Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Система вентиляції у приватному будинку під ключ

Облаштування надійної системи вентиляції для приватного будинку

У науковій літературі термін вентиляція (ventilatio – провітрювання) означає процес циркуляції повітряних потоків у житлових та господарських приміщеннях, організований за допомогою спеціальних механізмів, що забезпечують підтримку санітарно-гігієнічних норм повітряного середовища. Організація системи вентиляції в приватному будинку здійснюється для окремої кімнати та всієї споруди в цілому.

Проект будівництва котеджу або заміського будинку повинен включати і план облаштування вентиляційних ходів, встановлення спеціального кліматичного обладнання. Українська інженерна компанія «БТ-Сервіс» створює надійні проекти з використанням знань та принципів вентиляції, які потрібні для проведення розрахунків, виконання монтажних робіт та підрахунку вартості виконаних заходів.

З якою метою проводиться монтаж вентиляції приватного будинку?

Комфортне перебування людини у житловому приміщенні визначається якістю повітря. Санітарно-гігієнічні норми та ГОСТи регламентують чіткі показники кліматичного оточення. До основних параметрів стану повітряного середовища відносяться:

  • чистота та свіжість отриманого повітря;
  • хімічний склад;
  • значення температури;
  • % вологості.

Стабільна підтримка показників досягається грамотним монтажем системи вентиляційних комунікацій, схема яких розраховується інженерами на основі вивчення планування та призначення будівель. Процес природного або примусового провітрювання сприяє усуненню вмісту шкідливих домішок та забезпечує постійний приплив свіжих повітряних потоків, насичених киснем.

Для створення проекту вентиляційної системи приватного будинку використовуються типові значення витрати повітря, що нагнітається зовні, та кратність повітрообміну. Значення показує швидкість обертання повітря за годину. Правильно організована система вентиляції здатна забезпечити повноцінне подання свіжих повітряних потоків для комфортного проживання людей.

Швидкість споживання кисню для житлових та функціональних приміщень на особу становить 30 м3/год у кімнаті площею 20 м2, що відповідає споживанню 3 м³/год, на 1 м2. Циркуляція повітря для санвузла становить 25 м³/година, для ванної та туалету – понад 50 м³/година. У кухні швидкість руху повітряних мас залежить від параметрів плити. Електрична піч на 2 конфорки використовує 60 м³/годину. повітря, а газова на 4 конфорки – 90 м³/година. Показники взяті з таблиць при різниці температур усередині (18°С) та зовні (+5°С) будівлі.

Розробка індивідуальних кліматичних систем здійснюється за допомогою спеціального програмного забезпечення, що допомагає розрахувати продуктивність вентиляції. Для роботи з ним потрібно внести технічні дані приміщення, норми використання повітря людиною за ГОСТами, кількість людей, що проживають у будинку, значення швидкості зміни складу повітря протягом години.

Типи вентиляції та склад кліматичного обладнання

Конвекційна вентиляція передбачає переміщення теплих та холодних повітряних мас у межах приміщення під впливом сили, що створюється різницею температур. Природна циркуляція повітря здійснюється шляхом провітрювання, встановлення вентиляційних клапанів у рамі пластикових вікон та монтажу спеціальних повітроводів.

Природна вентиляція припливу будинку не вимагає використання спеціального обладнання, не залежить від наявності енергоносіїв, працює без поломок і шуму. Такий повітрообмін не може забезпечити повноцінний процес циркуляції, оскільки знижується його ефективність за рахунок тяги, висоти будівлі та пори року.

Примусове провітрювання житлових кімнат здійснюється електричними приладами, які вловлюють свіже повітря і направляють у вентиляційний блок, де він розподіляється по будинку, відпрацьований газ виходить надвір. Існують пристрої, які здатні вловлювати та очищати повітряні потоки, забезпечуючи постійну циркуляцію, а також нагрівати їх шляхом відбору тепла у повітря, що виходить (рекуператори). Штучна вентиляція забезпечує автономну роботу та створення комфортного мікроклімату в будинку.

Змішаний тип провітрювання передбачає спільне використання природної циркуляції та електромеханічних пристроїв.

Вентиляційне обладнання має розширені функціональні можливості, тому при його установці виділяють 4 види клімат-контролю: припливна, припливно-вентиляційна, витяжна припливно-витяжна.

Організація вентиляції у приватному будинку здійснюється компанією "БТ Сервіс" вже 11 років. Ми спеціалізуємося на продажу кліматичного обладнання, створюємо грамотні проекти та проводимо монтаж електроприладів для штучної вентиляції та пристроїв для природної циркуляції повітря.

Шаги взаимодействия
Выявление потребности при встрече или по телефону
Подготовка коммерческого предложения, разработка концепции и составления бюджета
Проектирование и подготовка технической докуметации со спецификациями
Поставка оборудования и материалов
Монтажные и пусконаладочные работы
Обслуживание бесперебойной работы системы
Надежность
проверенная временем
2011

Основание компании «БТ-Сервис». Основной профиль деятельности: интернет-торговля и монтаж кондиционеров.

2012

Установлено собственный рекорд по количеству выполненных монтажей за сутки - 68 кондиционеров.

2013

В ассортимент интернет-магазина добавлено отопительное оборудование.

2014

Создан собственный логистический отдел.

2015

Смонтирован и запущен первый геотермальный тепловой насос.

2017

Запроектирован и реализован крупнейший объект на геотермальных тепловых насосах Vaillant, общей мощностью 532 кВт.

2018

Сформирован собственный проектный отдел.

2020

Проектирование комплексных инженерных решений. Создан инженерный отдел контроля качества.

2021

Компания занимает лидирующие позиции в сегменте комплексных инженерных решений. Компания реализует не менее 3-х объектов ежемесячно.

С нами надежно, комфортно и выгодно!

С нами
надежно, комфортно
и выгодно!

Клієнти
Партнери