Проектування систем кондиціонування повітря в Києві: ціна, замовити проект | БТ-Сервіс
Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Проектування систем кондиціонування в Києві

image-1image-1

ПРИВАТНІ БУДИНКИ

Проект виконуємо у Revit

Вартість проектування 50 грн/м2

Вартість деталювання оцинкованих виробів 50 грн/м2

Приклад проекту кондиціонування Замовити
image-1image-1

КВАРТИРИ

Проект виконуємо у Revit

Вартість проектування 50 грн/м2

Вартість деталювання оцинкованих виробів 50 грн/м2

Приклад проекту кондиціонування Замовити
image-1image-1

ОФІСІ

Проект виконуємо у Revit

Вартість проектування 50 грн/м2

Вартість деталювання оцинкованих виробів 50 грн/м2

Приклад проекту кондиціонування Замовити
image-1image-1

СКЛАДСЬКІ ПРИМІЩЕННЯ

Проект виконуємо у Revit

Вартість проектування 50 грн/м2

Вартість деталювання оцинкованих виробів 50 грн/м2

Приклад проекту кондиціонування Замовити

Кроки взаємодії

Проектування системи вентиляції у Києві

image-5image-5

Проект систем кондиціювання – інженерна робоча документація, що складається з плану-схеми, в якій вказується точне розміщення систем кондиціювання, внутрішніх та зовнішніх блоків, точки існуючих випусків каналізації для збору дренажу, розрахунку дренажної траси з допустимим ухилом та повна специфікація обладнання та матеріалів, необхідні для подальшого монтажу.

Проект кондиціювання необхідний для точного підбору обладнання та підтримки бажаної температури кожного приміщення. У процесі проектування розраховуються необхідні перерізи повітроводів та розподільних пристроїв, що запобігає таким помилкам, як недолік холоду, шум у повітропроводах та решітках, аеродинамічний опір, нерівномірний розподіл та циркуляцію повітря в приміщенні, що безпосередньо впливає на комфортне перебування у приміщенні. Враховуються можливі розташування внутрішніх та зовнішніх блоків, а також точки існуючих випусків каналізації для збирання дренажу та розрахунку дренажної траси з допустимим ухилом. Підбір обладнання провадиться з урахуванням довжини трас фреонопроводів згідно з технічною документацією.

Переваги та необхідність проектування систем вентиляції

image-5image-5

Revit - це програмне забезпечення, яке забезпечує можливість проектувати будинки з точністю до міліметра.

При проектуванні систем кондиціювання Revit забезпечує інженерам можливість створення тривимірних моделей, що дозволяє вирішити багато проблем, які можуть виникнути у процесі проектування.

Наприклад, можна легко визначити розташування вентиляційних отворів, вибрати оптимальні розміри системи кондиціювання та розмістити її компоненти таким чином, щоб максимально забезпечити комфорт мешканцям будівлі. Крім того, можна за допомогою Revit легко визначити та усунути потенційні проблеми з просторовими обмеженнями. Все це забезпечує гарантовану якість та надійність установки систем кондиціювання.

image-5image-5

Досвід роботи наших інженерів у проектуванні систем кондиціювання

Команда інженерів БТ-сервіс має багаторічний досвід проектування систем кондиціювання для різних типів будівель та приміщень. З 2018 року у компанії БТ-Сервіс сформовано власний проектний відділ, який забезпечує індивідуальний підхід до кожного проекту з урахуванням особливостей приміщення, його призначення та функціональних вимог. Наші інженери детально вивчають будівельні плани, проводять обстеження приміщень та складають оптимальні проекти систем кондиціювання, що відповідають високим стандартам якості та безпеки. Ми використовуємо сучасні технології та матеріали для забезпечення ефективного та енергоефективного функціонування систем кондиціювання. Наші клієнти можуть бути впевнені, що їхні приміщення будуть забезпечені оптимальною температурою та комфортним кліматом завдяки професійному досвіду наших інженерів.

image-5image-5

Робота з архітекторами, дизайнерами, виконробами

Інженери-проектувальники "БТ-Сервіс" плідно працюють з усіма суміжниками (архітекторами, дизайнерами, виконробами) для того, щоб інженерні рішення гармонійно вписалися в концепцію та композицію інтер'єру з урахуванням конструктивних та технічних особливостей кожного приміщення. конструкція стелі, тип освітлення, тип, колір та точні прив'язки решіток та внутрішніх блоків системи кондиціювання.

image-5image-5

Склад проектної документації

Проектна документація включає всі рішення інженерних систем, а також технічні завдання для суміжників в повному обсязі для виконання будівельних і оздоблювальних робіт (виконання отворів, необхідні опуски стелі, пристрій ревізійних люків, підключення систем до електроживлення і підключення точок каналізації і т.д.). ). ). Важливе завдання проекту – надати не лише пакет документації, що включає: плани, аксонометричні схеми, технічну інформацію всіх комплектуючих та докладні специфікації, але й за допомогою BIM програм у тривимірних моделях наочно відобразити візуалізацію інженерних систем, уникнути помилок перетину інженерних мереж та конструкцій. будівлі та забезпечити обмін інформацією із суміжниками в об'ємній моделі.

image-5image-5

Як замовити проектування та встановлення системи кондиціювання від БТ-сервіс у Києві

Вам потрібна якісна та надійна система кондиціювання вашого будинку чи офісу в Україні? Компанія БТ-Сервіс готова запропонувати професійне проектування системи кондиціювання з використанням обладнання провідних виробників та програмного забезпечення Revit. Це дозволяє нашим інженерам створювати детальні та точні 3D-моделі, що дозволяє забезпечити високу якість проектування та встановлення систем кондиціювання.

thumb-up-off-alt Виконайте правильний вибір для надійності та довговічності бойлера.
Зв'яжіться з нами за номером:
+380 (44) 225-63-32
+380 (67) 551-57-87

thumb-up-off-alt Або заповніть заявку на нашому сайті.

thumb-up-off-alt Ми працюємо по всій Україні та гарантуємо високу якість та надійність наших рішень.