Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Теплові завіси

Показано з 1 по 15 з 935 (всього 63 сторінок)

Теплові завіси - відгуки покупців

Olefini KEH-43 R.C. (ДК)
11.02.2020
Оксана

Тепловой завесой очень довольны. Управление с пульта . Все просто. Доставили на следующий день установили все согласно договоренностей. Нареканий нет.
Wing II E100 AC (2 або 4/6 кВт) Білий
30.11.2019
Евгений

Покупали в новый офис. Смотрится стильно работает отлично . Всем довольны.
Тепломаш КЕВ 3П1154Е управління нагріванням
26.04.2019
Николай

Установил в ларьке, работает хорошо, когда дверь не часто открывается еще нагревает
Ballu BHC-L10-S06-М (пульт BRC-E)
30.11.2019
Александр

Неплохой вариант за свои деньги. приобретал для небольшого магазина. свою функцию выполняет. Доставили в срок .
Термія АТ ЕВР 4,0/0,3 (220В) УХЛ 3.1 ТЗ
30.01.2020
Владимир

Покупали для магазина. Через месяц работы появился шум в завесе. Приехал мастер сказал , что подшипник вышел из строя. Ремонт по гарантии занял три недели. Завесой мягко говоря не довольны. По сервису магазина вопросов нет.
Ballu BHC-L06-S03
6 012 грн
30.11.2019
Оксана

Найкращий варіант за свої кошти .

Теплові завіси – перешкода на шляху холодного повітря

Ми пропонуємо купити теплові завіси від найпопулярніших світових виробників за найнижчими цінами. У статті нижче ми розповіли, як працюють та чим відрізняються моделі різних завіс між собою.

Теплові завіси не пропускають холодне повітря із дверних або віконних отворів. Вони значно збільшують енергозберігаючі властивості приміщення. Теплові завіси створюють перешкоду холоду, пилу, запахам, диму та комахам. Для приміщень, двері яких часто відкриваються, теплові завіси є ідеальним засобом для збереження тепла.

Тепловые завесы принцип работы

Особливості повітряних теплових завіс

Теплова завіса це потужний тепловентилятор. Він складається з електричного або водяного нагрівального елемента, вентилятора та отвору для спрямованого виходу повітря.

Радіальний вентилятор – найважливіша частина повітряної завіси. Найчастіше його довжина не перевищує 80 см. Якщо потрібна повітряна завіса більшої довжини, виробники обладнують прилади двома і більше турбінами.

Принцип роботи теплової завіси надзвичайно простий – при запуску приладу відбувається засмоктування повітря, потім нагрівається, нагнітається вентилятором і швидким потоком виходить із напрямного сопла.

Повітряні завіси можуть працювати на обігрів або просто вентиляцію. Крім того, вони можуть бути додатковим джерелом тепла за недостатньої потужності центрального опалення.

У нас можна купити три види теплових завіс типу установки: горизонтальні теплові завіси, вертикальні теплові завіси та вбудовані теплові завіси. Горизонтальні встановлюються над дверними чи віконними отворами. Вертикальні – збоку. У вбудованих повітряних завіс назовні видно лише декоративні грати. Основна конструкція захована за стіною.

Стильний сучасний дизайн теплових завіс дозволяє підібрати та купити повітряну завісу, яка буде доречною та непомітною у будь-якому інтер'єрі.

Управління тепловими завісами здійснюється пультом дистанційного керування. Крім того, можливе програмування режиму роботи на кілька днів уперед.

Компанія «БТ-Сервіс» пропонує купити продуктивні теплові завіси Frico, теплові завіси Olefini, теплові завіси Neoclima, теплові завіси Ballu, теплові завіси Тепломаш та інших відомих виробників.

У нас можна купити сертифіковані теплові завіси або з безкоштовною доставкою в Дніпро, Запоріжжя, Львів, Харків, Одесу та інші міста України.

Ми пропонуємо широкий асортимент, найкращі ціни та можливість купити теплові завіси в кредит.

Наші консультанти проводять професійний підбір теплових завіс, що здійснюється з урахуванням усіх параметрів приміщення та індивідуальних побажань клієнта.

Телефонуйте за номером 0 (44) 225-63-32 або замовляйте зворотний дзвінок.