Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Система вентиляції під ключ

Базові рішення для організації вентиляції у квартирі, будинку та виробничому приміщенні.

Проектування споруд різного призначення включає створення надійної вентиляційної системи для забезпечення мікроклімату приміщень. Відсутність правильно організованого повітрообміну створює підвищену вологість, утворення конденсату на вікнах та провокує появу грибка.

Система вентиляції необхідна для створення сприятливого внутрішнього середовища в будинку, квартирі, приміщенні ресторану чи кафе, а також у підвалах та спорудах господарського призначення. Різні види пристроїв для облаштування вентиляційних ходів та їх призначення мають свої особливості конструкції та будови, тому є можливість підібрати якісний повітрообмін для конкретних об'єктів.

Українська інженерна компанія «БТ-Сервіс» займається реалізацією вентиляційного обладнання, проектуванням надійних схем та монтажем вентиляційних систем. До її розробки входить ряд базових рішень для організації аерації котеджу, квартири в багатоквартирному будинку, а також кухні та ванної кімнати. Наші проектувальники розробляють індивідуальні проекти для комерційних підприємств та господарської діяльності.

Топові пропозиції від компанії «БТ-Сервіс»

У регламенті санітарно-гігієнічних норм зазначено, що одна доросла людина споживає 10 м3 на годину свіжого повітря, отже, оновлення її складу має проводитися щогодини для приміщення площею 20 м2. Тривале перебування в непровітрюваному приміщенні призводить до накопичення вуглекислоти, що погіршує самопочуття, утворюється сонливість і біль голови. Норма швидкості повітряобміну для туалетів становить 50 м3/год, для ванних - 25 м3/год, для кухонь - 90 м3/год. Сучасні технічні ідеї дозволили створити прилади, які керують потоками повітря у приміщеннях та економлять тепло.

Базові проекти систем вентиляції для об'єктів житлового та громадського користування включають використання припливно-витяжних установок, які забезпечують циркуляцію чистих і забруднених повітряних потоків з функцією нагрівання повітряних мас. Іншим прикладом розробок є монтаж вентиляційного обладнання та настінних приладів для повітрообміну в кухнях та санвузлах.

Типовий проект організації системи вентилювання в приватному будинку включає застосування обладнання таких модифікацій і видів:

  • послідовне встановлення вентиляційного обладнання (нагрівач, фільтр, вентилятор) в повітропровід — набірна система вентиляції;
  • витяжні вентилятори з надходженням повітря через припливний клапан - використовуються для об'єктів побутового призначення (санвузол, кухня, ванна);
  • обладнання для припливно-витяжної вентиляції з рекуператором, яке зігріває очищене холодне повітря з вулиці, призначене для котеджів, офісних приміщень, спортивних залів, складів та виробничих будівель.

Планування та монтаж вентобладнання квартири включає прилади таких конструкцій:

  • настінні та відцентрові витяжні шафи;
  • вентиляційні канали, що забезпечують природну циркуляцію повітря;
  • прилади припливно-витяжної вентиляції, припливні клапани та моноблочні установки

Досвідчені проектувальники розробляють під реалізацію проекти систем кондиціювання та вентиляції для заміських будинків, котеджів, господарських приміщень, кімнат загального користування, будівель громадського призначення.

Вентиляція під ключ від інженерів компанії "БТ-Сервіс"

Для організації правильної системи вентиляції у процесі проектування замовнику пропонуються такі схеми:

  • економічний варіант - установка обладнання на базі припливних та витяжних клапанів, настінних та відцентрових витяжок;
  • середній - вентилятори припливного та вентиляційного типу популярних виробників техніки;
  • преміум - оптимальний варіант установки готової припливно-витяжної установки з рекуперацією холодного повітря.

Типові проекти включають правила та принципи облаштування вентиляції на основі розгляду планування та призначення приміщень. Потім відбувається комплектація необхідного обладнання. Після закінчення виконання робіт із проектування фахівці обирають необхідне обладнання, розраховується вартість витяжної вентиляції згідно з прайсом.

Ми співпрацюємо з провідними європейськими партнерами та лідерами в галузі створення еко-рішень для комфортного мікроклімату у приватних будинках, квартирах, підприємствах сфери надання послуг, лазнях та промислових будівлях. Наші інженери займаються організацією повноцінної енергоефективної вентиляційної системи з тривалим терміном експлуатації.

Шаги взаимодействия
Выявление потребности при встрече или по телефону
Подготовка коммерческого предложения, разработка концепции и составления бюджета
Проектирование и подготовка технической докуметации со спецификациями
Поставка оборудования и материалов
Монтажные и пусконаладочные работы
Обслуживание бесперебойной работы системы
Надежность
проверенная временем
2011

Основание компании «БТ-Сервис». Основной профиль деятельности: интернет-торговля и монтаж кондиционеров.

2012

Установлено собственный рекорд по количеству выполненных монтажей за сутки - 68 кондиционеров.

2013

В ассортимент интернет-магазина добавлено отопительное оборудование.

2014

Создан собственный логистический отдел.

2015

Смонтирован и запущен первый геотермальный тепловой насос.

2017

Запроектирован и реализован крупнейший объект на геотермальных тепловых насосах Vaillant, общей мощностью 532 кВт.

2018

Сформирован собственный проектный отдел.

2020

Проектирование комплексных инженерных решений. Создан инженерный отдел контроля качества.

2021

Компания занимает лидирующие позиции в сегменте комплексных инженерных решений. Компания реализует не менее 3-х объектов ежемесячно.

С нами надежно, комфортно и выгодно!

С нами
надежно, комфортно
и выгодно!

Клієнти
Партнери