Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Водонагрівачі

Бойлери, колонки, водонагрівачі, геліосистеми для ГВП

Компанія пропонує повний асортимент обладнання для встановлення автономного гарячого водопостачання у вашому домі. У нас можна купити водонагрівачі за найкращою ціною в інтернеті. Про особливості різних видів техніки для водопостачання ми розповіли в нашій статті.

Водонагрівачі приходять на допомогу всім, хто втомився платити за холодну воду за тарифами гарячої, кому набридло залежати від графіка включення та вимикання гарячого водопостачання.

Асортимент нагрівачів ділиться на кілька категорій:

1. бойлери;

2. газові колонки;

3. проточні водонагрівачі;

4. геліосистеми для ГВП.

Водонагреватель в интерьере

Головний елемент бойлера – бак, у якому постійно підтримується задана користувачем температура. Завдяки чудовій термоізоляції, вода в нагрівачі накопичувального типу досить довго тримає температуру, навіть за тривалої відсутності електропостачання. Для забезпечення гарячою водою кількох джерел споживання в побутових масштабах необхідно купити водонагрівач потужністю від 1,5 до 2 кВт. Мінімальний обсяг бойлера – 50 л, а максимальний – понад 6 тисяч. Для невеликої сім'ї водонагрівача об'ємом 80-100 л буде цілком достатньо. Але не варто забувати, що спустошивши бойлер повністю, користуватися гарячою водою можна буде лише через деякий час.

Проточні водонагрівачі вимагають набагато більше потужності при обслуговуванні відразу кількох точок виходу води, ніж накопичувальні. Для комфортного прийняття душу та одночасного миття посуду на кухні проточнику необхідно від 8 до 14 кВт. Головною перевагою цього виду нагрівачів є швидке приготування потоку гарячої води у необмеженій кількості. Проточники компактні, адже у них відсутній накопичувальний бак. Їх можна розміщувати у будь-якій кімнаті, не турбуючись про простір.

Водонагреватель в доме

Для тих, кому пощастило жити в будинку із підключенням до газу, ідеальний варіант для приготування гарячої води – це газові колонки та бойлери.

Газові колонки - це ті ж проточні нагрівачі, тільки воду у них нагріває теплова енергія від згоряння блакитного палива. Вони мають кілька важливих переваг, які протягом багатьох років не дозволяють водонагрівачам цього типу втратити свою популярність:

- компактні розміри за рахунок відсутності накопичувального бака;

- економна витрата газу, оскільки колонка спрацьовує лише за потреби у гарячій воді;

- швидке нагрівання та подача необмеженої кількості гарячої води в кран;

- системи захисту від згасання пальника, які убезпечать від витоку газу;

- низька ціна.

З мінусів газових колонок – необхідність подбати про витяжку та димар.

Компанія «БТ-Сервіс» займається продажем та встановленням водонагрівачів будь-якого типу. До вашої уваги бойлери Ariston, бойлери непрямого нагріву Drazice, бойлери Electrolux, бойлери Gorenje, проточні водонагрівачі Atmor, проточні водонагрівачі Kospel, газові колонки Ariston, газові колонки Bosch.

У нас можна купити водонагрівач за низькою ціною або з доставкою в Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Львів та інші міста України.

Для правильного розрахунку споживання та підбору необхідного водонагрівача зверніться до наших консультантів. Запитайте і наші спеціалісти розкажуть, як купити водонагрівач у кредит.

Ми чекаємо на ваш дзвінок за номером: 0 (44) 225-63-32