Технічні характеристики
- Ступінь захисту : IP X4.
- Клас ізоляції : F.
- Рідина, що перекачується : чиста, без твердих частинок або абразивних речовин, не в'язка, неагресивна, некристалізується і хімічно нейтральна.
- Максимальна температура рідини : 40 °C.
- Максимальна температура навколишнього середовища : 50 °C.
- Максимальна глибина всмоктування : 8 м.
- Максимальний робочий тиск : 6 бар (600 кПа).
DAB WE 3 ESYBOX + ESYTWIN + ESYDOCK - це комплектна насосна станція для систем водопостачання та підвищення тиску. E.SYTWIN - це ідеальне рішення для готелів, таунхаусів або офісних центрів, де потрібна подача великої кількості води під тиском.
E.SYTWIN – є наступним щаблем після E.SYDOCK, зберігаючи всі переваги для створення груп з 3-х насосних станцій E.SYBOX.
E.SYTWIN забезпечує виняткову продуктивність завдяки можливості спільної роботи трьох E.SYBOX.
Порівняно з будь-якою іншою аналогічною станцією, E.SYTWIN має дуже малі габаритні розміри, що дозволяє заощаджувати до 50% займаного простору.
E.SYDOCK – комплект для швидкого підключення E.SYBOX до водопровідної системи (4 варіанти), включає всі компоненти, необхідні для підключення до системи.
Також у комплект входять антивібраційні опори, які забезпечують таку ж тиху роботу, що й E.SYBOX.
При необхідності технічного обслуговування ви просто від'єднуєте E.SYBOX від E.SYDOCK без його демонтажу від трубопроводу.
Комплект включає три насосні станції ESYBOX монтажний комплект E.SYTWIN + ESYDOCK.
Встановлення комплекту DAB WE 3 ESYBOX + ESYTWIN + ESYDOCK не потребує додаткових компонентів. Бездротове з'єднання не потребує жодних проводів для підключення кількох насосних станцій один до одного.
Складається з трьох багатоступінчастих самовсмоктувальних насосів з вбудованим у плату перетворювачем частоти, датчиком тиску і витрати, РК-дисплеєм високої роздільної здатності для налаштування та вбудованим розширювальним баком на 2 літри для кожного насоса.
Електродвигун з водяним охолодженням, захист корпусу з АБС-пластику зі звукопоглинанням, опори, що амортизують, і перетворювач частоти забезпечують вкрай низький рівень шуму (45 дБ) і компактність.
Вбудований в плату керування пристрій бездротового зв'язку дозволяє об'єднувати E.SYBOX в насосні групи для роботи станції в режимі основний резервний або основний піковий.
Три ESYBOX підключені паралельно, їх витрати підсумовуються. Подібним чином можна змонтувати установку підвищення тиску з двох, трьох або чотирьох e.sybox.




