Теплові насоси купити у Києві, безкоштовна доставка по Україні, оплата частинами | БТ-сервіс
Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Теплові насоси

Показано з 1 по 15 з 96 (всього 7 сторінок)

Теплові насоси - відгуки покупців

Vaillant aroTherm VWL 155/2A 400V (0010016413)
28.09.2019
Александр

Работой компании а в частности менеджеров проектного отдела доволен. профессионально подобрали оборудование, подготовили проект. Все сделали под ключ. Я доволен полученным результатом. Рекомендую . Система отопления на базе теплового насоса.
Bosch Compress 3000 AWBS 15 (8738203004)
23.08.2019
Владимир

Ни в коем случае не покупайте тепловые насосы компании Бош. Я преобрел данную модель, мучаюсь с ней уже более полугода, никто нормально настроить его не может. \"Интелектуальная\" система понимает заданные параметры как хочет, только не так как тебе надо. При заданных параметрах, скажем нагрева воды до 58 градусов, она греет до 42 и останавливается. При этом охлаждение заганяет до критичных 6 градусов игнорируя параметр минимальной температуры контура. В сервисном меню постоянно сыпятся ошибки. То модуль не видит, то опасность замерзания, то перегрев. Сервисанты на проблемы реагируют пассивно. Что-то пытаются решать но в основном пытаются убедить, что все это так и должно быть, показывая мне всякие графики для внутреннего использования...
Эта модель теплового насоса и сервис компании Бош разочаровали очень сильно. Хочу вернуть оборудование.

Теплові насоси

Найближче майбутнє пророкує нам виснаження традиційних джерел енергії, таких як природний газ та нафта. Ціна на них зростає з кожним роком. Людство посилено працює над пошуком нових, екологічно чистих джерел тепла. Але вирішення проблеми було знайдено ще в XIX столітті.

В 1852 Лорд Кельвін представив світові розробку концепції теплових насосів. Практично застосовуватися тепловий насос почав у 40-х роках XX століття, коли винахідник Роберт Вебер проводив експерименти з морозильною камерою. Він виявив, що труба на виході з камери є гарячою. Опустивши трубу в бойлер, він забезпечив сім'ю гарячою водою. Тоді він помітив, що частина тепла нагріває повітря в приміщенні. Так розпочалася ера теплових насосів. Удосконалюючи свій винахід, Роберт Вебер зрозумів, що одного джерела тепла достатньо, щоб нагрівати повітря і воду одночасно.

Сьогодні тепловий насос – це економне багатофункціональне обладнання для підтримки необхідних температурних показників повітря та води у будинку. Використовуючи постійні відновлювані джерела енергії, теплові насоси стають вигідним рішенням енергетичної кризи.

Теплові насоси працюють, збираючи низькоконцетроване тепло із ґрунтових та відкритих вод, землі та повітря. Високотехнологічне обладнання перетворює його на концентроване тепло, здатне обігріти воду і повітря в приміщенні.

Принцип работы теплового насоса

Види теплових насосів

Теплові насоси поділяються на типи, відповідно до використаного джерела тепла.

Геотермальні (ґрунтові) теплові насоси «Грунт-Вода» - розташовані вертикально або горизонтально ґрунтові колектори збирають теплову енергію землі. Незмінність температурних показників джерела протягом року робить такі теплові насоси відмінним рішенням для опалення та обігріву води в будинку.

Вертикальная установка грунтового теплообменника в тепловом насосе типа "грунт-вода" Горизонтальная установка грунтового теплообменника в тепловом насосе типа "грунт-вода"

«Вода-Вода» - колектори розміщуються у ґрунтових водах. Їхня температура постійна цілий рік від +7°С до +12°С. Завдяки цьому такі теплові насоси є найпопулярнішими для обігріву води та приміщення.

Принцип работы теплового насоса типа "вода-воздух"

Повітряні теплові насоси «Повітря-Вода» - тепловий насос такого виду використовує тепло навколишнього повітря для обігріву/охолодження води та приміщення. При низьких температурах повітря включається робота пікового електродвигуна. Можна придбати тепловий насос такого виду та отримати відмінне доповнення до вже існуючої системи опалення.

Принцип работы теплового насоса типа "воздух-вода"

«Повітря-Повітря» - ці теплові насоси використовують навколишнє повітря як джерело тепла. Їх купують для осушення, охолодження та нагрівання повітря, для вентиляції та підтримки мікроклімату в приміщеннях.

Абетка переваг

А-автономно

Тепловий насос не прив'язаний до регулярних поновлень паливних запасів. Щоб обігріти приміщення, немає необхідності проводити газо-електро-теплопостачання. Навіть дизельного генератора потужністю 2-5 кВт достатньо, щоб тепловий насос обігрів приміщення понад 200 м2.

Б-безпечно

Тепловий насос є безпечним в експлуатації. Немає необхідності спалювати паливо, а значить - відсутня ризик пожеж, витоку шкідливих отруйних речовин. Устаткування теплового насоса не нагрівається до критично високих температур і не здатне обпалити або призвести до займання горючих матеріалів.

Д-довговічно

Простота конструкції та експлуатації, використання останніх удосконалень зробило теплові насоси довговічним обладнанням, яке можна купити у Києві за вигідною ціною та насолоджуватися роботою понад 20 років без постійного обслуговування та капітального ремонту.

М-багатофункціонально

Один тепловий насос здатний обігріти та охолодити воду та повітря в приміщенні.

Е-екологічно

Теплові насоси є безпечними для навколишнього середовища. Під час експлуатації відсутні шкідливі викиди в атмосферу, запахи. Гарантований здоровий та безпечний мікроклімат у приміщенні.

Е-економно

Купивши тепловий насос, немає необхідності регулярно закуповувати паливо, виділяти приміщення для його зберігання, витрачати гроші на чищення та видалення паливних частинок та золи. Чим менше планети викопних джерел енергії, тим дорожче вони стають кінцевого споживача. Джерела тепла для теплових насосів є безкоштовними для кожної людини на нашій планеті. Можна купити тепловий насос і бути впевненим у завтрашньому дні, позбавившись гострої залежності від тарифів. Усього 1кВт електроенергії достатньо, щоб отримати від 2,5 до 4 кВт теплової енергії.

На нашому сайті можна купити більше 50 моделей теплових насосів типу «повітря-вода» і «грунт-вода». Асортимент постійно оновлюється. Сьогодні асортименти компанії складається з трьох виробників теплових насосів для опалення, обладнання яких ми можемо рекомендувати як перевірене роками: теплові насоси Cooper&Hunter, теплові насоси Mitsubishi Electric ZUBADAN, теплові насоси Vaillant. Фахівці компанії проводять розрахунок вартості установки та експлуатації обладнання, підбирають теплові насоси та встановлюють їх.

Ми пропонуємо найкращі ціни, кредит на теплові насоси для опалення приватного будинку, офісу, складу та безкоштовну доставку в Київ, Одесу, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Ужгород, Мукачево, Чернівці, Хмельницький

Вся інформація, що вас цікавить, консультація від спеціаліста та онлайн-підбір обладнання за телефоном: 0 (44) 225-63-32