Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Система очищення води під ключ

Водоочищення – цілі, необхідність, контроль

Сучасна система водоочищення ставить за мету повністю очистити воду. Хімічні сполуки та речовини, такі як гази, тверді зважені частинки та інші складові, які так чи інакше впливають на якість рідини, мають бути видалені. Наприкінці всіх маніпуляцій необхідно отримати повноцінну воду, придатну для вживання у сирому вигляді. Якщо необхідно отримати воду для повсякденних цілей, таких як приготування їжі або питво, то потрібна ретельна підготовка до очищення. Розроблено інші види очищення, наприклад, для медичних потреб, які часто використовують у хімічній промисловості або фармакологічній.

Є низка промисловостей, де потрібна технічна вода, для них розроблена інша система очищення. Щоб високому рівні якості фільтрувати рідини, використовуються методи фізичного типу – седиментація, дистилювання, осмос зворотного типу, фільтрація. Також розроблені методи, що включають біологічні методи використання спеціальних бактерій. Живі організми поглинають сміття, тим самим проводячи фільтрацію. Розроблено багато методів для хімічного очищення – обмін іонного типу, флокуляція, випромінювання ультрафіолетового спектра та електромагнітного. До цього часу очищення хлорування займає лідируючі позиції серед хімічних варіантів фільтрації.

Для чого потрібна система водоочищення води?

Всесвітня Організація Охорони Здоров'я наполягає на використанні очищеної питної води у побутових умовах. Більше 90% випадків діареї пов'язані з використанням недостатньо очищеної рідини в питво. Нестача загальної гігієни та санітарії призводить і до летальних випадків через важкі отруєння організму, а щороку через проблеми до доступу до очищеної води помирає близько 2 мільйонів людей.

Рекомендовано завжди використовувати тільки очищену рідину для вживання в їжу, також краще самостійно додатково відстоювати воду, використовувати спеціальні фільтри та зберігати невелику кількість підготовленої та чистої рідини про всяк випадок. У країнах із нерозвиненою економікою та комунікаціями велика кількість смертей пов'язана з використанням води низької якості.

Система очищення води передбачає і знезараження, що ділиться на два типи:

  • Фізичний метод знезараження. Відбувається без використання додаткових реагентів. У приписах та посібниках рекомендовано очищення ультрафіолетом. Усередині відбувається стандартна реакція фотохімічного синтезу, вона діє руйнівно на РНК та ДНК клітини сторонніх організмів, які розмножуються у воді та роблять її непридатною для пиття. Спосіб очищення абсолютно екологічний, немає необхідності вдаватися до допомоги реагентів та утилізувати надалі відходи від них.
  • Хімічний метод знезараження. Переважно рідше використовується або використовується в парі із попереднім залежно від кінцевої мети та призначення рідини. Синтезовані реагенти при попаданні у воду діють згубно мікроорганізми. Найчастіше використовують газоподібний хлор для цих цілей. Також може бути озон чи гіпохлорит натрію. Ці реагенти стоять доступно і показують позитивний рівень ефективності, але для цього необхідно правильно розрахувати необхідну кількість речовини, що використовується.

Системи водоочищення та водопідготовки повинні вибиратися за характером забруднення. Тобто не можна для різних цілей та призначень використовувати цілком однакові методи. Тому необхідно проконсультуватися з фахівцем та вибрати для себе необхідний.

Ціни на системи очищення води у вашому місті

Система водоочищення, вартість якої досить бюджетна, допоможе вам залишатися здоровим і використовувати тільки придатну воду. Дуже важлива така система в заміських будинках, а також у квартирах, де є маленькі діти, або ж на території виробництв, де вода повинна відповідати необхідним вимогам та нормам.

Компанія БТ-Сервіс пропонує різнобічний підхід до вирішення поставлених завдань, гнучку цінову політику та позитивні показники якості проведених заходів. Мета нашої компанії – позитивне зростання рівня якості вашого життя та роботи як удома, так і на виробництві.

Шаги взаимодействия
Выявление потребности при встрече или по телефону
Подготовка коммерческого предложения, разработка концепции и составления бюджета
Проектирование и подготовка технической докуметации со спецификациями
Поставка оборудования и материалов
Монтажные и пусконаладочные работы
Обслуживание бесперебойной работы системы
Надежность
проверенная временем
2011

Основание компании «БТ-Сервис». Основной профиль деятельности: интернет-торговля и монтаж кондиционеров.

2012

Установлено собственный рекорд по количеству выполненных монтажей за сутки - 68 кондиционеров.

2013

В ассортимент интернет-магазина добавлено отопительное оборудование.

2014

Создан собственный логистический отдел.

2015

Смонтирован и запущен первый геотермальный тепловой насос.

2017

Запроектирован и реализован крупнейший объект на геотермальных тепловых насосах Vaillant, общей мощностью 532 кВт.

2018

Сформирован собственный проектный отдел.

2020

Проектирование комплексных инженерных решений. Создан инженерный отдел контроля качества.

2021

Компания занимает лидирующие позиции в сегменте комплексных инженерных решений. Компания реализует не менее 3-х объектов ежемесячно.

С нами надежно, комфортно и выгодно!

С нами
надежно, комфортно
и выгодно!

Клієнти
Партнери