Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Твердопаливний котел Altep TRIO UNI Pellet - 80 кВт (пальник)

Код:  000085601

Ціна
251 700 грн
У наявності
Розстрочка online
4
24
4
Виробник:
Тип
одноконтурний
Вид енергоносія
твердопаливний
Спосіб встановлення
підлоговий

Пелетні котли тривалого горіння із встановленим пальником факельного типу, забезпечує дозовану подачу, авторозпалювання та автогасіння пелети. При необхідності можна легко перевести котел з автоподачі в режим ручного завантаження палива.

Котли можуть бути виконані у двох варіантах:

  • TRIO UNI Pellet - сталева Топкова камера.
  • TRIO UNI Pellet Plus -топкова камера з шамотним каменем.

особливості:

  • Матеріал котла – високоякісна сталь, товщиною 6 мм;
  • Велика топкова камера;
  • Автоматичне подання палива;
  • Система автоматичного розпалювання палива;
  • Універсальність – можливість експлуатації котла в режимі ручного завантаження палива та автоподачі;
  • Смолоскипний пальник з функцією автоматичного очищення;
  • Утеплені двері з подвійною ізоляцією - для безпечної експлуатації та мінімізації тепловтрат.

Твердопаливні коти типу TRIO UNI Pellet – пелетні котли тривалого горіння. Призначені для опалення житлових будинків та промислових споруд в автоматичному режимі. Цей режим включає: розпалювання та подачу палива, підтримання горіння, гасіння та очищення пальника. Діапазон потужності: 14-600 квт.

У базовій комплектації експлуатація котла можлива у режимі автоматичної подачі палива. Для переведення котла на роботу з ручним завантаженням палива необхідно встановити вентилятор та блок керування. Багатоканальна система подачі повітря забезпечує довготривале та рівномірне згоряння палива зверху вниз. така перевага дозволяє використовувати різні види палива, різних розмірів та фракції.

Особливістю моделі є розміщення теплообмінника у задній частині котла, що значно збільшує діапазон потужностей. Вертикальне розміщення полиць теплообмінника мінімізує накопичення частин недогорілого палива, що дозволяє проводити чищення котла з періодичністю один раз на тиждень. Ревізійні двері знаходяться вгорі та з обох боків котла, що забезпечує зручне обслуговування обладнання.

Автономність роботи котла забезпечується датчиками, що стежать за процесом горіння в котлі, а також відповідають за безпеку обладнання. Сучасні технології дозволяють керувати процесом горіння котла дистанційно – за допомогою GSM-модуля та Wi-Fi.

Характеристики
Basic
Виробник Altep
Тип одноконтурний
Вид енергоносія твердопаливний
Спосіб встановлення підлоговий
ККД 91%
Теплова потужність 80 кВт
Потужність (max) електроенергії в процесі експлуатації – 100 Вт., при розпалюванні – 800 Вт.
Діапазон регулювань температури опалення (min/max) температура води - 58/85°C
Матеріал теплообмінника сталь
Об'єм бойлера водяна ємність котла – 265 л
Тип камери згоряння відкрита (димохідний)
Циркуляційний насос ні
живлення 1~ 220 V / 50 Hz
Системи захисту автономність роботи котла забезпечується датчиками, які стежать за процесом горіння в котлі, а також відповідають за безпеку обладнання; утеплені двері з подвійною ізоляцією - для безпечної експлуатації та мінімізації тепловтрат
Діаметр димоходу 250 мм., висота (мінімально допустима) – 7 м
Розмір (ВхШхГ) 1450х1550х1950 мм
Вага без води – 900 кг
Додатково TRIO UNI Pellet - сталева топкова камера; багатоканальна система подачі повітря; чищення котла з періодичністю один раз на тиждень; матеріал котла – високоякісна сталь, товщиною 6 мм; велика топкова камера; система автоматичного розпалювання палива; універсальність - робота котла в режимі ручного завантаження палива та автоподачі; смолоскипний пальник з функцією автоматичного очищення; тривалість горіння до 60 годин; площа теплообміну в казані - 8,0 м2; ємність бункера для палива – 1000 дм3; номінальний робочий тиск води – 0,20 МПа
Країна виробник Україна
Гарантія 60 місяців
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Твердопаливний котел Altep TRIO UNI Pellet - 80 кВт (пальник) Твердопаливний котел Altep TRIO UNI Pellet - 80 кВт (пальник) Твердопаливний котел Altep TRIO UNI Pellet - 80 кВт (пальник) Твердопаливний котел Altep TRIO UNI Pellet - 80 кВт (пальник)
Ціна
251 700 грн