Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Система вентиляції басейну під ключ

У цій категорії немає товарів.

Басейни перестали бути рідкістю. У приватних будинках їх часто роблять критими, це з особливостями клімату. Будівництва басейну мало, важливо створити в ньому мікроклімат, який не псуватиме здоров'я відвідувачів. У цьому використовується кліматична техніка.

Повітря в закритому басейні має осушуватися і замінюватися, потрібно налагодити обігрів приміщень. Вентиляція у басейнах потрібна для відповідності мікроклімату всім параметрам. Основна особливість – великий обсяг води, вона постійно випаровується. Процес випаровування відбувається навіть у стоячій воді, а за інтенсивного використання він збільшується на 10-60 відсотків. Пара може утворитися від нагрітої статі чи тіла людини. Незалежно від інтенсивності використання штучного водоймища, вентиляція для басейнів повинна працювати цілодобово. Для економії використовуються спеціальні настили, за допомогою яких закривається дзеркало води, але при цьому потрібне додаткове осушення повітря в басейні.

Припливно-витяжна вентиляція для басейнів – що входить до складу?

Вентиляція у разі є примусової. На притоці та витяжці проводиться монтаж вентиляторів. З вулиці нагнітається холодне повітря, вологе виводиться з приміщення. Рівень вологості повітря контролюється завдяки швидкості, з якою обертаються вентилятори. При зміні швидкості та рівня вологості можна заощаджувати енергоносії.

Припливно-витяжна вентиляція в басейні гарантує гарний повітрообмін, свіже повітря подаватиметься без перерв, зайва волога — вчасно виводитися. Популярністю користується вентиляція із рекуперацією. Вони складаються з:

  • припливного та витяжного вентилятора;
  • фільтра припливу та витяжки;
  • рекуператора із байпасом;
  • електричного нагрівача;
  • керуючого блоку;
  • піддону для збирання конденсату.

З допомогою рекуператора знижуються втрати тепла. Найбільш оптимальна для басейну модель пластинчастого типу. Вона представлена у вигляді теплообмінника, через нього проходять повітряні маси, при цьому повітря, що входить, підігрівається від вихідного.

Сучасна кліматична техніка допомагає коригувати робочі характеристики, робиться це в автоматичному режимі. Для керування використовується пульт, показники виводяться на комп'ютер.

Як монтується система вентиляції у басейні?

Перед облаштуванням вентиляції збирається повна інформація щодо приміщення. При цьому потрібен облік:

  • ступеня забруднення повітря;
  • температурні характеристики;
  • рівня вологості.

Від показників залежить потужність обладнання. Система вентиляції басейну підбирається на етапі проектування. Також визначається місце, де вона буде встановлена. Проектування слід довіряти професіоналам, вони оберуть правильне рішення та ефективне обладнання. Популярністю користується вентиляція у басейні з рекуператором. Система працює економічно, при цьому відбувається нагрівання повітря, що входить. Повітряні маси – не поєднуються.

Якщо потрібна вентиляція для басейну – звертайтесь до компанії «БТ-Сервіс». Фахівці розроблять проект, підберуть якісне обладнання та виконають його монтаж. Компанія співпрацює лише з надійними виробниками кліматичної техніки, все обладнання сертифіковане в Україні. Співробітники «БТ-Сервіс» понад десять років займаються комплексною реалізацією проектів будь-якого рівня складності, від квартири чи приватного будинку до великого торгового центру. Гаряче водопостачання, водоочищення, кондиціювання та вентиляція – за роки роботи виконано сотні проектів. У штаті компанії – досвідчені проектувальники, інженери та монтажники. Із кожним проектом працює персональний інженер. Для отримання консультації заповніть форму на сайті, менеджер передзвонить найближчим часом. Усі проблеми вирішуються комплексно. Фахівці компанії точно дотримуються поставлених термінів та обумовлених кошторисів.