Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Установки біологічного очищення стоків

Показано з 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)

Очищення стічних вод - встановлення біологічного очищення стоків

Проблема стану довкілля багато в чому залежить від якості виконання такого процесу, як очищення стічних вод промислових підприємств. Перш ніж почати розбиратися з методами та способами, варто з'ясувати, що мається на увазі під очищенням стоків. Цим терміном позначається цілий ряд заходів, спрямований на руйнування та видалення різних домішок, що у воді. Сьогодні застосовуються найрізноманітніші методи, на вигляд їх поділяють на механічні, фізико-хімічні, хімічні та біологічні. Однак у більшості випадків, найкращих результатів можна досягти, застосовуючи комбінацію кількох методів.

1. Механічна очистка. Як правило, механічне очищення стічних вод проводиться на першому етапі. Таке очищення є своєрідною підготовкою перед застосуванням біологічних чи фізико-хімічних методів. До механічних способів чищення відносять гравітаційне відстоювання, проціджування та фільтрування. Кожен із названих методів може бути використаний залежно від типу присутніх у стоках забруднення.

2. Біологічне очищення. Біологічний метод очищення ґрунтується на використанні природних процесів переробки органіки мікроорганізмами. Стічні води обробляються з використанням біофільтрів, анаеробного бродіння чи активного мулу. Ефективним способом очищення каналізаційних стоків – це обробка активним мулом. Така назва носить симбіоз бактерій та найпростіших організмів, які використовують органічні включення, що містяться у стоках, як живильне середовище. Щоб активний мул ефективно працював, необхідно, щоб робоче середовище було насичене киснем. І тому в очисних спорудах встановлюються спеціальні устрою – аератори. Фізико-хімічні способи Досить ефективною може бути фізико-хімічне очищення стічних вод. Заснований цей метод на використанні таких процесів, як коагуляція, сорбція, флотація, діалізу та ін.

3. Переробка осаду. За будь-якого способу очищення стоків утворюється нерозчинний осад. Осад виникає і за простого відстоювання, і після застосування біологічних і фізико-хімічних способів. Існують різні способи очищення стоків. Вибір найбільш ефективного способу здійснюється в залежності від типу забруднень та їхньої концентрації.

Спеціалісти компанії БТ-Сервіс допоможуть підібрати максимально ефективну технологію очищення стічних вод для Вас, а також допоможуть Вам знизити витрати на обслуговування очисних споруд, а в деяких випадках перетворити очищення стічних вод на прибуток для підприємства.