Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Система повітряного опалення тепловим насосом під ключ

У цій категорії немає товарів.

В сучасних умовах опалення житлового будинку може стати складною та витратною процедурою. Багато пристроїв або потребує безліч дозвільних документів, або дуже ресурсозатратні. Тому все більшої популярності набувають теплові насоси. Вони суттєво лідирують за ефективністю роботи та не вимагають особливо складної процедури для встановлення. При цьому сама техніка є повністю екологічно безпечною як для мешканців, так і зовнішнього середовища.

Не тільки пристрій безпечний для зовнішнього середовища, але і зовнішнє середовище для нього. Оскільки всі технологічні процеси добре ізольовані у межах обсягу компресора, виключено вплив умов ззовні працювати устаткування. Порівняно з газовими або електричними аналогами обладнання, що обігріває, тепловий насос "вода-повітря" для опалення будинку повністю безпечний з точки зору вибуху або займання. Такі характеристики дозволяють встановлювати обладнання в будинках, де проживають діти чи домашні тварини, або якщо є складнощі з повним контролем техніки безпеки. Аналогічні переваги має і тепловий насос "повітря-повітря" для опалення будинку.

Також важливою характеристикою даних приладів є те, що вони забезпечують безперебійну роботу з обігріву приміщення навіть тоді, коли температура за вікном нижче 20 градусів морозу. Цього ефекту можна досягти завдяки зміні тиску в трубках холодоагенту. Таким чином його виходить підтримувати в тих умовах, за яких обладнання забиратиме тепло з повітря, навіть якщо воно дуже холодне.

Як улаштований тепловий насос "повітря-вода" для опалення будинку?

Тепловий насос "повітря-вода" для опалення будинку складається, відповідно, з двох блоків: зовнішнього (повітряного) та внутрішнього (водного). Усередині системи розташований холодоагент, зазвичай це фреон. За допомогою лопат вентилятора, який розташований у зовнішньому блоці, повітря із зовнішнього середовища надходить усередину пристрою і подається в теплообмінник. Там фреон отримує тепло та закипає. Після цього він надходить до теплообмінника вже внутрішнього гідромодуля. В силу різниці температур фреон віддає своє тепло воді та конденсується, тобто переходить з газоподібного закипілого стану назад у рідкий. Потім фреон у рідкому стані повертається в теплообмінник зовнішнього модуля. Цей процес є циклічним.

У внутрішньому блоці насос також встановлюються такі елементи, як:

  • водяний насос;
  • блоки автоматичного керування;
  • датчики контролю показників;
  • розширювальний бак.

Крім того, може бути встановлений електронагрівач води на випадок поломки у зовнішньому блоці насоса. За бажання тепловий насос "повітря-вода" для опалення будинку може додатково обладнаний бойлером для нагрівання води як гаряче водопостачання будинку. Деякі моделі також можуть перемикати режим обігріву на охолодження. У цьому випадку фреон конденсуватиметься не у внутрішньому блоці, а у зовнішньому.

Особливості вибору

На сьогоднішній день подібні теплові насоси активно використовуються не тільки в житлових будинках, а й в інших приміщеннях, таких як готелі, ресторани, торгові приміщення та салони. Тому важливо правильно вибрати обладнання під кожен конкретний об'єкт та його потреби. Особливо якщо врахувати, що така техніка може забезпечити теплом простір площею до 250 кв.

До конструктивних та технічних особливостей, на які слід звернути увагу при виборі, відносяться як форма блоку, так і характеристики енергоефективності. Продуктивна потужність і допустимі максимальні температури нагрівання повинні обов'язково враховуватися при експлуатації, тому на етапі вибору варто це продумати.

Якщо хочете швидко та якісно підібрати тепловий насос "повітря-вода" для опалення будинку, але не знаєтеся на всіх технічних тонкощах, фахівці нашої компанії "БТ-сервіс" з легкістю нададуть всю необхідну інформацію та проконсультують з питань оптимального вибору обладнання саме для ваших завдань. .