Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Проточні водонагрівачі

Подарунок на вибір:
Visa -3% Visa -3%
з ПДВ -5% с НДС -5%

4 839 грн

Подарунок на вибір:
Visa -3% Visa -3%
з ПДВ -5% с НДС -5%
Подарунок на вибір:
Visa -3% Visa -3%
з ПДВ -5% с НДС -5%
Подарунок на вибір:
Visa -3% Visa -3%
з ПДВ -5% с НДС -5%
Подарунок на вибір:
Visa -3% Visa -3%
з ПДВ -5% с НДС -5%
Подарунок на вибір:
Visa -3% Visa -3%
з ПДВ -5% с НДС -5%

12 051 грн

Подарунок на вибір:
Visa -3% Visa -3%
з ПДВ -5% с НДС -5%
Показано з 1 по 15 з 76 (всього 6 сторінок)

Проточні водонагрівачі - відгуки покупців

Atlantic Generation M777 MP 10.5 kW
03.09.2019
Владимир

Покупал месяц назад . К работе вопросов нет.
Clage MBH 3
5 355 грн
01.12.2020
Ганна

Відмінна німецька якість, чудовий дизайн. Дуже гармонічно вписався у ванну кімнату.
Atlantic Ivory IV202 5.5 kW
30.05.2019
Валентина

Купили на дачу, греет не плохо но нужна хорошая проводка
Atmor In-Line 5кВт
4 559 грн
30.11.2019
Владимир

Простой в установке и эксплуатации. Рекомендую для дачи самое то.
Bosch Tronic TR 1000 6 B
8 090 грн
03.09.2019
Василий

Покупал на дачу отличный вариант. Воду греет отлично.
Atmor In-Line 7кВт
4 839 грн
11.02.2020
Юрий Геннадиевич

Отличный вариант для дачи. Занимает не много места. Производительности достаточно для основных потребностей. Водонагревателем абсолютно доволен. Рекомендую.

Електричні проточні водонагрівачі

Компанія "БТ-Сервіс" дозволяє своїм клієнтам купити електричні проточні водонагрівачі від відомих світових виробників за найвигіднішою ціною в інтернеті. Про особливості цього виду обладнання читайте нижче у статті.

Проточні нагрівачі - відмінне рішення для сезонного використання, для невеликої сім'ї та при невеликих витратах гарячої води.

Проточный нагреватель фото

Переваги електричних проточних нагрівачів:

- швидке нагрівання води;

- необмежений час подачі гарячої води;

- немає необхідності будувати димар;

- компактні розміри;

- доступна ціна.

Принцип роботи електричного проточного нагрівача досить простий – вода тонкою трубкою під напором трубопроводу проходить через гарячий ТЕН. Потужність нагрівального елемента досить висока та моментально нагріває потік води. Гаряча вода з крана литиметься доти, доки кран буде включений. Адже нагрівання включається під впливом тиску у трубопроводі та вимикається, коли тиск падає.

Електричний проточний нагрівач привабливий зовні і має невеликі розміри, тому його можна встановити в будь-якій кімнаті, не турбуючись про зовнішній вигляд приміщення. Для установки водонагрівача немає необхідності будувати димар або дбати про вентиляцію.

Проточный водонагреватель над умывальником

З мінусів проточних водонагрівачів - це складність впоратися одночасно з декількома точками забору гарячої води. Для роботи на подачу води в кухню і душ одночасно, проточнику потрібно багато електроенергії - від 12 кВт. У такому разі виникає ще одна проблема - необхідність підключення до трифазної системи електроживлення, що можливо не у всіх нових будинках і практично неможливо в будинках старої будівлі.

Тому проточні нагрівачі часто купують лише для використання в літній сезон, коли система міського гарячого водопостачання не працює. Також, проточники можна купити для встановлення в дачних будиночках або квартирах, де проживають 1-2 особи.

Для ефективного розрахунку водоспоживання та професійного підбору проточного водонагрівача звертайтесь до наших консультантів. Вони розкажуть про особливості монтажу та експлуатації обраної вами моделі проточника, а також підкажуть, як купити проточний водонагрівач у кредит.

Телефонуйте за номером 0 (44) 225-63-32 або замовляйте зворотний дзвінок.

«БТ-Сервіс» пропонує широкий вибір проточних водонагрівачів Atmor, проточних водонагрівачів Kospel, проточних водонагрівачів Thermex, проточних водонагрівачів "Дніпро" та інших за найкращими в інтернеті цінами. У нас можна купити проточний водонагрівач або з безкоштовною доставкою в Харків, Львів, Одесу, Запоріжжя, Дніпро та інші міста України.