Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Насосна техніка

Насоси для води

Насоси для води – гідравлічні машини, що всмоктують, нагнітають рідини та гази, викликаючи їхнє переміщення під впливом напору. Вони міцно увійшли до повсякденного життя людей. Вчені повідомляють, що понад 20% світової електроенергії споживається насосним обладнанням.

Использование поверхностного насоса

Вибираючи насос для води, необхідно звернути увагу на два важливі фактори – призначення та потужність роботи. Для чого вам необхідно купити насос для води - побутові або промислові масштаби та цілі використання, обсяг рідини, що перекачується за годину, довжина контуру водопостачання, каналізації або опалювальної системи і т.д.?

Циркуляційні насоси – доступні в ціні, безшумні, компактні, довговічні та легко встановлюються. Залежно від потужності, їх купують і використовують у побутових та промислових цілях для забезпечення постійної стабільної роботи систем опалення, водопостачання та кондиціювання.

Свердловинні насоси - поміщаються прямо в свердловину на глибину до 80 метрів. Енергоефективні, потужні та довговічні, вони дозволяють діставати питну воду з артезіанських глибин.

Колодязні насоси мають компактні розміри і занурюються у воду колодязів діаметром від 50 см. Призначені для викачування рідин з глибини від 8 метрів.

Дренажні насоси та дренажно-фекальні насоси купують для викачування в'язких рідин зі значним обсягом дрібних частинок та волокнистих домішок. Вони чудово справляються з відведенням води із затоплених підвальних приміщень, викачуванням стічних ям та брудної води в побутових та промислових масштабах.

Надпотужні вихрові насоси для води здатні перекачувати великі обсяги рідин з різною в'язкістю, з домішками газів і т.д. Якісний насос для води такого типу легко впорається водопостачанням багатоповерхових будинків та подачею води в резервуари з високим внутрішнім тиском.

Напірні насоси для води створюють необхідний рівень нагнітання рідини в контурі для ефективної роботи системи водопостачання, опалення, поливу та зрошення, на автомийках та системах гасіння пожеж.

Насоси підвищення тиску мають компактні розміри та доступну ціну, встановлюються прямо в контур системи опалення або водопостачання. Ефективно піднімають тиск води для пральних та посудомийних машин, для душових кабін або джакузі, для подачі води на верхні поверхи приватних будинків.

Поверхневі насоси мають забірний шланг, що занурюється у воду. Легкість установки та експлуатації дозволяє використовувати його для різних побутових цілей – для налагодження системи водопостачання та опалення, для поливу та зрошення садових та городніх ділянок, для викачування рідин із резервуарів.

Компанія «БТ-Сервіс» пропонує купити в Києві насоси для води циркуляційного типу, насоси для свердловин та насоси для колодязів, дренажні та дренажно-фекальні, поверхневі та фонтанні насоси, напірні насоси для води, станції водопостачання та інші побутові насоси з безкоштовною доставкою Дніпро, Одесу, Івано-Франківськ, Львів та інші міста України.

Широкий асортимент інтернет-магазину "БТ-Сервіс" дозволяє вибрати енергоефективний насос для води з високою продуктивністю за доступною ціною або купити насос для води в кредит.

Визначитись із вибором вам допоможуть фахівці «БТ-сервіс». Запропонують найкращий варіант у співвідношенні ціна-якість. Зв'яжіться з нами за телефоном: 0 (44) 225-63-32