Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Система опалення внутрішньопідлоговими радіаторами під ключ

У цій категорії немає товарів.

Конвектор є варіантом опалювального приладу. Його завдання – непомітне, рівномірне опалення приміщень. За рахунок нескладної швидкої установки в підлогу поруч із вікнами досягається рівномірний розподіл тепла. Внутрішньопідлогові батареї опалення виконані з металевих елементів, мідно-алюмінієвого теплообмінника, які монтуються під ґратами з дерева чи металу. Радіатори опалення в підлозі дозволяють використовувати вільний простір, не порушуючи інтер'єр, що є важливим для невеликих квартир або приміщень, створених у дизайнерському стилі.

Особливість таких конструкцій полягає у швидкому досягненні відповідного мікроклімату в приміщенні, простому управлінні. В результаті обігрівачі можуть використовуватись у житлах, офісах, бізнес-об'єктах різного призначення.

Переваги внутрішньопідлогових радіаторів опалення

До переваг таких конструкцій можна віднести:

 • Привабливі зовнішній вигляд. Внутрішньопідлоговий радіатор опалення – непомітний прилад, за допомогою якого можна ефективно опалювати приміщення та будівлі, не порушуючи загального інтер'єру. Видима частина конструкції – декоративні грати.
 • Великий вибір дизайнерських рішень. Можна підібрати вироби, які повторюють відтінки паркету, навіть його візерунки та інші особливості. При правильному виборі ґрат можна досягти стовідсоткової непомітності опалювального приладу.
 • Універсальність експлуатації. Внутрішньопідлогові пристрої можна використовувати як самостійний варіант опалення, поєднувати їх з іншими приладами для обігріву.
 • Економія простору у приміщенні. Вибираючи такі конструкції, ви зможете повністю відмовитись від видимих громіздких батарей. Такі варіанти є комфортними у невеликих приміщеннях, де важливим є кожен квадратний метр простору.
 • Невелика вага. Багато хто вибирає такі конвектори за рахунок маленької ваги, завдяки чому відсутнє додаткове навантаження на фундамент будівель.

Радіатор опалення, що вбудовується в підлогу - вигідне рішення для власників будинків з великими панорамними вікнами, заскленими балконами, за рахунок чого гарантовано відсутність конденсату.

Монтаж конвекторів, що вбудовуються на підлогу, не забирає багато часу. Якщо роботу здійснюють майстри, процес займає кілька годин, головне грамотно розмістити пристрої по всій довжині підлоги перед вікнами.

Пристрої виконуються в мінімалістичному стилі, відрізняються безшумною роботою, створюючи у приміщенні комфортні умови для життя та роботи.

Щоб внутрішньопідлоговий конвектор був правильним рішенням для швидкого та економічного опалення житла, його потрібно купувати тільки в перевірених магазинах.

Оперативне встановлення конвекторів від майстрів з БТ-СЕРВІС

Бажаєте встановити у будівлі внутрішньопідлогові конвектори? У такому разі важливо серйозно підійти до питання. Щоб опалювальні конструкції працювали правильно і справлялися з поставленими завданнями, їх установку слід довірити майстрам БТ-СЕРВІС. Співробітники компанії здійснюють проектування, монтаж опалювальних систем, оскільки ці конструкції включають багато елементів. Розробка комплексів опалення здійснюється майстрами відповідно до норм. Співробітництво здійснюється за наступною схемою:

 • ви залишаєте заявку онлайн або по телефону;
 • фахівець виїжджає на об'єкт, щоб оцінити стан будівлі та уточнити загальні її характеристики;
 • після цього підбираються відповідні варіанти обладнання та техніки;
 • потім складається проект;
 • проводиться установка;
 • система вводиться в експлуатацію, після чого передається власнику.

Інженерна компанія «БТ-Сервіс» з великим досвідом роботи у сфері комплексних рішень пропонує послуги, починаючи з генерування ідей до реалізації задуманого проекту. Усі рішення пропонуються за вигідною ціною. Якщо виникнуть питання щодо нашої роботи, можете зв'язатися зі співробітниками за телефоном. Вони проконсультують, розкажуть про всі тонкощі та деталі роботи.