Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Опалення котеджу під ключ

У цій категорії немає товарів.

Залежно від фінансових можливостей та особистих переваг, кожен вибирає, де йому комфортно жити. Це може бути квартира або окремий будинок в тихому районі або передмісті. Якщо кращий другий варіант, постає резонне питання про проектування інженерних систем, у тому числі й опалювальної. Виробники пропонують опалювальне обладнання, яке справляється з поставленими завданнями та при цьому відрізняється енергоефективністю. Опалювальні системи для заміського будинку можна підібрати на будь-який бюджет, важливо довірити це професіоналам.

Незважаючи на популярність традиційних методів опалення, нові рішення також мають попит. Зрозуміти тих, хто вважає за краще встановлювати звичне опалення в заміському будинку, можна. Це економічно, оскільки обладнання недороге, те саме стосується і палива. Також вагомим фактором на користь традиційних установок є достатня кількість працівників, знайомих з таким обладнанням. Отже, з монтажем та обслуговуванням проблем не виникає. Проте так можна втратити можливість спробувати дійсно цікаві сучасні системи опалення котеджів. Вони є на ринку достатній період і показують хороші результати.

Нове та ефективне опалення для котеджу, заміського будинку.

Щоб зробити правильний вибір, важливо розібратися в характеристиках затребуваних опалювальних систем, представлених на ринку:

  • Тепла підлога - по суті, нагрівальним елементом тут є вся поверхня підлоги. Тепло розподіляється раціонально, нагрівання забезпечують прокладені під покриттям підлоги труби, електричний кабель або плівкові нагрівачі. В середньому температура підлоги регулюється від 20 до 40 градусів тепла.
  • Теплові насоси - використовують геотермальну енергію, установки можуть бути у випадках «вода-повітря», «повітря-повітря», «вода-вода», «грунт-вода» та «повітря-вода». Сам насос не є джерелом тепла, а проводить його із навколишнього середовища. Такі системи опалення котеджів часто інтегруються спільно з фанкойлами та теплими підлогами.

Якщо потрібно замовити опалення двоповерхового заміського котеджу “під ключ”, звертайтесь до компанії «БТ-сервіс». У нас є досвід роботи з найновішим видом обладнання. Також покращуємо традиційні опалювальні установки. Допомагаємо з проектуванням, закупівлею обладнання, встановленням та обслуговуванням. Вартість системи опалення котеджу можна уточнити у менеджера після надання вступних даних про об'єкт.

Опалювальні системи заміського будинку в компанії «БТ-сервіс»

При необхідності вибрати нагрівальний котел варто придивитися до нового типу обладнання:

  • Індукційні котли працюють від електрики, конструкція складається з металевого осердя, поміщеного всередину труби. Роль теплоносія виконує вода. Таке обладнання не зношується та відрізняється високою продуктивністю.
  • Електродні котли, як і попередні моделі, вирізняються невеликими розмірами. Особливий пристрій визначає високий рівень безпеки обладнання. Теплоносій нагрівається за рахунок вміщених у нього електродів.
  • Конденсаційні котли функціонують за рахунок енергії, яку виробляє газ, що спалюється. Їх ще називають піролізними. Дрова, вміщені всередину топки, згоряють у два етапи. Зручність полягає у високій продуктивності та рівномірному розподілі тепла.

Потрібно відзначити новації, що стосуються інших компонентів системи опалення в заміському будинку. Наприклад, конвектори з алюмінію та інших сплавів, які можуть бути встановлені на стіні, всередині або на поверхні підлоги. Поліпшено властивості з'єднувальних труб. Поліпропіленові – легко монтуються, із зшитого поліетилену – згинаються під будь-яким кутом. Система опалення в заміському будинку має бути встановлена правильно, довірте роботу спеціалістам нашої компанії. Виконуємо монтаж у термін, гарантуємо безперебійну роботу опалювального обладнання.