Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Система вентиляції у квартирі під ключ

Системи вентиляції для квартири - готове рішення для комфорту

Щоб домогтися затишку в квартирі, змінюються вікна та двері, ретельно зашпаровуються щілини. Так зберігається тепло, але виникає інша проблема — вогкість, цвіль, задуха. Це не лише неприємно, а й шкідливо для здоров'я. Суперечки грибка, потрапляючи до організму, викликають захворювання органів дихання. Вирішити питання сприятливо допоможе обладнання, за допомогою якого відбувається повноцінна вентиляція в квартирі. Зміг із вулиці не дає тримати вікна відкритими, разом із сторонніми запахами всередину приміщення проникає пил. Встановіть обладнання для припливу свіжих повітряних мас, і в будинку можна буде дихати на повні груди.

Щоб забезпечити повітрообмін, важливо пройти етапи проектування, підбору обладнання, монтажу, налагодження установки. Враховуються особливості приміщення, прораховуються найкращі варіанти, підбирається обладнання за функціоналом та бюджетом. Ці процеси зробити без належного досвіду неможливо. Потрібні теоретичні знання та практичний досвід. Тому довіряти встановлення інженерної системи для повітрообміну необхідно перевіреній фірмі. В Україні це «БТ-сервіс» — компанія із бездоганною репутацією. Надаємо готові пакети послуг з проектування, встановлення та сервісного обслуговування інженерних комунікацій.

Система вентиляції в квартиру - критерії підбору

На ринку представлені різні варіанти обладнання для відведення відпрацьованих та припливу свіжих повітряних мас. Найбільш потрібна припливно-витяжна вентиляція для квартири. Її можна налаштувати на роботу з природним припливом та витяжкою повітря, тоді потрібне встановлення клапанів на вікна або стіни. Також встановлюється обладнання для примусової подачі та відтоку повітря, для цього використовується вентилятор. Ще краще працює система вентиляції з рекуперацією, у такій квартирі витрати на обігрів знижуються до 80%. Переваги вентилювання незаперечні:

  • повітря в приміщенні завжди свіже;
  • підтримується оптимальна вологість;
  • знижуються витрати на комунальні платежі.

Якщо доповнити обладнання фільтрами тонкого очищення, можна уникнути сезонної алергії на пилок.

Для підвищення продуктивності очищення повітря від сторонніх запахів крім загальнообмінної вентиляції встановлюють витяжку на кухню. Обладнання для припливу та відведення повітряних мас монтується у різних частинах квартири. Регулювати швидкість повітрообміну можна автоматично. Устаткування настроюється під задані параметри. Вибираються: економний режим, осушення, зволоження, фільтрація, підігрів та охолодження повітряних мас. При цьому обладнання працює безшумно, можливе налаштування через Wi-Fi.

«БТ-сервіс» - система вентиляції для квартири (проект, монтаж, сервіс)

Непосвяченому в усі деталі людині складно вибрати відповідне обладнання. Звертайтеся до компанії, яка насправді довела, що їй можна довіряти. На сайті btservice.ua можна ознайомитись з роботами фірми для інших замовників. Вивчіть відгуки, визначтеся з бюджетом. Решту роботи візьмуть на себе наші співробітники. Вентиляція квартири розраховується, виходячи із потреб приміщень. Наші інженери та монтажні підрозділи працюють спільно, тому результат відповідає очікуванням. Ціна проекту залежить від кількості функціональних можливостей. Підігрів повітря, регулювання температури, фільтрація, контроль рівня вологості - ці компоненти формують цінник.

Обладнання підбирається під конкретні запити клієнта з урахуванням вступних даних. Після монтажу працівники компанії проводять пусконалагоджувальні роботи, за запитом замовника забезпечуємо сервісне обслуговування. Ідемо назустріч побажанням замовника, пропонуємо пакетні рішення на будь-який бюджет. За погодженням встановлюємо обладнання для будь-якої площі. На всі види робіт надається гарантія, консультацію щодо проектування та встановлення обладнання для забезпечення повітрообміну в квартирі можна отримати в телефонному режимі.

Шаги взаимодействия
Выявление потребности при встрече или по телефону
Подготовка коммерческого предложения, разработка концепции и составления бюджета
Проектирование и подготовка технической докуметации со спецификациями
Поставка оборудования и материалов
Монтажные и пусконаладочные работы
Обслуживание бесперебойной работы системы
Надежность
проверенная временем
2011

Основание компании «БТ-Сервис». Основной профиль деятельности: интернет-торговля и монтаж кондиционеров.

2012

Установлено собственный рекорд по количеству выполненных монтажей за сутки - 68 кондиционеров.

2013

В ассортимент интернет-магазина добавлено отопительное оборудование.

2014

Создан собственный логистический отдел.

2015

Смонтирован и запущен первый геотермальный тепловой насос.

2017

Запроектирован и реализован крупнейший объект на геотермальных тепловых насосах Vaillant, общей мощностью 532 кВт.

2018

Сформирован собственный проектный отдел.

2020

Проектирование комплексных инженерных решений. Создан инженерный отдел контроля качества.

2021

Компания занимает лидирующие позиции в сегменте комплексных инженерных решений. Компания реализует не менее 3-х объектов ежемесячно.

С нами надежно, комфортно и выгодно!

С нами
надежно, комфортно
и выгодно!

Клієнти
Партнери