Акумуляторна батарея Patriot XD-200-12 GEL 12V на 200Ah – надійне та незамінне джерело безперебійного живлення для широкого спектру пристроїв. Вона оснащена міцним герметичним корпусом із АБС-пластику, що забезпечує тривалий термін служби. Має технологію GEL, яка дає акумуляторам зберігати дивовижну живучість під час жорсткої експлуатації. Вона ідеально підходить для застосування у сонячних та вітрових енергетичних установках, системах безперебійного живлення (UPS), а також у телекомунікаційних системах.
Основні характеристики:
Напруга: 12 В
Ємність: 200 А·рік
Кількість елементів – 6
Тип батареї - GL (гелевий)
Внутрішній опір – 4 мОм
Максимальний струм розряду - 1800 А (5 сек.)
Розміри (ДхШхВ) - 522х240x221 мм
Вага – 54 кг
Кількість циклів заряду-розряду: до 1200 при 50% глибині розряду
джерела безперебійного живлення; системи охоронно-пожежної сигналізації; телекомунікаційне обладнання; аварійне освітлення і т.д.
Максимальний вольтаж заряду
напруга заряду в циклічному режимі — 14,4 В ~ 15 В за 25 °C; напруга заряду в буферному режимі — 13,5 В ~ 13,8 В за 25 °C
Ресурс
кількість циклів заряду-розряду: до 1200 при 50% глибини розряду
Робочі температури
від - 20°C до +50°C
Додаткова інформація
внутрішній опір – 4 мОм; максимальний зарядний струм – 60 A
Гарантія
12 місяців офіційної гарантії від виробника
Розмір
522 x 240 x 221 мм
Вага:
54.00 кг
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватись виробником без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником. Уточнюйте, будь ласка, важливі для Вас характеристики товару у наших менеджерів.