Занурювальні електронасоси серії FSP, FST, FSS призначені для організації декоративних фонтанів у басейнах та штучних водоймах.
Обмеження
рідина, що перекачується: вода
загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м³
показник рН 6,5 — 9,5
вміст механічних домішок, не більше 50 г/м³
максимальний розмір частинок не більше 0,2 мм
максимальна температура рідини, що перекачується +35°С
Конструктивні характеристики
Поставляються в комплекті зі змінними насадками, які забезпечують різноманітність форм струменя
містять фільтр для очищення води від механічних домішок.
синхронний двополюсний із «мокрим» ротором; статор моноблочний залитий компаундом; охолодження двигуна рідиною, що перекачується; режим роботи: тривалий
Загальна висота нагнітання
2,5 м
Матеріал корпусу
матеріал насоса – пластик
Потужність
40 Вт
Потужність (max)
40 Вт
Продуктивність
1,8 м³/год
Тип насосу
насос для фонтанів
Живлення
(220-240) В, 50Гц, 1ф
Системи захисту
ступінь захисту - IPХ8, клас нагрівальностійкості ізоляції - Е
Додаткова інформація
занурювальні електронасоси призначені для організації декоративних фонтанів у басейнах та штучних водоймах; максимальний розмір частинок не більше ніж 0,2 мм; максимальна температура перекачуваної рідини +35°С; особливості моделі – з фільтром
Гарантія
12 місяців офіційної гарантії від виробника
Напір
2,5 м
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватись виробником без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником. Уточнюйте, будь ласка, важливі для Вас характеристики товару у наших менеджерів.