NPO БЦП 1,8-90У* + кабель 60 м + сталевий трос підвісу (7895)
Цей занурювальний насос призначений для підйому води із свердловин та артезіанських джерел. Унікальна комплектація з 60-метровим кабелем живлення та сталевим тросом підвісу дає змогу оперативно організувати автономне водопостачання для приватних будинків, дач та господарських об'єктів з різною глибиною свердловини. Прилад відрізняється надійністю та простотою експлуатації, що важливо для тривалої служби в умовах експлуатації на відкритому повітрі та в підвальних приміщеннях.
Основні характеристики
- Тип насоса: скважинний занурювальний відцентровий
- Двигатель: асинхронний однофазний, 230 В, 50 Гц
- Мінімальний діаметр свердловини: 110 мм
- Потужність: 1450 Вт
- Максимальний напір: 122 м
- Максимальне об'ємне подання: 4 м³/год (66,7 л/хв)
- Максимальна глибина занурення: 20 м
- Системи захисту: IP68; термозахист обмоток; рекомендується зовнішній захист від «сухого ходу»
- Кабель: живлення 60 м у комплекті; сталевий трос підвісу
- Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника
Обмеження:
Перекачувана рідина: вода або інші рідини, подібні до води за щільністю та хімічною активністю;
- Загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м3;
- Показник рН 6,5 – 9,5;
- Зміст механічних домішок, не більше 50 г/м3;
- Максимальний розмір частинок, не більше 0,2 мм;
- Максимальна температура рідини, що перекачується: 35 градусів за Цельсієм.
Переваги моделі.
- Надійний асинхронний двигун з вбудованим термозахистом, що запобігає перегріву
- Високий запас напору до 122 м дозволяє подавати воду навіть із глибоких свердловин
- Комплект із 60-метровим кабелем та сталевим тросом підвісу значно спрощує монтаж та обслуговування
- IP68-захист корпусу та рекомендація зовнішнього захисту від сухого ходу для довговічності в польових умовах
- Поєднання надійності бренду NPO та сучасних технічних рішень гарантує стабільність та сервісну підтримку
Сфера застосування
Електронасоси свердловинні сері БЦП1,8 призначені для подачі чистої води без довговолокнистих домішок із свердловин із внутрішнім діаметром не менше 100 мм та колодязів. Ідеально підходять для використання в системах водопостачання приватних будинків, поливу садів та городів, системах крапельного зрошення, в тому числі і з використанням автоматичних систем підтримки тиску.
Особливості монтажу та експлуатації
- Монтаж можливий у свердловині мінімальним діаметром 100 мм
- Забезпечте правильне підключення кабелю та сталевого тросу; використовуйте зовнішній захист від сухого ходу
- Підключення до мережі здійснюйте через відповідний автоматичний вимикач і захист від перенапруги
- Регулярно перевіряйте стан ізоляції кабелю, герметичність з'єднань та дотримуйтесь інструкцій з експлуатації
- Не допускайте роботи насоса без води та частих перепадів напруги — це подовжує ресурс обмоток
Додаткові функції
- IP68 — підвищена стійкість до пилу та води
- Термозахист обмоток для запобігання перегріву
- Зовнішня захист від сухого ходу для продовження служби
- У комплекті 60-метровий кабель живлення та сталевий трос підвісу
Підсумок
NPO БЦП 1,8-90У* з комплектом 60 м кабелю та сталевим тросом підвісу — це міцне рішення для надійного водопостачання з свердловини. Поєднання високого напору, довговічності корпусу, захистів IP68 та повного комплекту дозволяє швидко забезпечити стабільну подачу води з мінімальним обслуговуванням. Обираючи цю модель, ви отримуєте перевірену техніку від відомого виробника з гарантією та сервісною підтримкою.






