Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Система опалення під ключ

Підбір опалювальних систем

У процесі планування будівництва житла за містом, котеджу або дачі, а також перед проведенням ремонтних робіт у квартирі необхідно передбачити процедуру розробки проекту опалювальної системи. Для того, щоб проживання надалі було затишним, безпечним, проектну частину потрібно довіряти професіоналам. Вони також можуть правильно підібрати обладнання, елементи підключення під певний об'єкт нерухомості. Гарантована безпека відповідно до стандартів на ринку.

При монтажі системи опалення важливими є пусконалагоджувальні роботи. Щоб уникнути незворотних моментів, звертайтеся до професіоналів. Але перш ніж переходити до підбору та купівлі елементів в Україні, необхідно розібратися, що являє собою система опалення, як вона працює і для чого потрібна.

Особливості підбору системи опалення

Наразі пропонуються різні варіанти, можна підібрати автономні рішення, які вигідні з фінансового боку. Але спочатку потрібно вкладати гроші в те, щоб розробити, замовити, здійснити монтаж системи опалення. У будинку можна використовувати такі види систем:

 • повітряні;
 • водяні;
 • альтернативні;
 • електричні.

Можливі варіанти поєднання опалювальних систем. Вибираючи системи опалення, важливо брати до уваги економічну доцільність. Зважайте на ще кліматичні умови місцевості, де розташована архітектурна конструкція, а також властивості матеріалів, з яких створено будинок.

Водяна система включає: котел, розширювальний бачок, радіатори. Вода у разі зберігає тепло. Такий варіант вважається поширеним, економічно вигідним та привабливим зовні. До мінусів можна віднести: окиснення, вплив корозії. Якщо будівля порожня і не опалюється в холодну пору, необхідно зливати воду з системи.

Повітряне опалення знаходиться на лідируючих позиціях. Воно підходить для обігріву великої площі. Його обирають власники великих складів, котеджів та інших приміщень. До переваг можна віднести безпеку, легкість монтажу.

Електричні системи привабливі, оскільки вони рентабельні. Оснастити житло можна теплими підлогами, електричними радіаторами, сушарками для рушників у ванній. За рахунок цього обігрієте весь будинок, і цифри в платіжках не дуже здивують.

Альтернативні варіанти опалення є лідерами на ринку. Ці проекти здатні працювати від сонячних батарей. Єдиний мінус використання таких систем – велика вартість обладнання.

Популярністю користуються і традиційні газові, твердопаливні види пристроїв для опалення житла.

Якщо бажаєте, щоб все було зроблено на совість, хочете досягти результату, BTservice – те, що потрібно. Наші співробітники надають наступний спектр робіт:

 • підбір відповідної системи опалення;
 • створення проекту;
 • надійний монтаж;
 • запуск системи.

Вартість проекту системи опалення та монтажу велика, але заощаджувати на власному комфорті не можна. Тепло - це "синонім" слова "комфорт", тому краще заплатити професійній команді майстрів, які зроблять все грамотно, ніж узимку "сидіти в холоді".

Спектр пропозицій та вибір систем обігріву від BTservice

Опалення в будинку, офісі, на підприємстві базується на одному вигляді або поєднанні декількох джерел тепла. Який із варіантів оптимальний? Допоможуть розібратися працівники нашої компанії. При цьому враховуватимуться можливості, особливості будівлі, клімат, побажання. Вони запропонують:

 • газові, електричні, твердопаливні та інші види котлів;
 • сонячні колектори;
 • тепла підлога;
 • конвектори та радіатори;
 • кілька видів камінів.

Проектування та монтаж можуть проводитись у будинках, квартирах, на приватних територіях, таунхаусах та інших архітектурних конструкціях. Бажаєте замовити послуги з вибору та встановлення опалювальних систем? Телефонуйте за номером, вказаним на сайті, або залишайте заявку в режимі онлайн. Незабаром майстри приїдуть на адресу для огляду приміщень, будівлі. Після цього вони зможуть запропонувати вдале рішення та назвуть вартість.

Шаги взаимодействия
Выявление потребности при встрече или по телефону
Подготовка коммерческого предложения, разработка концепции и составления бюджета
Проектирование и подготовка технической докуметации со спецификациями
Поставка оборудования и материалов
Монтажные и пусконаладочные работы
Обслуживание бесперебойной работы системы
Надежность
проверенная временем
2011

Основание компании «БТ-Сервис». Основной профиль деятельности: интернет-торговля и монтаж кондиционеров.

2012

Установлено собственный рекорд по количеству выполненных монтажей за сутки - 68 кондиционеров.

2013

В ассортимент интернет-магазина добавлено отопительное оборудование.

2014

Создан собственный логистический отдел.

2015

Смонтирован и запущен первый геотермальный тепловой насос.

2017

Запроектирован и реализован крупнейший объект на геотермальных тепловых насосах Vaillant, общей мощностью 532 кВт.

2018

Сформирован собственный проектный отдел.

2020

Проектирование комплексных инженерных решений. Создан инженерный отдел контроля качества.

2021

Компания занимает лидирующие позиции в сегменте комплексных инженерных решений. Компания реализует не менее 3-х объектов ежемесячно.

С нами надежно, комфортно и выгодно!

С нами
надежно, комфортно
и выгодно!

Клієнти
Партнери