Проектування систем опалення в Києві з використанням Revit від компанії БТ-Сервіс в Україні
Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Проектування систем опалення в Києві

Проект системи опалення необхідний для розрахунку теплових втрат будівлі, враховуючи характеристики зовнішніх і внутрішніх конструкцій, що захищають, і необхідних температурних режимів кожного приміщення, підбору опалювальних приладів та їх тип відповідно до температурного режиму джерела теплопостачання, від конструктивних властивостей приміщень та побажань Замовника.
У процесі проектування проводиться гідравлічний розрахунок, щоб уникнути помилок підбору перерізу трубопроводів, циркуляційних насосів та безпосередньо опалювальних приладів, попереджаючи недогрівання або вибір обладнання, що недоцільно збільшує бюджет.

При проектуванні систем опалення, основний пріоритет компанії БТ-Сервіс - підбір найбільш енергоефективних та інноваційних джерел теплопостачання з урахуванням доступних видів енергії - таких як теплові насоси, геліосистеми, конденсаційні котли з високим ККД.
Поряд з енергоефективністю важлива і надійність, тому в котельнях, що проектуються, часто використовуються комбіновані системи опалення, який враховують сценарії зникнення одного з типів енергоносія, наприклад газу.
Як опалювальні прилади в проектах використовується панельне опалення - радіатори, конвектори, теплі підлоги та стіни, а також повітряний тип опалення.

В процесі проектування слід виділити наступні етапи.

Розрахунок тепловтрат

Розрахунок тепловтрат системи опалення є важливим етапом проектування будівлі. Для того, щоб забезпечити комфортний мікроклімат всередині будівлі, необхідно розрахувати оптимальну потужність опалювальної системи. Це допоможе зменшити витрати на опалення та зберегти енергію. 

Як визначити тепловтрати?

Тепловтрати розраховуються інженерами проектувальниками за допомогою спеціальних розрахунків, які враховують кліматичні умови регіону, теплоізоляцію будівлі, її розміри та інші фактори, які впливають на тепловтрати. Такі розрахунки дозволяють визначити оптимальну потужність опалювальної системи та підібрати необхідне обладнання. Окрім того, визначення тепловтрат допомагає зменшити витрати на опалення та зберегти енергію, що є важливим економічним та екологічним чинником.

Вибір опалювального обладнання

Різновиди основного опалювального обладнання

Різновиди основного опалювального обладнання можуть включати газові котли, електричні котли, теплові насоси та твердопаливні котли.

Газові котли є популярним вибором для багатьох домогосподарств, оскільки вони працюють на природному газі та мають високу ефективність.

Електричні котли також популярні, оскільки вони прості в установці та екологічні, але використання електроенергії для опалення може бути витратним.

Теплові насоси використовують енергію зовнішнього середовища для нагріву будинку та є ефективним та екологічним варіантом.

Твердопаливні котли використовують тверді види палива, такі як дрова або вугілля, та можуть бути витратними та не дуже екологічними, але їх можна використовувати в областях, де немає газових або електричних мереж.

Як обрати основне опалювальне обладнання?

БТ-Сервіс пропонує багато різних різновидів опалювального обладнання з різними параметрами та функціональними можливостями. Перш за все, необхідно з'ясувати, який вид опалення найбільш підходить для вашого будинку або квартири, враховуючи площу, технічні можливості та екологічні аспекти. Наступним кроком є розгляд різних різновидів опалювального обладнання та їхніх переваг і недоліків. При виборі опалювального обладнання важливо враховувати не лише вартість придбання та встановлення, але й доступність та вартість палива, необхідного для його роботи, а також можливості його обслуговування та ремонту. Крім того, необхідно звернути увагу на енергоефективність опалювального обладнання та його вплив на навколишнє середовище. 

Основні елементи системи опалення

Основні елементи системи опалення включають основний опалювальний пристрій, радіатори, насосне обладнання, змішуючі пристрої, теплі підлоги, регулююче обладнання та систему управління. 

Радіатори опалення є елементами, які перетворюють тепло з основного опалювального пристрою на тепло, яке потрібно для обігріву приміщення.

Насосне обладнання забезпечує перенос теплоносія по системі опалення, а змішуючі пристрої забезпечують регулювання температури теплоносія, що подається до радіаторів.

Теплі підлоги є альтернативою радіаторам, яка дозволяє розподіляти тепло по всій площі приміщення.

Регулююче обладнання дозволяє контролювати температуру в приміщенні, а система управління дозволяє керувати всіма елементами системи опалення з одного місця.

Система управління яка інтегрується в розумний будинок та може забезпечити автоматичне управління системою опалення.

Розробка проекту системи опалення з використанням програмного забезпечення Revit

Revit є потужним інструментом для розробки проектів систем опалення в будівлях. Його функціонал дозволяє проектувальникам створювати тримірні моделі будівлі та систем опалення, що забезпечує більш точне та ефективне проектування. При розробці проекту системи опалення в Revit проектувальники можуть зручно розташовувати опалювальні прилади та мережі на різних рівнях будівлі, враховуючи конкретні параметри та вимоги клієнта. Крім того, за допомогою Revit можна проводити аналіз ефективності системи опалення, що дозволяє виявляти можливі проблеми та забезпечувати оптимальний рівень енергоефективності. Завдяки інтеграції з іншими програмами, такими як AutoCAD, Revit дозволяє зручну співпрацю між проектувальниками та іншими підрядними організаціями, що працюють над виконанням проекту. Використання Revit при розробці проекту системи опалення є важливим етапом у створенні якісного та ефективного проекту.

Вибір оптимальної схеми опалення в залежності від розміру приміщення та технічних можливостей

Вибір оптимальної схеми опалення залежить від розміру приміщення та технічних можливостей. Також враховуються побажання замовника до температури, вологості яка необхідна буди в приміщенні. Наприклад, для ванних кімнат краще використовувати поверхневе опалення (теплі поли), для житлових кімнат та великих приміщень рекомендовані радіатори, підлогові конвектори. Також варто враховувати технічні можливості, такі як доступність підключення до центрального опалення, наявність газової мережі або можливість встановлення твердопаливного котла. При виборі оптимальної схеми опалення необхідно враховувати як ефективність опалювання, так і вартість встановлення та експлуатації системи.

Робота з архітекторами, дизайнерами, виконробами

Ми працюємо з Дизайнерами для того, щоб інженерні рішення гармонійно вписалися в концепцію та композицію інтер'єру з огляду на конструктивні та технічні особливості кожного приміщення. тип, колір та прив'язки радіаторів, місце розташування розподільних шаф, система управління.
Проектна документація включає всі рішення інженерних систем, а також технічні завдання для суміжників у повному обсязі для виконання будівельних та оздоблювальних робіт (виконання отворів, пиріг підлоги, пристрій ревізійних люків, підключення систем до електроживлення та управління, підключення точок каналізації та інше).
Важлива ідея нашого проекту надати не тільки стандартний пакет документації, що включає: плани, аксонометричні схеми, технічну інформацію всіх комплектуючих та докладні специфікації, але й за допомогою BIM програм у тривимірних моделях наочно відобразити візуалізацію інженерних систем, уникнути помилок перетину інженерних мереж та конструкцій будівлі та забезпечити обмін інформації з суміжниками в об'ємній моделі.

Якщо вам потрібен проект системи опалення, то ми готові запропонувати наші послуги. Ми - інженерна компанія БТ-Сервіс, займаємось проектуванням, монтажем та обслуговуванням систем опалення вже багато років. Ми використовуємо сучасні інструменти для проектування, зокрема Revit, що дозволяє створювати 3D-моделі будівель та їх елементів, включаючи системи опалення.

Звертайтеся до нас за телефонами +380 (44) 225-63-32, +380 (67) 551-57-87, щоб отримати консультацію від наших інженерів з проектування систем опалення. Ми з радістю допоможемо вам вибрати оптимальну схему опалення для вашої будівлі та розробимо проект з урахуванням усіх ваших потреб та побажань.