Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Система водоочищення для квартири під ключ

У цій категорії немає товарів.

Система водоочищення для квартири - запорука смачної води та здорового організму

Зараз у містах, особливо у великих мегаполісах, гостро стоїть проблема забрудненої води. У міських квартирах та будинках тече вода, яку неможливо пити та використовувати для приготування їжі. Багато піску, хлору, солей, магнію, мулу та інших токсичних та шкідливих речовин для людини. Ці домішки підривають здоров'я, погано впливають на зовнішність, а також негативно впливають на стан побутової техніки та сантехнічне обладнання.

З цієї причини доцільно встановити систему очищення води у квартирі. Наша компанія надає комплекс готових рішень щодо проектування та монтажу конструкцій водоочищення. Пропонуємо вигідні умови співпраці: розумні та демократичні ціни, сертифіковані пристрої, оперативне виконання замовлення.

Водоочищення для квартири: призначення та різновиди

Системи для очищення води, що надходить із крана у квартирі, — це необхідні заходи для забезпечення базової безпеки та здоров'я людини. Вода - основа комфортного побуту, тому тільки житло з чистою питною та технічною водою можна вважати придатним для проживання.

Система водоочищення для квартири має вибиратися правильно, слід враховувати хімічний аналіз рідини з крана, добові обсяги споживання води у сім'ї та інші нюанси. З того, що в квартири вода надходить переважно з центрального водопостачання, можна зробити висновок, що вона надходить очищеною від габаритних домішок та сміття. Тому важливо за допомогою додатково встановленої системи прибрати з води хлор та солі. Наступні системи водоочищення для квартир вважаються затребуваними серед клієнтів:

  • обладнання з мембраною зворотного осмосу;
  • проточні конструкції водоочищення для квартир.

Проточний пристрій водоочищення - це комплексна конструкція, яка передбачає приєднання безпосередньо до водопровідних труб і змішувачів. На мийку встановлюється додатковий кран, з якого тектиме чиста вода для пиття та приготування їжі. У цьому випадку змішувач встановлюються фільтри, які вибирають після отримання аналізів експертизи рідини. Можуть стати у нагоді фільтри від солей жорсткості, для усунення заліза та важких металів, органічних домішок, для видалення хлору, для сорбції та іонізації води тощо. Часто ці опції комбінується у фільтрах. Встановлюється, як правило, 3 базові фільтри на один змішувач.

Назад осмотична структура водоочищення для квартир вважається надійним рішенням. У конструкції є спеціальна мембрана, через яку і проходить вся вода — усуваються всі домішки та елементи з розміром менше 0,001 мікрон. Таким чином відбувається видалення сульфатів, іонів металів та солей. Ці системи водоочищення для квартир складаються з таких вузлів:

  • три колби попереднього чищення;
  • мембрани;
  • постфільтри;
  • мінералізатори;
  • помпи, якщо тиск менше 3 атмосфер

Правильно підібрана та встановлена система водоочищення у квартирі здатна зробити питну воду смачною та корисною, пом'якшити її, прибрати з її складу солі та магній. Усе це позитивно позначиться як на стані сантехніки, а й у загальному самопочутті.

Системи водоочищення - де замовити готове рішення за доступною ціною?

Наша компанія спеціалізується на проектуванні та монтажі хороших та ефективних систем водоочищення для квартир. Ми пропонуємо розумні розцінки на послуги, якісне обладнання, дотримання обумовлених термінів та гарантії на виконані роботи.

Залишити заявку можна на сайті або за телефоном. Після цього наші спеціалісти проведуть огляд, запропонують проект системи водоочищення для квартир під ключ, складуть кошторис. Після обговорення та уточнення всіх деталей будуть закуплені матеріали та виконані роботи з монтажу. На останньому етапі фахівці проведуть перевірку працездатності системи та її налаштування. При монтажі застосовується сертифіковане обладнання, у штаті фірми працюють кваліфіковані інженери, менеджери та проектувальники.

Не варто відкладати встановлення системи водоочищення для квартир - звертайтеся до нас вже сьогодні, щоб пити хорошу воду та не шкодити своєму здоров'ю.

Шаги взаимодействия
Выявление потребности при встрече или по телефону
Подготовка коммерческого предложения, разработка концепции и составления бюджета
Проектирование и подготовка технической докуметации со спецификациями
Поставка оборудования и материалов
Монтажные и пусконаладочные работы
Обслуживание бесперебойной работы системы
Надежность
проверенная временем
2011

Основание компании «БТ-Сервис». Основной профиль деятельности: интернет-торговля и монтаж кондиционеров.

2012

Установлено собственный рекорд по количеству выполненных монтажей за сутки - 68 кондиционеров.

2013

В ассортимент интернет-магазина добавлено отопительное оборудование.

2014

Создан собственный логистический отдел.

2015

Смонтирован и запущен первый геотермальный тепловой насос.

2017

Запроектирован и реализован крупнейший объект на геотермальных тепловых насосах Vaillant, общей мощностью 532 кВт.

2018

Сформирован собственный проектный отдел.

2020

Проектирование комплексных инженерных решений. Создан инженерный отдел контроля качества.

2021

Компания занимает лидирующие позиции в сегменте комплексных инженерных решений. Компания реализует не менее 3-х объектов ежемесячно.

С нами надежно, комфортно и выгодно!

С нами
надежно, комфортно
и выгодно!

Клієнти
Партнери