Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Кондиціонер TCL Miracle VB TAC-18CHSA/VB On-Off

Код:  000085540

Акція! Супер ціни на акційний товар від нашого магазину!
Ціна
19 455 грн
18 093 грн
Немає в наявності
Виробник:
TCL
Тип
настінний
Охолодна здатність
18 BTU
Площа приміщення
52 м2

Miracle – найновіша серія кондиціонерів розроблена з акцентом на високий рівень сезонної ефективності, SEER всіх моделей у межах лінійки відповідає класу A+ згідно з європейською шкалою енергоефективності, а також збалансована чудовими технічними характеристиками.

 • Низький рівень шуму . Оптимізована система повітроводів здатна значно знижувати рівень шуму до 18 дБ для користувачів, які цінують спокій та тишу.
 • Покриття Titan Gold . Застосовано ексклюзивне захисне покриття, що блокує процес окиснення алюмінію, роблячи поверхню «слизькою», що не дозволяє накопичуватися волозі на теплообміннику, підвищуючи продуктивність та енергоефективність, зберігаючи поверхню в первозданному вигляді довгі роки.

 • Самоочищення. Волога не накопичується на теплообміннику і тим самим запобігає накопиченню бруду на внутрішньому блоці.

 • Здоровий фільтр. Фільтр 3 в 1. Фотокаталітичний фільтр окислює сполуки та деякі неорганічні речовини. Активний вуглець – поглинає часточки та запахи у повітрі. Очищає повітря та захищає навколишнє середовище. Аніонний фільтр – кількість аніонів (негативно заряджених частинок) у повітрі збільшується, що позитивно позначається на самопочутті та настрої людини, знижує стомлюваність.

 • Smart Air Flow. У режимі охолодження холодне повітря дме вгору. У режимі обігріву тепле повітря спрямоване вниз, щоб дмухати на ноги.

 • Wi-Fi контроль. Користувачі можуть легко керувати кондиціонером за межами будинку за допомогою Smart пристрою, що забезпечує зручне та розумне життя (опція).

   

   

   

   

   

 

 

 

 

Характеристики
Basic
Виробник TCL
Тип настінний
Потужність (max) охолодження/нагрів - 1640/1500 Вт
Охолодна здатність 18 BTU
Площа приміщення 52 м2
Потужність охолодження 5280 Вт
Потужність обігріву 5420 Вт
Температурний діапазон роботи при охолодженні - від +21°С до +43°С, при обігріві - від -7°С до +30°С
Тип компресора звичайний
Система очищення повітря Фільтр 3 в 1. фотокаталітичний фільтр окислює сполуки та деякі неорганічні речовини; активний вуглець – поглинає часточки та запахи у повітрі, очищає повітря та захищає навколишнє середовище; аніонний фільтр – кількість аніонів (негативно заряджених частинок) у повітрі збільшується, що позитивно позначається на самопочутті та настрої людини, знижує стомлюваність
Рівень шуму внутрішнього блоку – 44 дБ., зовнішнього блоку – 56 дБ
живлення 1/220 – 240/50 ф./В/Гц
Системи захисту функція автоматичного перезапуску – авторестарт; самодіагностика; антикорозійне покриття Titan Gold обох теплообмінників; антикорозійне покриття корпусу зовнішнього блоку
Розмір (ВхШхГ) внутрішнього блоку – 306х820х210 мм., зовнішнього блоку – 553х817х328 мм
Вага внутрішнього блоку – 9 кг., зовнішнього блоку – 33 кг.
Холодоагент R410A
Колір білий
Додатково режими роботи: автоматичний, вентилятор, нічний, обігрів, осушення, охолодження, очищення повітря; дисплей; таймер; розумний потік повітря Smart Air Flow; відключення підсвічування дисплея на внутрішньому блоці; подвійний дренаж; вогнестійка електрична коробка; 5 швидкостей вентилятора; LED підсвічування екрана пульта дистанційного керування (при утриманні будь-якої кнопки протягом 3 с); компресор RECHI (TCL)
Країна виробник Китай
Гарантія 36 місяців офіційної гарантії від виробника
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Кондиціонер TCL Miracle VB TAC-18CHSA/VB On-Off Кондиціонер TCL Miracle VB TAC-18CHSA/VB On-Off Кондиціонер TCL Miracle VB TAC-18CHSA/VB On-Off Кондиціонер TCL Miracle VB TAC-18CHSA/VB On-Off
Ціна
19 455 грн
18 093 грн