Опалення купити у Києві, безкоштовна доставка по Україні, оплата частинами | БТ-сервіс
Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Опалення

Матеріали для систем опалення

Команда "БТ-Сервіс" постійно проводить аудит українського ринку опалення, тому пропонує найкращі умови для своїх клієнтів. У нас можна купити матеріали для систем опалення та гарячого водопостачання від популярних світових виробників за найнижчою ціною.

Опалення – невід'ємна частина приміщення у широтах із холодною зимою. З середини осені до середини весни в Україні складно прожити без додаткового тепла. При будівництві багатоповерхових та приватних будинків, комерційних та промислових приміщень обов'язково встановлюють системи опалення.

Проте, системи центрального опалення часто не відповідають вимогам мешканців будинку. Рахунки за тепло невиправдано високі, батареї недостатньо теплі або навпаки - занадто гарячі, опалення включають надто пізно восени і вимикають надто рано навесні. Тому багато хто робить вибір на користь автономного опалення.

Без автономного опалення не обійтися у приватних будинках та котеджах. Опалювальну систему потрібно планувати ще при будівництві будинку, тому що деякі котли вимагають окремого підсобного приміщення.

Центральною ланкою системи опалення є казан. Залежно від виду палива котли бувають електричними, газовими та твердопаливними, одно- або двоконтурні. Одноконтурні казани працюють виключно на забезпечення системи опалення. Двоконтурні котли гріють воду для радіаторів опалення та гарячого водопостачання. В асортименті компанії "БТ-Сервіс" понад 1000 одиниць опалювального обладнання різних виробників. У нас можна придбати котли Aton, котли Buderus, котли Ferolli, котли Protherm, котли Roda, котли Vaillant та інші.

Не втрачають своєї популярності й альтернативні види опалення на відновлюваних джерелах тепла – сонця, повітря, води та землі. Для використання цих видів енергії створено спеціальні опалювальні системи – геліоколектори та теплові насоси. Вони точно також бувають одно-і двоконтурними. Наша компанія пропонує купити теплові насоси Mitsubishi Electric, теплові насоси Cooper&Hunter, теплові насоси Vaillant, а також геліосистеми Vaillant

Відмінним вибором для опалення в міжсезоння, коли центральне опалення ще не увімкнено, є обігрівачі. У магазині «БТ-Сервіс» можна купити конвектори, інфрачервоні обігрівачі для приміщень та вулиці, тепловентилятори та теплові гармати відомих виробників.

Для створення неповторної атмосфери та комфортної температури в будинку використовують електрокаміни, дров'яні каміни РОСС та камінні топки Lechma, Tarnava з можливістю підключення до контуру опалення та ГВП. Електрокаміни Dimplex, Royal Flame, Electrolux, Olmo є універсальними обігрівачами, що працюють за типом тепловентиляторів і мають світлові та звукові ефекти живого вогню. Вони добре вписуються в інтер'єр маленьких квартир і вбудовуються в портали кам'яних камінів.

В асортименті компанії «БТ-Сервіс» є величезний вибір матеріалів для опалення, що дозволяють ефективно та безпечно використовувати енергію опалювальних приладів, створювати контури опалення та ГВП. Циркуляційні насоси, свердловинні насоси, колодязні насоси, поверхневі насоси та інші насоси DAB, насоси Grundfos, насоси Sprut, насоси Wilo, розширювальні баки та акумулюючі баки Zilmet, Reflex, Sprut, Drazice, Schulz тепло арматура, труби та фітинги.

Весь асортимент матеріалів для опалення можна купити у Києві або з безкоштовною доставкою у Харків, Запоріжжя, Дніпро, Одесу, Львів та інші міста України.

Наші консультанти нададуть повну інформацію щодо товарів з нашого каталогу, розкажуть про особливості монтажу та експлуатації. Телефонуйте за номером 0 (44) 225-63-32 або замовляйте зворотний дзвінок.

Ми пропонуємо низькі ціни та можливість купити опалювальні котли, обігрівачі, насоси, каміни та всі супутні матеріали для опалення в кредит.