Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Опалення будинку тепловим насосом під ключ

У цій категорії немає товарів.

Тепловий насос для приватного будинку - спеціальний пристрій, який використовується для опалення житлових приміщень взимку, охолодження в літню спеку та виробництва гарячої води протягом усього року. Для виробництва тепла це обладнання використовує енергію з відновлюваних природних джерел — землі, води або нагрітого повітря. Подібне перетворення можна здійснити лише за участю холодоагентів.

Тепловий насос для опалення: види та особливості функціонування

Незалежно від модельних особливостей теплонасос для опалення конструктивно складається з двох елементів. Зовнішня частина технічного пристрою «забирає» теплову енергію із відновлюваних джерел. Внутрішній елемент передає зібране тепло в систему опалення.

Система теплових насосів радує користувача високою енергетичною ефективністю, що дозволяє значно знизити витрати на підтримку оптимального мікроклімату в приміщенні. Інакше кажучи, будинок з подібним обладнанням 75% корисного тепла чи холоду отримує завдяки безкоштовним джерелам – землі, використаному повітрі чи ґрунтовим водам.

Вартість опалення тепловим насосом багато в чому залежить від типу використовуваного побутового приладу, які відрізняються переважно за зовнішнім джерелом тепла:

  • земляні - найбільш затребувані пристрої, які в залежності від джерел, що використовуються, також відомі як "грунт-вода" і "грунт-повітря";
  • водяні — практичний та енергоефективний різновид пристроїв, відомий під визначеннями "вода-вода" та "вода-повітря";
  • повітряні - доступні для більшості споживачів моделі "повітря-вода", а також "повітря-повітря".

Залежно від технології встановлення насоси для опалення будинку можуть бути горизонтальними або вертикальними. Монтаж обладнання першої категорії не вимагає дорогого буріння для укладання труб під холодоагент. Трубопровід для горизонтального пристрою укладається в свердловину завглибшки близько 50-200 метрів.

Встановити тепловий насос для опалення будинку під ключ у Києві та Київській області готові спеціалісти компанії «БТ-Сервіс». Ми пропонуємо комплексні рішення, що дозволяють забезпечити комфортні умови проживання з мінімальними енергетичними та фінансовими витратами.

Як правильно вибрати насос для опалення приватного будинку?

Плануючи організувати опалення будинку за допомогою теплового насоса, варто звернути увагу не лише на ціну обладнання та спосіб його встановлення, але також на основний принцип дії. На сучасному ринку представлений великий асортимент електричних та газових пристроїв. Найбільшу популярність мають моделі, робота яких забезпечується завдяки електриці.

Деякі виробники пропонують споживачам комбіновані пристрої, що поєднують у собі основні принципи роботи, а також переваги теплонасосів з електричним та газовим нагрівачами. Нагрівальне обладнання цієї категорії раціонально використовувати при несприятливих погодних умовах, коли ККД класичних рішень відчутно знижується.

Теплові насоси під ключ від «БТ-сервіс»

У нашій компанії ви можете замовити комплексні рішення щодо організації опалювальної системи для приватного будинку. Звернувшись до нас, ви отримаєте наступний комплекс послуг:

  • розробка оптимальної концепції;
  • узгодження доступного бюджету;
  • проектування опалювальної системи;
  • підготовка технічної документації до специфікацій;
  • доставка на об'єкт у Києві чи Київській області необхідних матеріалів та обладнання;
  • виконання всіх робіт із монтажу;
  • пусконалагодження опалювального обладнання.

Насос опалення для будинку може мати різні показники енергоефективності, які залежать не тільки від технічних характеристик пристрою, але також від конкретних експлуатаційних умов. Наприклад, «земляний» тепловий насос, трубопровід якого розташований у глинистому ґрунті, буде вдвічі ефективнішим, ніж аналогічний пристрій у піщаному ґрунті.

Отримати консультацію, а також обговорити тонкощі майбутнього проекту можна, зв'язавшись із нами за вказаним на сайті телефоном. Досвідчені майстри дадуть відповідь на ваші питання і порекомендують раціональне і технічно грамотне рішення поставленого завдання.