Купити Поверхневий насос відцентрований NPO MRS-H5 (4823121300394) доставка, оплата частинами | БТ-Сервіс
Кошик

Поверхневий насос відцентрований NPO MRS-H5 (4823121300394)

Код:4790~19
10 785 грн
2
24
2
3
3
10

Характеристики

Дивитися всі характеристики
Виробник:
Артикул:
4823121300394
Розміри (Д х Ш х В):
450 x 175 x 215 мм
Доставка
  • Самовивіз у м. Київ Самовивіз у м. Київ 1-2 дні
    Безкоштовно
  • Кур'єр по Києву Кур’єр по Києву 1-2 дні
    290 грн
  • Нова Пошта Відділення Нова Пошта 2-4 дні
    Тариф перевізника
  • Кур'єр Нова Пошта Кур’єр Нова Пошта 2-4 дні
    Тариф перевізника
  • Укрпошта Відділення Укрпошта 2-4 дні
    Тариф перевізника
Оплата
  • money Готівкою при отриманні
  • credit_card Картою онлайн /Apple pay / Google pay
  • list_format У кредит/розстрочку
  • list_format Оплата криптовалютою
  • invoice На розрахунковий рахунок із ПДВ
Гарантiя
  • Гарантія
    12 місяців офіційної гарантії від виробника
  • Обмін та повернення
    Обмін/повернення протягом 14 днів

Опис

Електронасос NPO MRS-H5 Насоси+ — багатоступеневий відцентровий самовсмоктувальний

Призначення:
Електронасоси серії MRS-Н — це надійні багатоступеневі самовсмоктувальні агрегати, розроблені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин та накопичувальних баків. Ідеально підходять для систем поливу садів і городів, крапельного зрошення та підвищення тиску в побутових і промислових умовах. Завдяки спеціальній конструкції гідравлічної частини відзначаються високим ККД та тихою роботою. Самовсмоктувальна технологія дозволяє створювати у вхідному трубопроводі необхідний вакуум для підйому рідини до рівня осі всмоктувального патрубка. Чудово підходить для автоматичних станцій водопостачання приватних будинків і котеджів, а також систем автополиву, де потрібна висока продуктивність у широкому діапазоні напорів.

 

Конструктивні особливості:

  • моноблочне горизонтальне багатоступеневе виконання;
  • корпус з чавуну та нержавіючої сталі;
  • робочі колеса відцентрового типу із високоміцного технополімеру NORYL;
  • вал з нержавіючої сталі AISI 304;
  • торцеве ущільнення: графіт / кераміка / NBR / AISI 304;
  • укомплектований кабелем живлення.

 

Двигун:

  • асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором і самовентиляцією;
  • ступінь захисту IP44, клас ізоляції B;
  • однофазне виконання з вбудованим конденсатором;
  • інтегрований захист від перевантажень з автоматичним перезапуском;
  • живлення: 220 В, 50 Гц;
  • режим роботи: тривалий.
  •  

Експлуатаційні обмеження:

  • робоче середовище: вода або рідини з подібною густиною та хімічними властивостями;
  • мінералізація — до 1500 г/м³;
  • рН — від 6,5 до 9,5;
  • вміст механічних домішок — до 0,01%, розмір частинок — до 0,2 мм;
  • температура рідини — до +40 °С;
  • температура навколишнього середовища — до +40 °С;
  • максимальний тиск — 0,7 МПа (7 бар).

Характеристики

Бренд
Країна виробник
Продуктивність
8,4 м3/год
Максимальна глибина занурення/всмоктування, м
8.00
Діаметр вихідного отвору
G 1¼
Діаметр вхідного отвору
G 1¼
Матеріал виготовлення
нержавіюча сталь
Електроживлення
220-240 В (1 фаза)
Монтажне положення
горизонтальний
Вид насосу
відцентрований, багатоступінчастий
Двигун
асинхронний двополюсний із короткозамкненим ротором, із самовентиляцією; ступінь захисту IP44; клас нагрівостійкості ізоляції; однофазне виконання із встановленим у коробку висновків конденсатором; напруга живлення: 220 В, 50 Гц; режим роботи: тривалий
Системи захисту
вбудований в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском
Додаткова інформація
електронасоси серії MRS-Н є багатоступінчастими самоусмоктуючими і призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей; використовуються в системах поливу садів та городів, системах крапельного зрошення, системах підвищення тиску різного призначення; завдяки конструкції гідравлічної частини електронасос має високий к.п.д. та низький рівень шуму; назва «самовсмоктуючий» визначається здатністю створювати в трубопроводі, що підводить вакуум необхідної величини, щоб підняти рідину до осі всмоктуючого патрубка; є хорошим рішенням для використання в станціях автоматичного підвищення тиску для систем водопостачання приватних будинків та котеджів, автоматичного поливу – в умовах, де потрібна висока об'ємна подача у широкому діапазоні напору насоса; максимальна температура рідини, що перекачується: +40°С; максимальна температура довкілля: +40°С; DN 1 та DN2: G1-1/4-B
Гарантія
12 місяців офіційної гарантії від виробника
Напір
58 м
Розмір
450 x 175 x 215 мм
Вага:
18.00 кг

Характеристики та комплектація товару можуть змінюватись виробником без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником. Уточнюйте, будь ласка, важливі для Вас характеристики товару у наших менеджерів.

Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Переглянуті товари

Mitsubishi Electric PEAD-M60JA Mr. Slim
77 153 грн
Поверхневий насос відцентрований NPO MRS-H5 (4823121300394) Поверхневий насос відцентрований NPO MRS-H5 (4823121300394) Поверхневий насос відцентрований NPO MRS-H5 (4823121300394) Поверхневий насос відцентрований NPO MRS-H5 (4823121300394)
Ціна
10 785 грн