Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Система опалення приватного будинку з теплими підлогами під ключ

У цій категорії немає товарів.

Установка підлог з підігрівом, хоча і може бути дещо дорогою, все ще є чудовим способом зробити холодну підлогу у ванній кімнаті більш терпимою або потенційно обігріти кімнату без радіаторів. Також такі підлоги можуть допомогти вам насолоджуватися розкішшю теплих підлог зимовими ранками, особливо в кімнатах з кам'яними та плитковими підлогами - загалом, річ приємна і варта всіх вкладень.

Обігрів підлоги ідеально підходить для ванних кімнат і кухонь, але його можна встановити в будь-якому місці вашого будинку. Використання теплих підлог замість радіаторів можливе, і, залежно від ваших теплових втрат, ви навіть можете повністю відмовитися від радіаторів, задіявши опалення лише теплою підлогою.

Крім того, такі підлоги певною мірою корисні для здоров'я. Найбільша користь здоров'ю від теплої статі — це зменшення респіраторних проблем. Тепло, що створюється підлогами з підігрівом, м'яко нагріває кімнату знизу вгору, а це означає, що частинки пилу набагато менше рухаються по кімнаті.

Встановити такий вид опалення можна практично скрізь: у новобудовах, заміських будинках, старих квартирах, причому навіть не завжди потрібно враховувати тип вашого підлогового покриття.

Опалення будинку підлогами - особливості, переваги та типи

Підлоги з підігрівом зазвичай ефективні, тому що вони перетворюють всю підлогу на один великий радіатор. Велика площа поверхні означає, що для обігріву кімнати не обов'язково має бути висока температура - всього на пару градусів вище за нормальну кімнатну температуру буде достатньо.

Також такі підлоги споживають на 15-40% менше енергії, ніж традиційні радіатори.

Ось деякі основні плюси підлогового опалення:

  • Це ефективно.
  • Його можна укладати як у нових, так і у старих будинках.
  • Чи не займає простір на стіні і не диктує, де ви можете поставити меблі, а де - ні.
  • Рівномірне розподілення тепла.
  • Не розповсюджує пил/алергени.
  • Працює безшумно.
  • Свобода дизайну та адаптованість.
  • Безпека та простота установки.
  • Низькі експлуатаційні витрати.
  • Сумісність із усіма підлоговими покриттями.

Підлога з підігрівом також дає можливість здійснити зонування, розділивши будинок на окремі зони обігріву, якими можна керувати незалежно одна від одної. Або встановити на одне приміщення два терморегулятори. Це дійсно хороша ідея, якщо у вас є простір відкритого планування, таке як суміщена кухня-їдальня, яку ви хочете використовувати по-різному в різний час доби.

Існує два основних типи підлог з підігрівом: електричні підлоги з підігрівом, які іноді називають сухою системою, та водяні підлоги з підігрівом, також відомі як вологі системи.

Перевага електричної теплої підлоги полягає в простоті установки, тому часто використовується на невеликих площах або в проектах DIY. Дуже важливо переконатися, що потужність його нагрівання регулюється належним чином, щоб уникнути перегріву та потенційного пошкодження підлогових покриттів.

Системи вологої теплої підлоги зі стяжки - найпопулярніший і ефективний вид теплої підлоги. Труби затискаються або пристібаються скобами до шару утеплювача, потім згори укладається стяжка. Труби ефективно нагрівають всю плиту, забезпечуючи рівномірну та постійну тепловіддачу.

Основні шляхи реалізації опалення підлоги: нагрівальний мат, кабельне опалення, нагрівальна плівка.

Система опалення з теплою підлогою - встановлення

Якщо ви вирішили встановити теплу підлогу як основне опалення, найкраще звернутися до кваліфікованих фахівців - від якості установки залежать терміни експлуатації системи та її дієвість.

Компанія "БТ-СЕРВІС" допоможе вам налаштувати опалення будинку підлогою. Наші фахівці підберуть вам оптимальний варіант, заснований на характеристиках конкретної житлової площі та побажаннях, спроектують систему, змонтують її та запустять.

У БТ-СЕРВІС більше 800 реалізованих об'єктів і 100% задоволених покупців, так що ви можете сміливо користуватися послугами нашої компанії, не турбуючись про зірвані терміни, обман або неякісну роботу.