Водоочищення купити у Києві, безкоштовна доставка по Україні, оплата частинами | БТ-сервіс
Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!
icon-order-call
icon-telegram
icon-shopping-cart

Водоочищення

Новинки товаров

Ecosoft RObust 1500ECO
Безкоштовна доставка

Ecosoft RObust 1500ECO

29 449 грн
Ecosoft FPC 1354CT (FPC1354CT)
Безкоштовна доставка

Ecosoft FPC 1354CT (FPC1354CT)

36 084 грн
BWT Perla Home

BWT Perla Home

133 280 грн
HotFrost V118R

HotFrost V118R

2 475 грн
Ecosoft UV E-480

Ecosoft UV E-480

20 176 грн
HotFrost HF-06 PP

HotFrost HF-06 PP

252 грн
Ecosoft Ecolite CK 12 л (ECOLITE12)
Безкоштовна доставка

Ecosoft Ecolite CK 12 л (ECOLITE12)

1 467 грн
Brita Aluna Memo (1040564) + 3 картриджі, 2.4 л
Безкоштовна доставка

Brita Aluna Memo (1040564) + 3 картриджі, 2.4 л

1 142 грн
Ecosoft Absolute з мінералізатором (MO675MECO)
Безкоштовна доставка

Ecosoft Absolute з мінералізатором (MO675MECO)

7 712 грн
Ecosoft FPC 1252CT (FPC1252CT)
Безкоштовна доставка

Ecosoft FPC 1252CT (FPC1252CT)

34 998 грн
BWT Perla One

BWT Perla One

83 040 грн

Відповіді на типові запитання

Скільки коштують товари категорії водоочищення?
Ціни на водоочищення у нашому інтернет-магазині в діапазоні від 47 грн до 122220 грн
Які товари категорії водоочищення найпопулярніші?
Найпопулярніші моделі:
7%
Organic Smart Osmo 8
Безкоштовна доставка

Organic Smart Osmo 8

15 503 грн 14 418 грн
Ecosoft FK1235CABCEMIXC
Безкоштовна доставка

Ecosoft FK1235CABCEMIXC

60 140 грн
Ecosoft FU1235CABCE
Безкоштовна доставка

Ecosoft FU1235CABCE

57 424 грн
7%
VIO Х172-FNC white
Безкоштовна доставка

VIO Х172-FNC white

5 744 грн 5 342 грн
Потрійний фільтр Ecosoft Standard (FMV3ECOSTD)
Безкоштовна доставка

Потрійний фільтр Ecosoft Standard (FMV3ECOSTD)

2 018 грн
Ecosoft E-360
Безкоштовна доставка

Ecosoft E-360

15 132 грн
Які товари категорії водоочищення найдешевші?
Найдешевші моделі:
7%
Organic Master Osmo 5
Безкоштовна доставка

Organic Master Osmo 5

5 938 грн 5 522 грн
Ecosoft FР-1054CTPL
Безкоштовна доставка

Ecosoft FР-1054CTPL

19 012 грн
BWT Perla Silk S
Безкоштовна доставка

BWT Perla Silk S

37 609 грн
ABC D05R
Безкоштовна доставка

ABC D05R

609 грн
Ecosoft HR-60
Безкоштовна доставка

Ecosoft HR-60

5 432 грн

Системи очищення води в приватному будинку, котеджі, квартирі, ресторані, офісі: запорука здоров'я та вдалого бізнесу

Чиста вода – атрибут, без якого неможливо уявити наше життя у побуті, на роботі – усюди. Перш ніж стати придатною для використання, вона проходить кілька етапів очищення, позбавляючись шкідливих бактерій та домішок, неприємних запахів. При цьому немає значення, звідки вона потрапляє у водогін – централізовано або з особистої артезіанської свердловини.

Турботу про те, щоб життєво необхідна волога стала безпечною, смачною, корисною, бере на себе водоочищення. Це цілий комплекс різноманітного обладнання. Пройшовши через кожен пристрій, вода набуває якості, яка влаштовує мешканців будинку, власників та відвідувачів піцерій, барів, фастфудів.

Щоб досягти хорошого результату, недостатньо лише купити системи очищення води. Важливо доручити монтаж справжнім професіоналам, інакше уникнути помилок, а виправляти їх доведеться обов'язково.

Навіщо потрібне водоочищення

Водопідготовка, водоочищення - це система заходів, що проводяться з метою доведення води (зі свердловини, водопроводу або іншого джерела) до певних стандартів та вимог замовника. Ці процедури включають механічне, хімічне та/або біологічне очищення води. Отримувана вода має не тільки відмінні смакові властивості, але й корисні для здоров'я якості.

Якість води для побутових потреб залежить від правильно складеного проекту. Прилади йому підбираються індивідуально, з заздалегідь зробленого лабораторного аналізу. Він відображає, які речовини і в яких пропорціях містяться, а фахівець прийме рішення, як привести їх у норму. Особливу увагу звертають на концентрацію:

  • - заліза, хлоридів, сульфатів, нітритів;
  • - іонів марганцю та кальцію, що визначають жорсткість;
  • - Бактерій, пестицидів, вірусів.

Вода с водопроводного крана

Зовнішніми показниками є прозорість та сторонні запахи – сірководню, хлору, аміаку. Не можна орієнтуватися на приємний смак. Так, солодкуватий присмак свідчить про присутність гіпсу.

Щоб вода стала придатною для пиття, приготування страв її фільтрують. Залежно від джерела, з якого вона надходить, використовують фільтри, призначені для міського водопостачання та свердловин, пробурених приватним чином. Для будинків з постійним та сезонним проживанням застосовуються різні пристрої.

Устаткування для водопідготовки або водоочищення, ділять на групи:

- Системи зворотного осмосу;

- Системи пом'якшення води;

- ультрафіолетові установки знезараження води;

- кулери для води;

- Проточні фільтри для води;

- Системи комплексного очищення води (марганець, залізо, жорсткість);

- Редуктори тиску води.

Системи зворотного осмосу – обладнання, яке використовується для отримання особливо чистої води для побутових потреб та промисловості (в т. ч. для медицини), опріснення морської води та навіть для холодного виробництва концентратів соків. Суть роботи цих систем полягає у примусовому пропусканні води через мембрану у напрямку, зворотному осмосу (менш концентрований розчин). Виробників цієї продукції на ринку небагато, якістю та надійністю виробів виділяються системи зворотного осмосу Ecosoft.

Системи пом'якшення води знижують її твердість. Внаслідок цього на поверхнях, що гріються, через які проходить ця вода (чи це обладнання котельні або домашній чайник), утворюється значно менше відкладень солей. Залежно від потужності та особливостей функціонування виділяють побутові пом'якшувачі, безперервної та періодичної дії.

Установки ультрафіолетового знезараження води виконують біологічну підготовку, знищуючи мікроорганізми у воді. При цьому хімічний склад рідини, що опромінюється, не змінюється. Установки Ecosoft діють на всі відомі мікроби.

Найчастіше в побуті, а також в офісах для отримання теплішої (або охолодженої) води використовують кулери для води. Охолодження відбувається компресійним чи електронним методом. Крім того, деякі виробники пропонують функцію газування. За типом установки бувають настільні кулери для води та підлогові кулери для води. Передові моделі кулерів для води надає бренд HotFrost: підключаються до водопроводу (решта використовують бутильовану воду), а також виробляють ультрафільтраційне очищення.

У побуті часто використовують проточні фільтри для води – найпростіший і найдешевший спосіб отримання чистої питної води. Бувають 1-, 2-, 3- та 4-х ступінчасті. Очищення відбувається завдяки фільтрації води через спеціальні фільтруючі елементи, які затримують механічні частинки, важкі метали, запахи тощо.

Системи комплексного очищення води призначені для повної фільтрації води та водопідготовки. Вони видаляють з води механічні частинки, залізо, марганець та інші важкі метали, сульфати, нітрати тощо. Також дані системи пом'якшують воду і знищують запахи. Групу ділять на кабінетні (необхідна періодична заміна реагенту у фільтрі) та колонні (реагент у фільтрі регенерує автоматично) очищувачі.

Важливим елементом водопроводу є редуктор тиску води . Він забезпечує захист внутрішньої мережі та приладів, пов'язаних з водопроводом, від різких стрибків тиску в магістральному трубопроводі та від гідроудару. Діє на основі принципу взаємодії діафрагми та налаштованої пружини. Додатково може бути обладнаний манометром та регулювальним гвинтом.

Як відбувається фільтрація

Процес очищення складається з кількох етапів:

  • - грубе фільтрування;
  • - Видалення органічних сполук;
  • - Зворотній осмос;
  • - озонування;
  • - Остаточне доведення до оптимальних показників.

Спочатку позбавляються механічних домішок – піску, мулу та інших дрібних частинок. Встановлені картриджі зазвичай замінюють кожні 2-3 місяці. При сильному забрудненні заміну роблять частіше або встановлюють кілька фільтрів.

Чистая вода после водоочистки

Органічні сполуки, марганець, залізо видаляють за допомогою 5-компонентної іонообмінної смоли. Вода стає чистішою, м'якшою, покращується кислотність.

Якщо купити систему очищення води, до неї, як правило, входить обладнання, що працює на принципі зворотного осмосу. Воду продавлюють через спеціальну мембрану. Очищення відбувається на молекулярному рівні, та його ефективність становить 99.9 %.

Для 100-відсоткової впевненості проводять знезараження. Досягнення цієї мети є озонатор. Прилад вмикається вночі на короткий час. Вилучений з повітря кисень перетворюється на озон і діє як природний оксидант.

Завершальна стадія – надання воді природної структури. І тому використовуються віталізатори, повертають природну форму.

Вирішення питання на професійному рівні

Виконати весь комплекс робіт, не володіючи потрібними знаннями та досвідом, неможливо. Впоратися з проблемою допоможуть компетентні спеціалісти компанії БТ-сервіс. Порекомендують, яку із зібраних у каталозі сертифікованих моделей вибрати. У ньому широко представлені вітчизняні та зарубіжні виробники: Ecosoft, Honneywell, Family, Cooper&Hunter, Hotfrost, Ecotronic, Crystal. Це стане гарантією, що вода в котеджі, ресторані або офісі стане кришталево чистою і принесе здоров'ю лише користь.

Купити систему очищення води можна в кредит. Щоб дізнатися, як його оформити, отримати необхідні консультації, подати заявку на монтаж, скористайтесь контактним телефоном 0(44) 225-63-32.

Куплені товари безкоштовно доставляються в Харків, Одесу, Дніпро, Львів, Запоріжжя та по всій Україні.

«БТ-Сервіс» пропонує широкий асортимент обладнання для побутової та промислової водопідготовки та водоочищення. Також є опція професійної установки систем водоочищення по Києву та області. Доставка товару виконується безкоштовно по Києву, Одесі, Харкову, Дніпру, Запоріжжі, Львову та іншим містам України.

Телефонуйте за номером 0 (44) 225-63-32 та кваліфіковані консультанти нададуть вам всю необхідну інформацію про обладнання для водопідготовки. На всі вироби діє офіційна гарантія.

Пропонуємо купити обладнання для водоочищення та водопідготовки за найкращими цінами. Для всіх покупців є можливість купити системи водоочищення та водопідготовки в кредит.