Ультрафіолетові установки знезараження води купити у Києві, безкоштовна доставка по Україні, оплата частинами | БТ-сервіс
Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Ультрафіолетові установки знезараження води

Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)

Ультрафіолетові установки, УФ знезараження води

Компанія «БТ-Сервіс» дає можливість купити ультрафіолетові установки для знезараження води побутового та комерційного використання за найвигіднішою ціною в інтернеті. Про принцип їх роботи та експлуатації читайте нижче у нашій статті.

Вода, взята зі свердловин і колодязів, потребує очищення від різноманітних органічних домішок - грибків, бактерій, водоростей, вірусів, що становлять небезпеку для людського здоров'я. Найкраще з дезінфекцією справляються ультрафіолетові промені. Відсоток знищення мікроорганізмів у воді, пропущеної через ультрафіолетовий фільтр, становить 99%.

Ультрафиолетовая лампа

Безперечні переваги ультрафіолетових установок:

- знищення всіх мікроорганізмів та органічних домішок;

- немає потреби використовувати для очищення води хімічні реагенти (хлор);

- Безпека для людського організму;

- компактний корпус;

- Простота монтажу;

- Низьке енергоспоживання.

Ультрафіолетова установка складається з ультрафіолетових ламп, укладених у нержавіючому корпусі. Очищення мікроорганізмів відбувається в процесі пропуску потоку води через корпус з лампами. Стерилізована вода не має запаху і є абсолютно безпечною для пиття дорослими та дітьми.

Ультрафиолетовая установка

У нас можна придбати ультрафіолетові установки Ecosoft із терміном експлуатації ламп 12 місяців. Після цього потрібна заміна змінного випромінювача на новий.

До дезінфекції ультрафіолетовими лампами вода без попередньої фільтрації не допускається. До очищення допускається лише очищена вода, температурою не більше 40 ° С – саме ці параметри впливають на якість дезінфекції.

Управління роботою установки здійснюється невеликим пультом керування із простими інтуїтивно-зрозумілими кнопками.

Компанія «БТ-Сервіс» пропонує купити ультрафіолетові установки за найвигіднішою ціною з доставкою в Київ, Дніпро, Львів, Харків, Одесу, Запоріжжя та інші міста України.

Щоб дізнатися більше про УФ-очисники, зателефонуйте за номером 0 (44) 225-63-32 або замовте зворотний дзвінок. Наші консультанти розкажуть про те, як працює пристрій, наскільки він безпечний та як купити ультрафіолетову установку в кредит.