Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Система водоочищення для будинку під ключ

У цій категорії немає товарів.

Водоочищення для приватного будинку – як правильно організувати?

Садиба – це не тільки город і красива територія навколо. Власник повинен самостійно подбати про всі комунікації. Велике значення має водоочищення для дому. Рідина поставляється із централізованого водопроводу або свердловини.

Ці способи не можуть гарантувати, що вона буде якісною. Щоб вода стала придатною для пиття та різноманітних побутових потреб, застосовуються системи водоочищення для дому.

Види фільтрів, завдяки яким виконується водоочищення в приватному будинку

Щоб видалити з води різні домішки, використовуються різні фільтри. У кожного – окреме призначення. Відрізняються вони за принципом дії. Система водоочищення для будинку включає наступне обладнання:

  • Механічний фільтр. Призначений для затримки великих нерозчинних домішок. Завдяки механічному очищенню відбувається відсіювання глини, піщинок та іржі. Наступні щаблі будуть забруднюватися менше, термін їхньої експлуатації збільшиться. Фільтри бувають сітчастими та картриджними.
  • Пом'якшувач. Усередині іонообмінного блоку розміщені гранули штучної смоли. Вони входять у реакцію заміщення, відбувається заміна іонів солей жорсткості, розчинені у питній воді, на іони натрію. Після вироблення наповнювачем ресурсу виконується регенерація.
  • Обеззалізувач. Залізо у воді представлене у різних формах. Для підбору знезалізнювача виконується аналіз води. У воду вводиться перманганат калію, він входить у реакцію із залізом, яке розчинене. Внаслідок цього відбувається утворення нерозчинного осаду, який буде затриманий у процесі фільтрації. Також існує безреагентний метод. При цьому виконується розпилення рідини та її аерація. В результаті залізо контактує з киснем і окислюється до нерозчинного тривалентного.
  • Система із зворотним осмосом. Потік рідини проходить через мембрану діаметр якої відповідає розміру молекули води. Усуваються всі домішки, але варто пам'ятати про монтаж попередніх щаблів. Інакше мембрана швидко засмічується. Зворотний осмос дозволяє очистити воду до питного рівня, позбавитися патогенної мікрофлори.
  • Вугільний фільтр. Всередині фільтра, що очищає, розташоване активоване вугілля. Ефективний абсорбент позбавляє воду від органічних домішок та розчинених газоподібних сполук. З рідини усуваються запахи, присмаки та кольоровість.
  • Ультрафіолетовий блок. Використовується для знезараження рідини. У воду не вводяться додаткові речовини, які слід усувати на наступному етапі очищення.

Водоочищення для приватного будинку підбирається після виконання досліджень у лабораторії та розрахунку потреб.

Система водоочищення - на що звернути увагу?

Самостійно складно розрахувати параметри, чи варто звернутися до фахівців за допомогою. Вибір обладнання залежить від:

  • Продуктивність. Показник залежить від того, скільки точок водорозбору використовуватимуться одночасно. Якщо планується встановлення джакузі чи басейну, розрахунки виконуються особливо точно. Коли в будинку живе сім'я із двох-чотирьох людей, вибирається станція з параметрами, яких достатньо для забезпечення двох точок водорозбору.
  • Тип каналізації. Потрібно утилізувати речовини, які видаляються з води, що надійшла в систему. Відпрацьована рідина з фільтрів повинна зливатись, але для цього не можна користуватися місцевими очисними резервуарами. Її утилізують за допомогою централізованої каналізації або зливу у великі дренажні системи.

Системи водоочищення приватного будинку працюють у кількох режимах. Періодично потрібно перемикати режим, робити це можна вручну або автоматично. Слід враховувати, що є пряма залежність між габаритами та продуктивністю пристроїв. Це необхідно враховувати у процесі розробки проекту житла.

Водоочищення для заміського будинку – те, що професійно змонтують спеціалісти компанії "БТ-Сервіс". Щоб зв'язатися із менеджером, потрібно заповнити форму на сайті.

Шаги взаимодействия
Выявление потребности при встрече или по телефону
Подготовка коммерческого предложения, разработка концепции и составления бюджета
Проектирование и подготовка технической докуметации со спецификациями
Поставка оборудования и материалов
Монтажные и пусконаладочные работы
Обслуживание бесперебойной работы системы
Надежность
проверенная временем
2011

Основание компании «БТ-Сервис». Основной профиль деятельности: интернет-торговля и монтаж кондиционеров.

2012

Установлено собственный рекорд по количеству выполненных монтажей за сутки - 68 кондиционеров.

2013

В ассортимент интернет-магазина добавлено отопительное оборудование.

2014

Создан собственный логистический отдел.

2015

Смонтирован и запущен первый геотермальный тепловой насос.

2017

Запроектирован и реализован крупнейший объект на геотермальных тепловых насосах Vaillant, общей мощностью 532 кВт.

2018

Сформирован собственный проектный отдел.

2020

Проектирование комплексных инженерных решений. Создан инженерный отдел контроля качества.

2021

Компания занимает лидирующие позиции в сегменте комплексных инженерных решений. Компания реализует не менее 3-х объектов ежемесячно.

С нами надежно, комфортно и выгодно!

С нами
надежно, комфортно
и выгодно!

Клієнти
Партнери