Коаксіальний димохід для конденсаційного котла Ariston є надійним і ефективним рішенням для відведення диму та продуктів згоряння від котельної системи. Його довжина 1000 мм забезпечує достатню висоту, щоб безпечно та ефективно вивести відпрацьовані гази назовні, а діаметр 60/100 мм робить його сумісним з різними моделями конденсаційних котлів Ariston та Chaffoteaux.
У комплекті з димарем йде коліно, яке полегшує монтаж та забезпечує можливість адаптації до різних умов простору. Це дозволяє налаштувати димовидалення відповідно до конкретних вимог місця встановлення котла.
Цей димар є аналогом оригінального комплекту димовидалення Ariston з кодом 3318073, що забезпечує сумісність та надійність використання. Він призначений виключно для конденсаційних казанів і не підходить для традиційних турбованих казанів, що важливо враховувати при плануванні монтажу та виборі обладнання.
особливості:
-
Довжина 1000 мм : Забезпечує достатню висоту для ефективного видалення диму та продуктів згоряння.
-
Діаметр 60/100 мм : Сумісний з конденсаційними котлами Ariston / Chaffoteaux.
-
З коліном : У комплекті є коліно для зручності монтажу та адаптації до різних умов.
-
Аналог оригінального комплекту : Пропонує аналог оригінального комплекту димовидалення Ariston з кодом 3318073, що забезпечує сумісність та надійність використання.
-
Не використовувати з традиційними турбованими котлами : Важлива примітка про те, що цей димар не призначений для використання з традиційними турбованими котлами, що важливо враховувати при виборі та монтажі.







