Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Осушувачі повітря

Подарунок на вибір:
Visa -3% Visa -3%
з ПДВ -5% с НДС -5%

36 120 грн

Подарунок на вибір:
Visa -3% Visa -3%
з ПДВ -5% с НДС -5%

25 800 грн

Подарунок на вибір:
Visa -3% Visa -3%
з ПДВ -5% с НДС -5%

103 200 грн

Подарунок на вибір:
Visa -3% Visa -3%
з ПДВ -5% с НДС -5%

86 000 грн

Подарунок на вибір:
Visa -3% Visa -3%
з ПДВ -5% с НДС -5%

129 000 грн

Подарунок на вибір:
Visa -3% Visa -3%
з ПДВ -5% с НДС -5%

29 754 грн

Подарунок на вибір:
Visa -3% Visa -3%
з ПДВ -5% с НДС -5%

258 000 грн

Подарунок на вибір:
Visa -3% Visa -3%
з ПДВ -5% с НДС -5%

318 200 грн

Подарунок на вибір:
Visa -3% Visa -3%
з ПДВ -5% с НДС -5%

158 820 грн

Подарунок на вибір:
Visa -3% Visa -3%
з ПДВ -5% с НДС -5%

12 859 грн

Подарунок на вибір:
Visa -3% Visa -3%
з ПДВ -5% с НДС -5%

40 850 грн

Показано з 1 по 15 з 217 (всього 15 сторінок)

Осушувачі повітря - відгуки покупців

Сelsius PD-06
3 631 грн
04.04.2019
Андрей

Приобрел, не особо доволен, влажность в комнате меньше не стала. сутки работал, стакан воды собрал, когда до этого пользовался в аренду большим осушителем строительным или как он там называется, ведро выкачивал воды))) вообще фиг его знает будет ли полезен, ну за сутки стакан что-то мало, и флага на отдельном датчике вообще не уменьшилась , как в принципе на осушителе тоже
MyCond Yugo 12
7 425 грн
01.12.2020
Инна

Долго выбирала модель с ионизацией воздуха, остановилась на этом и не пожалела. Удобное управление, комфортно перемещать по квартире, так как есть колесики.
Celsius MDH60
25 641 грн
01.12.2020
Андрей

Брали себе на на квартиру когда делали ремонт. Теперь сдаем в аренду. Не убиваемый!!!
MyCond Roomer 12
5 643 грн
11.02.2020
Роман

Не плохой осушитель за свою цену. По работе нареканий нет. Для небольшого помещения самое то.
Ballu BDH-50L
14 744 грн
01.12.2020
Виктор Андреевич

Отличный дизайн, удобное управление. Есть очень практичная функция-автоотключение при заполнении емкости водой. Можно смело оставлять без наблюдения и не переживать что затопит соседей))) В общем всем советую
Ballu BDH-25L
12 100 грн
28.01.2020
Сергей

Превосходный выбор!!! Уже купил второй такой. Первый постоянно работает в подвале, уже 3ий год. Нареканий нет.

Навіщо потрібні осушувачі повітря у вашому будинку

Компанія "БТ-Сервіс" пропонує своїм клієнтам придбати високоякісну техніку, зокрема осушувачі повітря за низькою ціною в Україні. Для чого потрібні ці корисні побутові прилади в будинках, як правильно підібрати такі пристрої для комфортних умов, і які їх відмінні риси - ми розповідаємо в нашій статті нижче.

Вирішуємо проблему підвищеної вологості

Надзвичайно високий рівень вологості в приміщенні завдає чимало клопоту людям, які там працюють чи живуть. Конденсат на меблів та вікнах, небезпечна цвіль, грибок на стінах – наслідки постійно підвищеного рівня вологості. Такі серйозні проблеми зі станом житлових чи промислових приміщень потребують особливої уваги, оскільки вони можуть серйозно нашкодити здоров'ю та безпеці людей, або навіть спричинити різні захворювання. Для підтримки нормального мікроклімату в басейнах, аквапарках, складах, пралень, офісах, квартирах, житлових будинках та на промислових локаціях необхідно підібрати потрібну техніку високої якості, яка не створює дискомфорту через шум і не вимагає великих енерговитрат. Якщо ви зіткнулися з перерахованими вище проблемами, вам необхідний осушувач повітря.

Після того, як ви вирішите придбати осушувач для використання в будинках або квартирах, уважно вивчіть переваги обладнання, співвідношення ціни та якості, специфіку роботи побутового приладу для зниження рівня вологості.

Плюси цього виду техніки:

  • ● проста конструкція;
  • ● компактні розміри;
  • ● безшумна робота;
  • ● економна витрата електроенергії

Як працює осушувач повітря

Зверніть увагу на те, що принцип роботи цього пристрою досить простий. Зайва волога конденсується і осідає на холодній поверхні, температура якої нижча від точки роси. Потім конденсат стікає у спеціальну ємність. Повітря без конденсату проходить крізь конвектор, нагрівається до потрібної температури та виходить назовні.

Такі технічні характеристики осушувачів повітря як потужність приладу вимірюються в літрах конденсованої вологи за добу.

Для побутових потреб цілком достатньо обладнання з потужністю від 10 до 100 літрів на добу.

Більшість пристроїв для усунення підвищеної вологості керуються дистанційним пультом. Ці системи прості у використанні, вони обладнані фільтром від пилу, а їх робота здійснюється автоматично без зайвого шуму та енерговитрат, відповідно до різних показників датчика вологості.

Промислові осушувачі – це найпотужніша техніка у корпусі зі сталі. Вони відрізняються високою продуктивністю, надійною роботою та міцністю. І побутові, і промислові осушувачі повітря, завдяки різним технічним параметрам, програмуються на автоматичну роботу на потрібний час за показниками гігрометра.
Крім того, вони можуть працювати на обігрів, що, безперечно, є їх великою перевагою.
Користувачі самі регулюють швидкість подачі повітря та інтенсивність осушення. Техніку для зниження вологості дуже зручно використовувати в приміщеннях складського призначення, на заводах та фабриках, в аквапарках та басейнах, пралень, якщо вам потрібно досягти високого рівня ефективності без шуму, енерговитрат та технічних проблем.

Компанія «БТ-Сервіс» пропонує осушувачі повітря таких відомих брендів як Celsius, Cooper&Hunter, Master, Maeco, а також надійні системи для зниження вологості від інших виробників з потужністю від 150 до 960 л/добу.

Наш асортимент техніки відрізняється низькими цінами, широким вибором та можливістю скористатися кредитом на осушувач повітря.

Для професійного підбору осушувача та іншого обладнання зверніться за консультацією за номером: 0 (44) 225-63-32.

Наші фахівці докладно розкажуть про особливості використання кожної моделі з каталогу, і підберуть осушувач, відповідно до параметрів та потреб вашого приміщення.

В інтернет-магазині "БТ-Сервіс" можна купити осушувач у Києві або з безкоштовною доставкою в Одесу, Запоріжжя, Дніпро, Львів та інші міста України.