Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Кондиціонер TCL Elite Grey-Black Inverter TAC-12CHSD/XA82I R32 Wi-Fi Ready

Код:  000085520

Акція! Супер ціни на акційний товар від нашого магазину!
Ціна
25 200 грн
23 436 грн
У наявності
Розстрочка online
4
24
4
Виробник:
TCL
Тип
настінний
Охолодна здатність
12 BTU
Площа приміщення
34м2

Хладагент R-32.

 • R-32 (дифторметан), який на відміну від свого попередника характеризується майже на дві третини менше за коефіцієнт GWP (потенціалу глобального потепління), враховуючи високі вимоги нашої епохи. Крім більшої екологічної безпеки R-32, він ще й набагато вигідніший, ніж R-410A з точки зору швидкості витрати холодоагенту, завдяки меншій щільності та в'язкості цієї речовини.

Покриття Titan Gold.

 • Застосовано ексклюзивне захисне покриття, яке блокує процес окислення алюмінію, роблячи поверхню більш «слизькою», не дозволяє накопичуватися волозі на теплообміннику, підвищуючи продуктивність та енергоефективність, зберігаючи поверхню у первозданному вигляді довгі роки.

Безпечна конструкція.

 • Відсутність зв'язку між конденсатом та електрикою.

I Feel.

 • Температурні дані збираються та надсилаються кондиціонеру за допомогою вбудованого датчика пульта дистанційного керування. Пульт дозволяє керувати кондиціонером і забезпечує точну температуру за вашим бажанням незалежно від того, де саме ви знаходитесь в приміщенні.

WiFi контроль.

 • Опціонально кондиціонер може бути оснащений модулем зв'язку Wi-Fi для можливості віддаленого керування через смартфон або планшет, перебуваючи як удома, так і в будь-якому іншому місці, де є Інтернет. Wi-Fi модуль не входить до комплекту постачання кондиціонера / купується як опція.

Smart Air Flow.

 • У режимі охолодження прохолодне повітря дме вгору. У режимі обігріву тепле повітря спрямоване вниз, щоб дмухати на ноги.

Низький рівень шуму.

 • Оптимізована система повітроводів, здатна значно знижувати рівень шуму до 22 дБ для користувачів, які цінують спокій та тишу.

Іонізатор повітря.

 • Вбудований іонізатор повітря збільшує кількість негативно заряджених іонів повітря в приміщенні, що позитивно позначається на самопочутті людей, знижує стомлюваність та покращує настрій.

Автоматичний привод жалюзі.

 • Управління жалюзі для регулювання напряму потоку повітря вгору-вниз та вліво-вправо здійснюється з пульта керування.

LED-дисплей.

 • Особливістю корпусу є акрилове покриття передньої панелі внутрішнього блоку, де зображені хвилясті лінії з прихованим LED дисплеєм. У разі потреби дисплей можна вимкнути за допомогою пульта керування.

Режим SLEEP.

 • Забезпечує комфортну зміну температури під час сну. А за рахунок зменшення швидкості вентилятора досягається мінімальний рівень шуму, що є запорукою комфортного та здорового відпочинку.
Характеристики
Basic
Виробник TCL
Тип настінний
Потужність (max) охолодження/нагрів - 1500/1720 Вт
Охолодна здатність 12 BTU
Площа приміщення 34м2
Потужність охолодження 3 400 (1 000~3 770) Вт
Потужність обігріву 3 420 (1 000~3 810) Вт
Температурний діапазон роботи при охолодженні: -15~ +53 °C, при обігріві: -20~ +30°C
Тип компресора інверторний
Система очищення повітря фільтри тонкого очищення
Рівень шуму внутрішнього блоку - 22/25/33/37/40 дБ, зовнішнього блоку - 50 дБ
живлення 1/220-240/50 Ф/В/Гц
Системи захисту самодіагностика; антикорозійне покриття
Розмір (ВхШхГ) внутрішнього блоку – 250х777х210 мм, зовнішнього блоку – 498х777х290 мм
Вага внутрішнього блоку – 8 кг, зовнішнього блоку – 24 кг
Холодоагент R32
Колір сірий із чорним
Додатково марка компресора GMCC; режими роботи: автоматичний, вентилятор, нічний, обігрів, осушення, охолодження, турборежум; Wi-Fi (опціонально); куль ДУ; дисплей; таймер; незалежне осушення; режим розумного розморожування; запам'ятовування становища жалюзі; економічний режим; теплий старт; низькотемпературний режим (обігрів); низькотемпературний режим (охолодження); підсвічування пульта; Super Turbo Start
Країна виробник Китай
Гарантія 36 місяців офіційної гарантії від виробника
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Кондиціонер TCL Elite Grey-Black Inverter TAC-12CHSD/XA82I R32 Wi-Fi Ready Кондиціонер TCL Elite Grey-Black Inverter TAC-12CHSD/XA82I R32 Wi-Fi Ready Кондиціонер TCL Elite Grey-Black Inverter TAC-12CHSD/XA82I R32 Wi-Fi Ready Кондиціонер TCL Elite Grey-Black Inverter TAC-12CHSD/XA82I R32 Wi-Fi Ready Кондиціонер TCL Elite Grey-Black Inverter TAC-12CHSD/XA82I R32 Wi-Fi Ready Кондиціонер TCL Elite Grey-Black Inverter TAC-12CHSD/XA82I R32 Wi-Fi Ready
Ціна
25 200 грн
23 436 грн