Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Вентиляція у басейні приватного будинку під ключ

У цій категорії немає товарів.

Проектування штучної водойми — не проста справа, важливо враховувати особливості цієї споруди та впроваджувати правильні інженерні рішення. Серед інших це система вентиляції, яка допомагає підтримувати у приміщенні оптимальний мікроклімат. З чаші постійно випаровується вода, повітря перенасичується вологою, створюються сприятливі умови у розвиток грибка і цвілі. Це згубно відбивається на здоров'я, суперечки грибка проникають у дихальні органи та викликають різні захворювання. Крім того, таке явище руйнівно діє на міцність конструкції, знижує надійність перекриттів. Вирішити проблему допоможе налагоджена вентиляція басейну у приватному будинку.

Щоб середовище всередині приміщення було підходящим та безпечним, важливо звернутися до фахівців з досвідом. Вони зроблять проект з урахуванням загальноприйнятих норм, про які ви, напевно, не підозрюєте. Для комфортного перебування в приміщенні зі штучною водоймою температура повітря в ньому повинна бути на 2-3 градуси вище температури води. Важливо правильно розрахувати швидкість у повітроводах. Найкраще рішення - встановлення системи вентиляції басейну з рекуперацією, у приватному будинку це допоможе заощадити на видатках за комунальні послуги. Рекуператор забезпечуватиме своєчасне нагрівання припливного повітря, використовуючи при цьому тепло вихідних повітряних мас.

Які складові включає вентиляція басейну в котеджі?

Зверніть увагу, що всередині приміщення, в якому розташовується басейн, повинен відбуватися безперервний повітрообмін. Вентилювання має здійснюватися цілодобово, інакше утворення конденсату уникнути не вдасться. Системи вентиляції басейну в приватному будинку можуть бути складовими або моноблочними. Останній варіант набагато зручніший, до його складу входять такі компоненти:

  • припливно-витяжний вентилятор;
  • фільтруючі елементи;
  • рекуператор тепла;
  • додатковий нагрівальний елемент;
  • автоматичні пристрої для налаштування параметрів.

Головні вимоги до встановлення полягають у своєчасному та безперервному контролі заданих при налаштуванні параметрів. Важливо забезпечити автономність живлення вентилювання, а також незалежність від перебоїв напруги в мережі. Вентилювання допомагає підтримувати повітря в приміщенні з чистим басейном, в ньому відсутні сторонні неприємні запахи.

Виробники обладнання для вентилювання приміщень пропонують варіанти на будь-який бюджет - як малопотужні, так і високопродуктивні системи з додатковими можливостями. Вибір відповідного обладнання варто довірити спеціалістам з досвідом. У компанії «БТ-Сервіс» працюють професіонали, які допоможуть зробити проект, встановлять обладнання та забезпечать його сервісне обслуговування.

Якісні послуги з встановлення інженерних систем

Вентиляція басейну в котеджі під ключ буде виконана нашою фірмою в термін. Мало правильно встановити систему, важливо налаштувати її оптимальним чином. Важливо, щоб витяжне обладнання було потужнішим, ніж припливне. Так у приміщенні не з'являтимуться сторонні запахи і виключається можливість появи грибка. Розподільники повітря повинні бути розташовані з таким обліком, щоб система працювала без перебоїв. Враховуємо ці та інші нюанси під час монтажу обладнання. Розрахунки здійснюються на підставі даних, зібраних після огляду приміщення.

Оскільки критеріїв обліку багато, важливо скласти точний параметричний аналіз. Приймається до уваги не тільки площа чаші басейну, а й доріжок для обходу. Також враховуються температурні показники повітря зовні та всередині у холодний та теплий період року, температура води у басейні. Ми розробимо проект вентиляційної системи з урахуванням отриманих вступних даних та озвученого бюджету. Допоможемо обрати оптимальні комплектуючі, встановимо обладнання правильно та швидко. На нашому сайті ви можете ознайомитись з прикладами готових робіт, вивчити відгуки наших замовників. Працюємо з повною віддачею, що підтверджується великою кількістю замовлень.