Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Обігрівачі

Подарунок на вибір:
Visa -3% Visa -3%
з ПДВ -5% с НДС -5%

5 092 грн

Подарунок на вибір:
Visa -3% Visa -3%
з ПДВ -5% с НДС -5%

49 450 грн

Подарунок на вибір:
Visa -3% Visa -3%
з ПДВ -5% с НДС -5%
Подарунок на вибір:
Visa -3% Visa -3%
з ПДВ -5% с НДС -5%

7 310 грн

Подарунок на вибір:
Visa -3% Visa -3%
з ПДВ -5% с НДС -5%
Показано з 1 по 15 з 603 (всього 41 сторінок)

Обігрівачі - відгуки покупців

Atlantic F19 CEG BL-Meca/M2 2000W
31.10.2019
Александр

Искал конвектор для комнаты 18 квадратов . Хотел , чтобы был запас по мощности. Остановил свой выбор на данной модели. В целом работой конветора доволен без нареканий.
Electrolux ECH/T-2000 E
5 123 грн
31.10.2019
Максим Иванович

Отличный конвектор. Выбирал для комнаты 20кв. м., удобный в использовании. Подкупила цена и возможность устанавливать таймер. Рекомендую.
Bonjour CEG BL-Meca/M 2000W
12.10.2020
Сергей

Добрый день, Виталий. В каждом конвекторе есть встроенный терморегулятор. В данной модели идет механическое управление, соответственно когда Вы ставите на минимум, это равно примерно 7 градусам. Так как у вас температура в помещении выше заданной температуры на устройстве, соответственно датчик и не срабатывает.
Atlantic F19 CEG BL-Meca/M2 2500W
31.10.2019
Максим

Хороший, добротный конвектор за адекватную цену. Понравилось качество и продуктивность. Подкупило то, что наш отечественный.
Electrolux ECH/AGI-2000
6 799 грн
30.06.2022
Николай Ященко

заказал, безналичный расчет, доставка, все супер.
28.06.2022 заказал, 30.06.2022 получил, продавец
надежный, менеджер ( Роман) профессионал в своем деле. В это время самое главное надежность.
Спасибо Вам!!! Всем рекомендую.

Изделие нормально работает. Зимой будет видно, Очень удобный монтаж роликов, продуманно все до мелочей.
Atlantic F17 Essential CMG BL-Meca/M (1000W)
30.11.2019
Оксана

Брали 4 штуки в цветочный магазин . Отлично работают все довольны. Планируем в дальнейшем приобрести еще кондиционер. Ребятам спасибо за помощь.

Обігрівачі – це теплий будинок навіть за відключених батарей!

Компанія "БТ-Сервіс" надає клієнтам можливість купити обігрівачі від відомих світових виробників за найнижчою ціною. У статті нижче ми розповідаємо про особливості різних обігрівачів та сферу їх застосування.

Обігрівачі – це чудове рішення для опалення невеликих приміщень у міжсезоння, коли центральне опалення ще не включили, а на вулиці вже досить холодно для того, щоб мерзнути у власному будинку. Обігрівачі приносять у будинок затишок та м'яке тепло.

Обігрівальні діляться на види:

- масляні обігрівачі;

- конвектори;

- інфрачервоні обігрівачі;

- тепловентилятори;

- Теплові гармати.

Масляні обігрівачі відрізняються низьким рівнем шуму, швидким нагріванням та підтримкою стабільної температури без сторонніх запахів. Як теплоносій у корпусі обігрівача укладено масло, яке нагрівається ТЕНом. Корпус не нагрівається понад 60-70 ° С, тому його безпечно залишати навіть у дитячій кімнаті.

Принцип роботи конвекторних обігрівачів та тепловентиляторів практично однаковий. У конвекторах нагріте від Тена повітря розходиться по кімнаті під впливом природної конвекції (гаряче повітря піднімається під стелю, холодне - опускається). У тепловентиляторах нагріте повітря нагнітається лопатями вентилятора, при цьому приміщення нагрівається за лічені хвилини. Перевагою конвектора є високий ККД - до 90% завдяки тому, що вся електроенергія витрачається лише на нагрівання ТЕНу.

Інфрачервоні обігрівачі є високоефективними опалювальними приладами, оскільки здатні обігрівати лише необхідну частину приміщення. Прогріті кімнати довго зберігають тепло, адже нагрівають не повітря, а предмети в ній і саму людину. Крім того, повітря в приміщенні залишається чистим і свіжим, без сторонніх запахів гару. Інфрачервоні обігрівачі вимагають ретельного прорахунку потужності перед встановленням. Для цього краще проконсультуватися із професіоналами.

Наша компанія пропонує безкоштовні консультації фахівців у сфері опалення, кондиціювання та вентиляції. Телефонуйте за номером 0 (44) 225-63-32 для ефективного підбору обігрівального обладнання та детальної інформації щодо обраного вами приладу. Консультанти чекають на ваш дзвінок.

Компанія «БТ-Сервіс» пропонує купити обігрівач у Києві. У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент обігрівачів від всесвітньо відомих виробників: обігрівачі Roda, обігрівачі Electrolux, обігрівачі Noirot, теплові гармати Master та інших, а також із БЕЗКОШТОВНОЮ доставкою до Дніпра, Одеси, Харкова, Запоріжжя, Львова та інших міст України.

Ми низькі ціни на всі товари з каталогу, а також можливість купити обігрівач в кредит.