Про компанію | БТ-сервіс
Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Про компанію

Українська інженерна компанія «БТ-Сервіс» була заснована у 2011 році.

Основний профіль роботи - продаж інженерного обладнання та матеріалів для систем опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, каналізації та електропостачання. Серед послуг компанії: проектування, монтаж та обслуговування інженерних систем, які використовують альтернативну енергію (теплові насоси, сонячні системи нагрівання).

Ми створюємо комфортні кліматичні умови у приміщеннях побутового та промислового призначення, забезпечуючи мінімальне енергоспоживання для своїх клієнтів.

Ми підібрали команду спеціалістів із різними компетенціями – консультанти з підбору обладнання, інженери-проектувальники ОВіК, керівники проектів систем ОВіК.

За кожним окремим зверненням, наші фахівці завжди запропонують максимально ефективне та зважене за витратами рішення:

- консультанти з підбору обладнання зроблять інженерні розрахунки та запропонують необхідне обладнання та матеріали;

- інженери-проектувальники розрахують тепловтрати та розроблять проект із кошторисом, який враховуватиме ваші побажання та буде інтегрований в архітектуру та дизайн вашого приміщення чи будівлі.

- керівники проектів організують комплектацію та реалізацію розробленого проекту.

Фахівці БТ-Сервіс дотримуються найновіших світових стандартів енергозбереження. Враховуючи постійне зростання цін на енергоносії, нашим клієнтам ми завжди пропонуємо розглянути варіант використання альтернативних невичерпних джерел енергії – сонця, землі та води, впроваджуючи рішення з використанням теплових насосів та геліосистем. За кожним запропонованим варіантом надається реальний термін окупності обладнання.

Серед корпоративних клієнтів - Посольство Сполучених Штатів Америки, будівельні компанії «Київміськбуд» та «Житлоінвестбуд», НСК Олімпійський, мережа винних маркетів «Поляна», мережа магазинів тканин «Текстиль-контакт», мережа магазинів АТБ, фармацевтична компанія Ріхтер Гедеон , Українське Дунайське Пароплавство та багато інших.

Для своїх клієнтів ми гарантуємо найкращі умови постачання та цінові пропозиції на обладнання, його встановлення та обслуговування.

Ми любимо нашу роботу та цінуємо ваш комфорт!

Наші замовники:

Одеський Шинний Термiнал ОДЕСЬКИЙ ШИННИЙ ТЕРМІНАЛ - постачальник якісних літніх та зимовин шин, а також легкосплавних дисків на автомобілі. В наявності завжди є достатній асортимент продукції у всіх популярних типорозмірах на легковий та вантажний транспорт. Відгук клієнтаОдеський Шинний Термiнал
Киевгорстрой «Київміськбуд» - найбільший оператор ринку нерухомості та майже єдиний забудовник, який у своїй діяльності орієнтований на задоволення потреб громадян із середнім рівнем доходів.

Силами працівників "Київміськбуду" побудовано переважну більшість унікальних об'єктів, які прикрашають місто: готелі "Славутич", "Либідь", "Київ", "Спорт", "Хрещатик", "Салют", "Козацький", меморіальний комплекс Великої Вітчизняної війни, споруда АСК телебачення, університети, універсами, промислові об'єкти та споруди, лабораторні корпуси та безліч інших об'єктів.
Відгук клієнта Киевгорстрой

НСК-Олімпійський

НСК «Олімпійський» – головний стадіон чемпіонату Європи 2012 року. Саме на ньому відбувся фінал змагання та церемонія закриття. "Олімпійський" – універсальний стадіон – багатофункціональна спортивна арена для проведення футбольних матчів та легкоатлетичних змагань міжнародного рівня, культурно-розважальних та будь-яких інших масових заходів. Серед усіх спортивних арен, які готуються до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року, НСК «Олімпійський» – найбільший – загальна місткість стадіону 70 050 місць, з яких під час матчів ЄВРО-2012 УЄФА використало 68 055. Відгук клієнта

НСК Олімпійський

Гедеон Рихтер

«Гедеон Ріхтер» – угорська компанія має більш ніж віковий досвід роботи на фармацевтичному ринку та здобула високий авторитет у світі.

Компанія займається виробництвом медичних препаратів, маркетингом готових лікарських засобів, активних субстанцій та проміжних сполук, а також дослідницькою діяльністю у сфері фармацевтики. За роки успішної діяльності «Гедеон Ріхтер» стала найбільшим у Східній та Центральній Європі виробником лікарських препаратів.

Відгук клієнта
Ріхтер Гедеон Угорщина

Мегатрейд

Компанія «Мегатрейд» – найбільший український спеціалізований IT-дистриб'ютор, працює з 1996 року та є однією з провідних компаній серед постачальників обладнання та комплексних рішень у сфері інформаційних технологій та комунікацій на український ринок.

В активі компанії – партнерство з провідними виробниками активного мережевого обладнання, телекомунікаційних шаф, кабельних систем, систем гарантованого електроживлення, прецизійного кондиціювання та відеоспостереження, серверів та систем зберігання даних, альтернативної енергетики та розробниками програмного забезпечення.
Відгук клієнта
Мегатрейд

Корпус Мира США

«Посольство Сполучених Штатів Америки» в Україні розпочало свою діяльність 22 січня 1992 року, коли український президент Леонід Кравчук та американський Президент Джордж Буш підписали двосторонню угоду про заснування «Корпуса Світу США в Україні».

Зараз у ньому працює приблизно 175 американців та понад 350 українців, представлено понад десяток американських урядових міністерств та відомств.
Відгук клієнта
Корпус Мира США
Поляна Мережа виномаркетів «Поляна» – перша в Україні мережа спеціалізованих магазинів із продажу вина та інших алкогольних напоїв.

У мережі магазинів «Поляна» представлено алкогольну продукцію відомих брендів з усього світу, а також напої найкращих українських виробників. На торговій площі 600 м2 представлено понад 3000 найменувань: вина Італії, Франції, Іспанії, Чилі та інших країн, а також міцні алкогольні напої, мінеральні води, соки та пиво.
Відгук клієнта
Поляна
Текстиль-Контакт «Текстиль-Контакт» - провідний національний оператор продажу тканин та матеріалів легкої промисловості в Україні з асортиментом із 15 000 найменувань тканин із 20 країн світу.

Компанія «Текстиль-Контакт» була заснована у 1995 році. Компанія керує власним виробництвом бавовняних тканин в Україні на комбінаті «ТК-Донбас» і є ексклюзивним дистриб'ютором усієї продукції.
Відгук клієнта
Текстиль-Контакт

Украинское Дунайское Пароходство

«Українське Дунайське Пароплавство» засноване у 1944 році і наразі є однією з найбільших судноплавних компаній як в Україні, так і у Придунайському регіоні. Компанія виробляє 25% транспортної продукції протягом 2400 км від гирла річки Дунай до порту Кельхайм, Німеччина, а після відкриття системи каналів Рейн - Майн - Дунай судна УДП можуть здійснювати перевезення до портів Північного моря.

У 2001 році наказом Міністерства транспорту України № 729 від 29.10.2001 року ВАТ «Українське Дунайське Пароплавство» набуло статусу національного перевізника України № 1. Флот Українського Дунайського Пароплавства налічує близько 600 одиниць. На підприємстві працює понад 3500 осіб.
Відгук клієнта
Украинское Дунайское Пароходство