Logamax plus GB172i T50 – комфорт і економічність.
- Конденсаційний котел Logamax plus GB172i T50, потужністю 24 кВт на опалення і 30 кВт на гаряче водопостачання, з вбудованим баком гарячої води на 48 л – високопродуктивний та практичний пристрій для квартир та приватних будинків, що вражає своєю технологічністю та зручністю використання.
Інвестиційні та експлуатаційні заощадження.
Logamax plus GB172i T50 завдяки своїй конструкції та поєднанню котла і водонагрівача в одному корпусі монтується набагато швидше і простіше, у порівнянні з настінним котлом з додатковим окремо стоячим водонагрівачем. Компактна структура та багата стандартна комплектація мінімізують інвестиційні витрати.
Широкий діапазон модуляції потужності котла (1:8 у режимі опалення та 1:10 у режимі ГВП) забезпечують ефективну та економічну роботу як в модернізованих системах опалення, так і в нових будівлях з низькими тепловтратами. Висока середньорічна енергоефективність опалення 93% і клас А, з можливістюпідвищення до 98% і класу А+ з використанням додаткової системи управління, дозволяють мінімізувати споживання газу.
Високий рівень комфорту.
Вбудований бак гарячої води з нержавіючої сталі забезпечує продуктивність до 16,8 л/хв - це суттєво більше, ніж у двоконтурного котла. Висока швидкістьнагріву також відбувається за рахунок підвищеної потужності для приготування гарячої води. Безпечність експлуатації і зручність використання можлива завдяки інтуїтивно зрозумілій панелі керування з рідкокристалічним дисплеєм і самодіагностиці, що дозволяє легко виявити можливі несправності.
Компактний дизайн.
Усі необхідні компоненти та з’єднання між котлом і баком розташовані у корпусі Logamax plus GB172i T50 і невидимі для користувача. Додатковою перевагою є економія місця, необхідного для його монтажу, у порівнянні з системою, що містить котел з окремо стоячим баком непрямого нагріву.
Все важливе завжди під контролем.
Задля найбільш економічного режиму роботи котла і підвищення енергоефективності до А+, Logamax plus GB172i T50 необхідно використовувати разом з системою керування Logamatic RC310 або TC100. Система управління Logamatic керує всіма компонентами опалювальної системи Buderus, з урахуванням температури назовні та у приміщенні, режиму роботи ГВП, щоб забезпечити оптимальну і надійну роботу в будь-який час. Розумний регулятор опалення Logamatic TC100 або встановлення додаткового інтернет-модуля для Logamatic RC310 дозволяє реалізувати керування системою опалення зі смартфону.
Основні переваги Logamax plus GB172i T50:
- Високоефективна конденсаційна технологія, широкий діапазон модуляції (1:8/1:10).
- Комфортне гаряче водопостачання – 16,8 л/хв.
- Споживання електроенергії у режимі очікування всього 2 Вт.
- Теплообмінник з алюмінієво-кремнієвого сплаву забезпечує тривалий термін служби та стійкість до забруднення.
- Вбудовані високоефективний насос, розширювальні баки для системи опалення на 12 л і для ГВП на 2 л.
- Інтернет-інтерфейс вбудовано у котел.
- Компактний розмір, невелика вага - простий і зручний монтаж.
