Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Система вентиляції магазину під ключ

У цій категорії немає товарів.

Припливно-витяжна вентиляція в магазині – необхідність чи зайві витрати?

Люди не замислюються над тим, чим дихають у будинку, на вулиці, проводячи більшу частину часу у магазинах, транспорті, громадських місцях. Якщо в повітрі не відчувається сторонній запах, це ще не означає, що воно чисте. Скупчення людей в одному місці спричиняє погіршення якості повітря. Знижується вміст кисню, може збільшуватися або знижуватися вологість. Такі явища неприпустимі, оскільки згідно із санітарними нормами, у торгових залах важливо підтримувати задані параметри вологості повітря, його температуру. Встановлення системи вентиляції в магазині вирішить проблему раз і назавжди.

Спочатку варто розібратися, що означає поняття вентиляція. Це процес видалення з приміщення забруднених повітряних мас із наступною його заміною чистим повітрям. Щоб забезпечити безперервне надходження кисню до приміщення, необхідно встановити відповідне обладнання. Від якості вентиляційної системи залежатиме сприятливий мікроклімат усередині супермаркету, торгового центру чи невеликого магазину. Причому мова не тільки про комфорт відвідувачів та співробітників, а й безпеки обладнання. Недотримання умов його утримання тягне за собою швидку поломку, а купівля нового — зайва стаття витрат.

Вентиляція для магазину - особливості установки

Для виконання робіт із облаштування системи вентилювання важливо запросити досвідченого спеціаліста, помилки тут неприпустимі. Комплекс обладнання забезпечує забір свіжого повітря з вулиці, його фільтрацію від забруднень, підігрів та подачу до приміщення. Відпрацьовані повітряні маси збираються та виводяться назовні. Комплексні рішення можуть мати у складі різні види обладнання, серед них:

  • вентиляційні отвори у вікнах;
  • всмоктувальні вентилятори;
  • пристінні клапани;
  • канали для розподілу повітря;
  • рекуператори для підігріву повітря;
  • пристрої для збору конденсату;
  • витяжні установки.

Використання припливно-витяжної системи вентиляції в магазинах сприяє своєчасному очищенню повітря від неприємних запахів та надмірної вологості. Система вентиляції для магазину недорога в монтажі та обслуговуванні, ергономічна та енергоефективна. Відповідно до регламентуючої документації у приміщеннях, призначенням яких є торгівля різними групами товарів, необхідна установка вентиляції відповідної потужності. До розрахунку входить площа приміщення та середня кількість людей, що одночасно в ньому перебувають. Недотримання норм може викликати питання перевіряючих служб і спричинити отримання штрафу.

"БТ-Сервіс" - система вентиляції в магазині будь-якого призначення

Замовити встановлення вентилятора під ключ важливо в перевірених компаніях. В Україні це компанія «БТ-Сервіс», в портфоліо якої можна побачити готові роботи на підприємствах та приватних замовників. Робота оптимізована таким чином, щоб кінцевий результат був бездоганним. На кожну одиницю обладнання видається паспорт, у якому зазначається відповідність нормам. Насамперед замовник отримує професійну безкоштовну консультацію, з якої дізнається інформацію про етапи проведення робіт. Якщо умови співпраці його влаштовують, на об'єкт виїжджають наші працівники. Після оцінки фронту робіт пропонують конструктивне рішення.

Наступні етапи включають закупівлю необхідного обладнання та виконання проекту. Працівники виїжджають на об'єкт, де якісно встановлюють усі складові системи. Неправильний монтаж призводить до виходу з ладу елементів обладнання, що закономірно спричиняє збій у роботі установки. Проводяться пусконалагоджувальні маніпуляції, здача готового проекту замовнику. Забезпечимо своєчасне обслуговування системи, пропонуємо пакетні рішення на будь-який бюджет. Ознайомитись з нашим портфоліо та відгуками замовників можна на сайті bt-service.ua. Якщо вам потрібна вентиляція магазинів, раді бути корисними у виконанні цієї роботи.