної вентиляційної установки, адже тоді потрібний окремий підігрів повітря за допомогою калорифера.

Якщо процес рекуперації не дозволяє досягти необхідної температури, система підключає нагрівач.

Приточно-вытяжные установки с рекуперацией тепла

Широкий набір автоматичних функцій та можливість дистанційного керування дозволяють змінити режим роботи лише за кілька кліків. Перед тим як купити припливно-витяжну установку, необхідно ознайомитися з головними функціями автоматики:

 • - включення та вимикання системи;
 • - Перемикання режимів автоматичної роботи;
 • - підтримання заданої температури повітря;
 • - роздільне управління припливними та витяжними потоками;
 • - робота з таймеру;
 • - програмування по годинах та днях;
 • - інформування про необхідність чищення або заміни фільтрів.

Припливно-витяжні установки мають досить просту конструкцію, швидкий доступ до панелі керування. Купуючи припливно-витяжну установку, зверніть увагу на її пропускну здатність. Варто вибирати потужність із розрахунку 6 м3/год на одну особу.

Де продаються сертифіковані припливно-витяжні установки із рекуператором тепла?

Компанія «БТ-Сервіс» має багаторічний досвід у проектуванні та продажу вентиляційного обладнання по всій території України та установці вентиляційних систем побутового та промислового масштабу в межах Києва та Київської області. У нашому асортименті представлено більше 80 моделей від відомих виробників: припливно-витяжні установки з рекуператором GREE, припливно-витяжні установки з рекуператором , припливно-витяжні установки із рекуператором Mitsubishi Electric. У нас можна купити припливно-витяжну установку в кредит або розстрочку на кілька платежів, якщо немає можливості виплатити всю суму одразу.

Телефонуйте 0 (44) 225-63-32, щоб дізнатися про деталі експлуатації вибраного обладнання або отримати допомогу в підборі необхідного. Наші консультанти проведуть професійну консультацію та розкажуть про особливості обраних моделей.