Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Твердопаливний котел Атем Житомир АТБ-14В (4-6 мм)

Код:  000085629

Ціна
22 214 грн
У наявності
Розстрочка online
4
24
4
Виробник:
Тип
двоконтурний твердопаливний котел
Вид енергоносія
твердопаливний
Спосіб встановлення
підлоговий

Твертопаливні котли Атем Житомир АОТВ – це одна з лінійок твердопаливних котлів, одного з провідних виробників опалювального обладнання в Україні. Котли відрізняються високою продуктивністю тепла, якісно продуманою конструкцією та зручним обслуговуванням. Лінійка котлів Атем Житомир АОТВ – це модель для опалення. У кожній із цих серій котлів є одноконтурні моделі – тільки для опалення, та двоконтурні – для опалення та гарячого водопостачання.

Котли Атем Житомир АОТВ працюють на твердому паливі. Основний вид палива для даної серії котлів є антрацит, а як додаткове паливо можна використовувати кам'яне і буре вугілля, дрова, і паливні брикети. Вибираючи паливо для цієї серії котлів необхідно дотримуватись технічних рекомендацій виробника.

Конструкція котлів Атем Житомир має прямокутну форму. На торцевій панелі котла розміщені 2 дверцята – для завантаження палива, та очищення конвективного газоходу, другі – для розпалювання палива, очищення колосників, шурівки палива та для очищення зольного ящика. У нижніх дверцятах встановлена повітряна заслінка, яка регулюється спеціальним важелем. Важіль піднімає або опускає повітряну заслінку, регулюючи кількість подачі повітря в топку. На верхній панелі котла розташований точний термометр для вимірювання температури теплоносія усередині котла. Там розташований і патрубок подачі води. Збоку конструкції котлів Атем Житомир АОТВ є отвір для встановлення регулятора тяги. Димар у котлах цієї серії підключається ззаду.

Основний теплообмінник котлів Атем Житомир АОТВ покривається шаром теплоізоляційного матеріалу та декоративним кожухом.

АТЕМ Житомир АОТВ-14В – двоконтурний твердопаливний котел. Паливо: вугілля, дрова. Можливе встановлення регулятора температури.

Переваги:

  • Адаптований для роботи на будь-якому паливі;
  • Збільшений термін служби. Конструкція котла дозволяє значно знизити засмічення теплообмінника;
  • Функція електрорезерв (моделі 14-18 кВт) збільшує функціональність котла завдяки можливості роботи і на твердому паливі, і на електроенергії – підготовка під установку електричних нагрівальних елементів (ТЕН).
Характеристики
Basic
Виробник АТЕМ
Тип двоконтурний твердопаливний котел
Вид енергоносія твердопаливний
Спосіб встановлення підлоговий
ККД 78%
Теплова потужність 14 кВт
Діапазон регулювань температури опалення (min/max) максимальна температура води на виході з котла – не більше 90°С
Матеріал теплообмінника сталь
Об'єм бойлера об'єм води в котлі - 27 л
Тип камери згоряння відкрита (димохідний)
Циркуляційний насос ні
живлення енергонезалежний
Діаметр димоходу розмір димовідвідного патрубка - 152х153 мм
Розмір (ВхШхГ) котла: 890х436х620 мм., габаритні розміри (ВХШХГ) топки котла - 312х316х371 мм
Вага 102 кг
Додатково площа – 140 м2; витрата антрациту – 2,2 кг/година; робочий тиск теплоносія, не більше - 0,15 МПа (15кг/см2); моделі – АОТВ – тільки для опалення; термоіндикатор; можливість встановлення терморегулятора; умовний прохід приєднувальних патрубків до системи опалення - 40 мм; паливо: вугілля, дрова; продуктивність другого контуру с Δ t 35 °С не менше - 280 кг/годину (при t. теплоносія в котлі 90 С)
Країна виробник Україна
Гарантія 36 місяців
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Номер Назва Розмір Дата додавання
1 Посібник з експлуатації Атем Житомир АОТВ 2.8MB 05.10.2022
Твердопаливний котел Атем Житомир АТБ-14В (4-6 мм) Твердопаливний котел Атем Житомир АТБ-14В (4-6 мм) Твердопаливний котел Атем Житомир АТБ-14В (4-6 мм) Твердопаливний котел Атем Житомир АТБ-14В (4-6 мм) Твердопаливний котел Атем Житомир АТБ-14В (4-6 мм)
Ціна
22 214 грн