Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Вентиляція у ванній будинку під ключ

У цій категорії немає товарів.

Вентиляція в туалеті та ванній хаті – захист від цвілі та неприємних запахів

Облаштування або ремонт санвузла пов'язані з низкою робіт, які забезпечують комфортну експлуатацію цих кімнат. Важливо передбачити не тільки дизайн та розміщення меблів, техніки та засобів догляду, але й подбати про якісний повітрообмін. Вентиляція в туалеті та ванні забезпечує не тільки приплив свіжого повітря. Це обладнання, яке захищає від підвищеної вологості та утворення цвілі. Підвищена вологість та відсутність якісної циркуляції провокують порушення гігієнічних вимог до облаштування вбиральні.

Обладнати вентиляційну систему санвузла можна за допомогою спеціальних приладів. Витяжка в туалеті та ванній – це розумне рішення для сучасних квартир та будинків. Вона забезпечує усунення небажаних запахів, обіг повітря, виводить випаровування. Налагодити вентиляцію допоможе команда компанії БТ-Сервіс, де передбачено готові рішення. Допомога у підборі технічного обладнання, а також проектування та монтаж обладнання – базові послуги для офісів, квартир, приватних будинків, комерційних установ.

Види вентиляції у ванній та туалеті

Запобігти утворенню конденсату, видалити надмірну вологість пари та вологи, запобігти утворенню грибків та цвілі допоможе пристрій вентиляції у ванній та туалеті. Є два види систем для вбиральні:

 • природна – провітрювання відбувається шляхом руху повітряних мас, перепадів тиску та зміни температурних показників;
 • примусова – вимагає монтажу вентиляторів, які виконують обмін повітря та виводять неприємні запахи, надмірну вологість в автоматичному режимі.

Природний повітрообмін доступний далеко не у всіх будинках через проблеми з чищенням шляхів та інших факторів. Тому потрібне застосування примусових систем забезпечення обміну повітря. Їх використання поширене у багатоквартирних будинках, приватних житлах, а також у комерційних будинках (готелі, хостели, санаторії та інше).

Примусова система функціонує за допомогою вентиляторів, де використовуються такі види приладів:

 • канальні – прилади для постійної припливно-витяжної циркуляції повітря, підходять для кімнат різної площі та призначення, монтуються горизонтально або вертикально до поверхні;
 • дахові - виступають як повітровод і встановлюються на даху будівлі, це витяжки з хорошими показниками продуктивності і потужності, виконують функцію відведення каналізаційних запахів і продуктів їх випаровування, ліквідують застійність і затхлість;
 • осьові – відповідають за переміщення повітряних потоків уздовж осі робочого колеса, що обертається за допомогою двигуна, монтуються на стіну, відносяться до накладного типу установки, відрізняються низькою вартістю та простотою конструкції;
 • радіальні – відцентрові пристрої, що здійснюють переміщення повітря у напрямку осі двигуна, часто використовуються у вентиляційних системах з круглими повітроводами.

Вентиляція встановлюється двома шляхами - окремими конструкціями або єдиною системою, де виведення повітря, що використовується, і подача свіжого здійснюється по єдиному каналу. Роздільний або суміщений санвузол обладнуються різними способами. Команда компанії БТ-Сервіс встановлює витяжні вентиляції у ванні та туалеті згідно з рядом приписів, встановлених технічною документацією.

Базові вимоги до вентиляції вбиралень

Встановлення вентиляційних систем потребує створення проекту, за яким проводитимуться роботи. Компанія БТ-Сервіс займається повним комплексом послуг зі створення якісного провітрювання та вентилювання. Витяжка у ванну кімнату та туалет руками спеціалістів забезпечить комфортні умови експлуатації приміщень або об'єднаної вбиральні. Створення проекту для таких установок ґрунтується на низці параметрів:

 • площа приміщення;
 • швидкість циркуляції повітряних потоків;
 • кількість вікон (або відсутність таких);
 • чисельність мешканців у квартирі;
 • вид використовуваного устаткування;
 • функціональність приладів вентиляції.

Коли проект готовий, команда розпочинає його реалізацію. Монтування та налаштування роботи також виконуються з урахуванням приписів до техніки безпеки.