Газові колонки купити у Києві, безкоштовна доставка по Україні, оплата частинами | БТ-сервіс
Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Газові колонки

Показано з 1 по 15 з 62 (всього 5 сторінок)

Газові колонки - відгуки покупців

Bosch Therm 4000 WR 15-2 B (7703331748)
02.01.2014
Виталик

Производитель не указал потребляемый ток от батареек, который составляет 380-400 ма час. Поэтому дорогих 2х батареек R-20 хватает на неделю на 2, а это разорительно. Но лучше всё равно ничего нет! Турбинка для нашей воды не на долго...

Батарейки конечно садятся быстро, 400 миллиампер в час-это 5 часов работы аппарата от 2х, - 2х амперных батареек. Колонка потребляет стабильно 400ма, всё время пока открыт кран, а не только при розжиге.
Лечится это просто: подключением внешнего блока на 3 аккумулятора АА 2500ма - 50грн шт. и покупкой зарядного устройства за 250 грн.
Благо индикатор уровня питания в колонке присутствует.
Bosch Therm 4000 WR 10-2 B (7701331617)
28.01.2020
Алексей

Колонкой доволен. Работает даже при низком давлении воды. Доставка в срок. Срок эксплуатации 4 месяца полет нормальный . Рекомендую колонку . Однозначно стоит своих денег. до этого стояла китайская на батарейках.
Roda JSD20-A1
4 999 грн
03.09.2019
Александр

Отличный бюджетный вариант
Bosch Therm 4000 WR 10-2 P (7701331615)
03.09.2019
Василий

Заменил старую советскую колонку на съемной квартире. Работой доволен. Не было проблем из газовой службой. Магазину спасибо за оперативность.
Bosch Therm 4000 O W 10-2 P (7701331010)
30.11.2019
Сергей

Надежная колонка . Подходит под наше давление газа. Также замечу работает даже при плохом давлении воды.
Атем Житомир ВПГ-16
25.01.2019
БТ-Сервис

Страна производства уже Китай, гарантия идет от Украинского завода

Газові колонки

В інтернет-магазині "БТ-Сервіс" ви маєте можливість купити газові стовпчики від усіх відомих світових виробників за низькою ціною. Про особливості та відмінності між різноманітними моделями газових колонок розказано нижче у статті.

Газові колонки – прості та знайомі з дитинства агрегати для швидкого нагрівання необмеженої кількості води. Раніше колонку необхідно було запалювати вручну сірниками, сьогодні процес запалювання і гасіння максимально автоматизований.

Газовая колонка на кухне

Головні переваги газових колонок:

- економність (газ є доступним, недорогим та ефективним паливом);

- компактність (немає необхідності встановлення накопичувального бака);

- система безпеки (автоматичне перекриття газу при загасанні пальника);

- миттєве прогрівання води;

- приготування необмеженого обсягу гарячої води;

- Низька ціна обладнання.

Принцип роботи газових колонок той самий, що й у проточних водонагрівачів. Тільки джерелом теплової енергії не електрика, а газ. Вода, проходячи тонкими трубочками теплообмінника, отримує тепло від блакитного палива, що згорає в пальнику.

Схема газовой колонки

Для безпечної експлуатації газового проточного водонагрівача необхідно подбати про систему вентиляції та димоходу, через який виводитимуться продукти горіння газу.

Сьогодні для того, щоб газова колонка увімкнулась і почала нагрівати воду, достатньо відкрити кран гарячої води. Тиск запускає процес, елементи живлення народжують іскру, яка запалює запальник. Той, своєю чергою, розпалює пальник. Теплова енергія від згоряння газу нагріває у теплообміннику воду, яка під тиском потрапляє до змішувача.

Газовая колонка в хрущевке

Ринок дозволяє купити газові колонки із закритими та відкритими камерами згоряння. У моделях з відкритою камерою згоряння процес підживлення вогню киснем здійснюється завдяки повітрю з приміщення. Виведення продуктів горіння відбувається природним шляхом. Для безпечної роботи не обійтися без вертикального димоходу та системи вентиляції.

Колонки із закритою камерою згоряння додатково обладнані вентилятором, який бере необхідне для підживлення вогню повітря з вулиці та виводить чадний газ назовні. Завдяки турбінам вихід продуктів згоряння може проводитися через горизонтальний димар.

Компанія «БТ-Сервіс» пропонує купити газові колонки Ariston, газові колонки Bosch, газові колонки Roda, газові колонки РОСС та інших популярних виробників. Для правильного підбору газової колонки необхідно визначитися з її потужністю та ефективністю. Потрібні параметри залежать від кількості людей у сім'ї та точок водозабору. Якщо вам складно вибрати газовий проточний нагрівач самостійно, зверніться за консультацією до наших спеціалістів.

Телефонуйте за номером: 0 (44) 225-63-32 або замовляйте зворотний дзвінок.

«БТ-Сервіс» пропонує купити газові колонки з установкою або з безкоштовною доставкою в Харків, Дніпро, Одесу, Львів, Запоріжжя та інші міста України.

У нас є доступні ціни, а також є можливість купити газову колонку в кредит.