Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Насоси для підвищення тиску

Показано з 1 по 15 з 109 (всього 8 сторінок)

Насоси для підвищення тиску - відгуки покупців

Grundfos UPA 15-90 (99547009)
31.10.2019
Павел

Связались быстро. Заказ отправили быстро. Продавца рекомендую (Александр по-моему)). Брали на замену старому.

Напірні насоси для води

Для вирішення проблеми з безперебійним водопостачанням будинку необхідно купити напірний насос. Про особливості вибору цього виду обладнання йтиметься нижче в нашій статті.

Напірні насоси для води створюють підвищений водяний тиск у системах водопостачання приватних будинків, системах поливу, зрошення. Застосовуються створення потужного водяного стовпа.

Забезпечити безперебійну роботу системи водопостачання можна лише підтримання стабільного рівня тиску водяного стовпа. Багатоступінчасті відцентрові насоси за лічені миті здатні нагнітати необхідний тиск, використовуючи принцип інерційної сили.

Конструкция напорного насоса

Стандартна конструкція напірного насоса складається з робочого колеса, валу з ротором, механічного ущільнення та міцного корпусу із стійких до корозії матеріалів. Двигун закритого типу охолоджується від зовнішнього повітря. Особливості конструкції напірних насосів роблять їхню роботу довговічною і практично безшумною. Система захисту від перевантаження та короткого замикання продовжує термін служби обладнання.

Напірні насоси для води призначені для перекачування води та рідин, за властивостями подібними до води, без домішок та частинок, не в'язких та не агресивних, з нейтральним мінеральним складом, температурою від 0°С до +40°С.

Применение напорного насоса

Напірний насос для води необхідно купити для організації системи водопостачання, подачі питної води, поливу та зрошення садових ділянок та городів, у мийках та системах пожежогасіння, для перекачування води та конденсату.

Інтернет-магазин «БТ-Сервіс» пропонує купити напірні насоси для води від італійського виробника DAB за найкращою в інтернеті ціною. Вони відрізняються потужністю та продуктивністю. Підібрати необхідний напірний насос можна, скориставшись фільтрами на сайті bt-service.ua.

Кваліфіковану допомогу в підборі обладнання, інформацію щодо умов кредиту на напірний насос для води отримайте за телефоном:0 (44) 225-63-32 або замовте зворотний дзвінок.

Всі замовлення на напірні насоси доставляються безкоштовно в Харків, Львів, Запоріжжя, Одесу та інші міста України