Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Кондиціонер TCL Elite Inverter TAC-24CHSD/XA31I R32 Wi-Fi Ready

Код:  000085525

Акція! Супер ціни на акційний товар від нашого магазину!
Ціна
44 000 грн
40 920 грн
У наявності
Розстрочка online
4
24
4
Виробник:
TCL
Тип
настінний
Охолодна здатність
24 BTU
Площа приміщення
68 м2

Хладагент R-32.

 • R-32 (дифторметан), який на відміну від свого попередника характеризується майже на дві третини менше за коефіцієнт GWP (потенціалу глобального потепління), враховуючи високі вимоги нашої епохи. Крім більшої екологічної безпеки R-32, він ще й набагато вигідніший, ніж R-410A з точки зору швидкості витрати холодоагенту, завдяки меншій щільності та в'язкості цієї речовини.

Покриття Titan Gold.

 • Застосовано ексклюзивне захисне покриття, яке блокує процес окислення алюмінію, роблячи поверхню більш «слизькою», не дозволяє накопичуватися волозі на теплообміннику, підвищуючи продуктивність та енергоефективність, зберігаючи поверхню у первозданному вигляді довгі роки.

Безпечна конструкція.

 • Відсутність зв'язку між конденсатом та електрикою.

I Feel.

 • Температурні дані збираються та надсилаються кондиціонеру за допомогою вбудованого датчика пульта дистанційного керування. Пульт дозволяє керувати кондиціонером і забезпечує точну температуру за вашим бажанням незалежно від того, де саме ви знаходитесь в приміщенні.

Wi-Fi контроль.

 • Опціонально кондиціонер може бути оснащений модулем зв'язку Wi-Fi для можливості віддаленого керування через смартфон або планшет, перебуваючи як удома, так і в будь-якому іншому місці, де є Інтернет. Wi-Fi модуль не входить до комплекту постачання кондиціонера / купується як опція.

Smart Air Flow.

 • У режимі охолодження прохолодне повітря дме вгору. У режимі обігріву тепле повітря спрямоване вниз, щоб дмухати на ноги.

Низький рівень шуму.

 • Оптимізована система повітроводів, здатна значно знижувати рівень шуму до 22 дБ для користувачів, які цінують спокій та тишу.

Іонізатор повітря.

 • Вбудований іонізатор повітря збільшує кількість негативно заряджених іонів повітря в приміщенні, що позитивно позначається на самопочутті людей, знижує стомлюваність та покращує настрій.

Автоматичний привод жалюзі.

 • Управління жалюзі для регулювання напряму потоку повітря вгору-вниз та вліво-вправо здійснюється з пульта керування.

LED-дисплей.

 • Особливістю корпусу є акрилове покриття передньої панелі внутрішнього блоку, де зображені хвилясті лінії з прихованим LED дисплеєм. У разі потреби дисплей можна вимкнути за допомогою пульта керування.

Режим SLEEP.

 • Забезпечує комфортну зміну температури під час сну. А за рахунок зменшення швидкості вентилятора досягається мінімальний рівень шуму, що є запорукою комфортного та здорового відпочинку.
Характеристики
Basic
Виробник TCL
Тип настінний
Потужність (max) охолодження/нагрів - 2800/3000 Вт
Охолодна здатність 24 BTU
Площа приміщення 68 м2
Потужність охолодження 6 810 (1 830~7 810) Вт
Потужність обігріву 6 870 (1 850~7 930) Вт
Температурний діапазон роботи при охолодженні: -15~ +53 °C, при обігріві: -20~ +30°C
Тип компресора інверторний
Система очищення повітря фільтри тонкого очищення
Рівень шуму внутрішнього блоку – 30-44 дБ, зовнішнього блоку – 57 дБ
живлення 1/220-240/50 Ф/В/Гц
Системи захисту функція автоматичного перезапуску та осушення; самодіагностика; антикорозійне покриття Titan Gold обох теплообмінників; вогнестійка електрична коробка; антикорозійне покриття корпусу зовнішнього блоку
Розмір (ВхШхГ) внутрішнього блоку – 315х1010х220 мм, зовнішнього блоку – 605х886х357 мм
Вага внутрішнього блоку – 13 кг, зовнішнього блоку – 39,5 кг
Холодоагент R32
Колір білий
Додатково марка компресора SANYO; режими роботи: автоматичний, вентилятор, нічний, обігрів, осушення, охолодження, турборежум; Wi-Fi (опціонально); дисплей; таймер; розумний потік повітря Smart Air Flow; режим SLEEP; режим ECO; відключення підсвічування дисплея на внутрішньому блоці; відсутність зв'язку між конденсатом та електричною частиною; подвійний дренаж; 5 швидкостей вентилятора; LED підсвічування екрана пульта дистанційного керування (при утриманні будь-якої кнопки протягом 3 с); пульт ДУ
Країна виробник Китай
Гарантія 36 місяців офіційної гарантії від виробника
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Кондиціонер TCL Elite Inverter TAC-24CHSD/XA31I R32 Wi-Fi Ready Кондиціонер TCL Elite Inverter TAC-24CHSD/XA31I R32 Wi-Fi Ready Кондиціонер TCL Elite Inverter TAC-24CHSD/XA31I R32 Wi-Fi Ready Кондиціонер TCL Elite Inverter TAC-24CHSD/XA31I R32 Wi-Fi Ready Кондиціонер TCL Elite Inverter TAC-24CHSD/XA31I R32 Wi-Fi Ready
Ціна
44 000 грн
40 920 грн